Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pasaulio paslaptys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2014-01-01 iki 2014-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2014-03-17 0
Nuobodulys ar nuovargis peržiūrint dizainerio Danielio Simono kūrinius, ko gero, negresia. Motociklai, automobiliai, visureigiai, marsaeigiai... Juk viena iš dizaino funkcijų – paganyti akis.
(15) 2014-03-14 49
Ar išėjimai iš kūno egzistuoja? Išėjimas iš kūno (angl. Out-of-Body Eperience, OBE) – potyris, kurio metu žmogus jaučia atsiskiriantis nuo savo fizinio kūno (paprastai pakylantis aukštyn) ir mato savo kūną per atstumą (paprastai – gulintį lovoje).
(1) 2014-03-14 1
Žvaigždės mirtis bet kokiai civilizacijai reiškia katastrofą. Laimė, dažniausiai iš kažkur atsiranda ir pasaulį išgelbėja Bruce'as Willisas. Tačiau taip būna tik fantastiniuose trileriuose. Ar įmanoma žvaigždes gelbėti iš tikrųjų? Jei mūsų Saulėje prasidėtų žvaigždės mirties procesai, ar galėtume susigalvoti ir susikurti kokį nors gigantiško saulės defibriliatoriaus modelį ir grąžinti mūsų žvaigždei ne tik gyvybę, bet ir jaunystę? Techniškai – taip. Beje, visatoje tai jau vyksta. Tad pasimokyti yra iš ko.
(8) 2014-03-12 8
Naujo tyrimo rezultatai šiek tiek praskleidė kol kas mįslingo fenomeno, kuris vadinamas "potyriais palikus kūną", paslaptį. Otavos universiteto (Kanada) fiziologai registravo vienos psichologiją baigusios kanadietės, kuri skelbė sugebanti kada panorėjusi palikti savo kūną ir į jį sugrįžti, smegenų aktyvumą.
(42) 2014-03-12 24
Atrodytų, modernios technologijos fiksuoja kiekvieną mūsų krustelėjimą, o keleivinis lėktuvas su 239 žmonėmis dingo ir, gali būti, visai ne į vandenį. Iš Kuala Lumpūro penktadienį pakilęs Malaizijos oro linijų lėktuvas "Boeing 777" vis dar nerastas. Specialistai svarsto įvairiausias teorijas: pradedant bombos susprogdinimu dideliame aukštyje, baigiant lainerio dingimu "aeronautinėje juodojoje skylėje". Dar tankesnis paslapties šydas šią istoriją apgaubė pasirodžius pranešimams, kad artimieji prisiskambina dingusių keleivių telefonų numeriais, nors į skambučius niekas neatsako.
(3) 2014-03-10 2
Žinoma, kad Stounhendžo akmenys į dabartinę savo vietą buvo kažkaip gabenami mažiausiai 300 km. Tačiau niekas kol kas taip ir nežino KODĖL. Vis dėlto tyrėjai teigia atradę dar vieną stulbinamą Stounhendžo monolitų savybę – pasirodo, jie pasižymi ypatingomis akustinėmis savybėmis ir jais galima... groti. Nelyginant žemėn įkastais varpais.
(0) 2014-03-10 0
Tai – viena didžiausių astronomijos mįslių. Milžiniškas neatrastas Saulės sistemai priklausantis kosminis kūnas, kuris, galimas daiktas, egzistuoja kažkur už Plutono orbitos. Jį vadina "X Planeta", Nemezide, Tiche. Spėliojama, ar tai didžiulė planeta, ar maža žvaigždė. Tačiau kosminis teleskopas WISE pagaliau pateikė tvirtus atsakymus.
(0) 2014-03-09 0
Žmonių skaičiui persiritus 7 milijardų ir ribą ir populiacijų kreivėms stiebiantis viršun vis statesniu kampu, kyla visai logiškas klausimas – o kur ateityje gyvensime? Na, ne po 10-mečio, tačiau, pavyzdžiui, