Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pasaulio paslaptys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(21) 2012-06-27 0
Iš pirmosios savo ekspedicijos tyrinėjant Baltijos jūros dugne aptiktą mįslingą objektą grįžę švedų „Ocean X team“ nariai naujienų agentūros „NTD News“ korespondentei Stokholme Sesilijai Svenson (Cecilia Svensson) pažėrė naujų gluminančių nuotykių, kuriuos narai patyrė nusileidę prie „Baltijos NSO“ vadinamo objekto. Ekspedicijos dalyviai pasakoja, jog prisiartinus prie objekto, kompiuteris rodė, jog vandens temperatūra -1ºC, o vėliau dingo visos jų tyri...
(9) 2012-06-27 0
Jeigu norite ką nors pasakyti ateiviams, dabar tam turite kuo puikiausią galimybę. Žemės gyventojai jau yra pasiruošę atsakyti vadinamajam „Wow!“ – neaiškios kilmės radijo signalui, užfiksuotam 1977 metais. Kaip spėjama, jis galėjo būti pasiųstas protaujančių nežemiškų būtybių. Dabar kiekvienas iš mūsų, naudodamasis „Twitter“ paskyra, gali nusiųsti 140 simbolių žinutę ateiviams.
(0) 2012-06-26 0
Mįslingas senovinis pastatų kompleksas Sirijoje, kuris įvardijamas kaip „mirusiųjų landšaftas“ datuojamas 10 tūkst. metų, taigi, gali būti gerokai senesnis už Egipto piramides. Keistas akmenines struktūras prieš trejus metus atrado Ontarijo Karališkojo muziejaus (Kanada) archeologas Robertas Meisonas (Robert Mason).
(5) 2012-06-25 0
Kas nutiktų, jei visa technika sukiltų prieš žmoniją? Kaip žmogus turėtų gintis nuo robotų ir kitų technikos stebuklų, jei šie nustotų vykdyti duodamas komandas? Nors klausimai daugiau nei hipotetiniai ar net utopiniai, tačiau lakios fantazijos mąstytojus jie skatina peržvelgti ir tokius scenarijus. Į šiuos klausimus bando atsakyti futuristas ir fantastikos knygų autorius Danielis H.Wilsonas.
(5) 2012-06-21 0
Praėjusią vasarą grupė jūrų dugno tyrinėtojų iš Švedijos aptiko tai, kas jiems pasirodė kaip 18 metrų skersmens disko formos objektas Baltijos jūros dugne. Internetu išplatinus sonaru gautus vaizdus, NSO tikintys piliečiai nedelsiant nusprendė, kad tai yra skraidanti lėkštė, kuri prieš daugelį metų įkrito į jūrą ir, prieš sustojant, dugne dar išrėžė ilgą plačią šliūžę.
(2) 2012-06-20 1
Pekino gyventojus nejuokais išgąsdino praėjusią savaitę virš miesto pasirodęs grybo formos debesis, panašus į atominės bombos sprogimo sukeltą milžinišką dulkių sūkurį, pranešė „Dailymail.co.uk“.
(38) 2012-06-19 2
Prieš keliolika dienų informavome, jog švedų bendrovė “Ocean Explorer“ pradeda Baltijos jūros dugne aptikto disko pavidalo objekto tyrimus. Gauti pirmųjų stebėjimų rezultatai užminė ne vieną naują mįslę. Pavyzdžiui, kodėl objektas virš jūros dugno pakilęs 3-4 metrus, o jo pakraščiai nulinkę žemyn, nelyginant grybo kepurė?
(18) 2012-06-15 -1
Vėlų trečiadienio vakarą internetas mirgėjo nuo fotografijų, kuriose užfiksuota, kaip netoli JAV sostinės Vašingtono vilkikas su priekaba tempia NSO primenantį švytintį objektą. Tiesa, JAV karinių žinybų atstovai informavo, jog „viskas tvarkoje, tai – „savi““.
(0) 2012-06-12 -1
Pamirškite tą peilį, kuriuo per skardinę limonado – kaip per sviestą. Geriausių planetos restoranų šefų tokiu arsenalu nenustebinsi: ne vienam ir ne dviem tokie žaisliukai – kasdienybė. O paprašyti mintimis palikti mūsų epochą ir „pabraidyti po ateities laiko upes“, kūrybingi kulinarijos korifėjai savo vaizduotės ir troškimų pernelyg nevaržė – kuklumas žmogų puošia, bet dažnai tik tais atvejais, kai pasipuošti daugiau nėra kuo… Taigi, kokie jie, tie vir...
(14) 2012-06-08 -3
Ketvirtadienio, birželio 7 dienos, vakarą šimtai Izraelio gyventojų skambino į policiją ir pranešė apie matytą ir nufilmuotą neatpažintą skraidantį objektą (NSO), rašo „Yediot Ahronot“. Buvo skambinama ir apie skraidantį objektą informuojama taip pat ir iš palestiniečių teritorijų. Be to, pažymi „Huffington Post“, jį pastebėjo ir Libano, Sirijos ir Irano gyventojai.
(11) 2012-06-06 1
Vienas „Google Sky“ vartotojas portale „Youtube.com“ apsiskelbė besidairydamas po virtualų dangaus skliautą atradęs naują didžiulį Saulės sistemos asteroidą. Maža to, žaliomis dėmėmis išmargintas, įtartinai aiškiai fragmente matomas į asteroidą panašus objektas skrieja Žemės link… Ar tikrai, kritiškai klausia „Universetoday.com“?
(2) 2012-06-06 3
Vampyrai – mitas, iš piršto laužtos legendos, medžiaga paauglių siaubo filmams? Archeologai Bulgarijoje atkasė du viduramžiais palaidotus skeletus, kurių krūtinės ląstos pervertos geležiniais kuolais. O štai Italijoje, Venecijoje prieš mėnesį archeologai rado masinėje maro aukų kapavietėje palaidotos moters palaikus su plyta burnos ertmėje. Naujausi tokio pobūdžio archeologiniai radiniai akivaizdžiai iliustruoja, jog viduramžių žmonės vampyrų grėsmę vertino pak...
(0) 2012-06-05 0
Nagojos universiteto (Japonija) mokslininkas Fusa Mijakė (Fusa Miyake) tyrinėjo dviejų maždaug 1,2 tūkst, metų senumo kedrų kamienų rieves ir atrado 774-775 m. po Kristaus gimimo įvykusio gigantiško kosminio sprogimo pėdsakų. Rašytiniuose žmonijos istorijos šaltiniuose apie tokį sprogimą danguje neužsimenama – išskyrus vieną lakonišką XIII a. anglų metraštininko pastabą, informuoja „Newscientist.com“.
(28) 2012-06-04 3
Nuo praėjusių metų birželio, kai Baltijos jūros dugne, maždaug 90 metrų gylyje buvo aptiktas keistas 19 metrų skersmens disko pavidalo, kaip manoma, metalinis objektas su kelių šimtų metrų ilgio uodega išsakyta įvairiausių vertinimų. Tačiau atsakymo į klausimą, kas tai yra iš tiesų, kol kas nepateikė niekas. Tiesa, šiomis dienomis švedų bendrovės „Ocean Explorer“ komanda ketina imtis detalių „Baltijos jūros dugno NSO“ tyrimų.
(3) 2012-06-04 0
Straipsnio autorius visų pirmiausia skaitytojus ragina į šį darbą žiūrėti labiau kaip į pamąstymą nei į logine sistema pagrįstą tekstą, siekiantį atsakyti į konkrečius klausimus. Priešingai, kelti naujus klausimus ir būtų pagrindinis straipsnio tikslas. Ir, reikia pripažinti, tema tam dėkinga. Ne vien dėl to, kad Lietuvos akademinėje ir politinėje erdvėje globalios viršnacionalinės valdžios samprata ar įvairių tokios valdžios įgyvendinimo galimybių aptarimas...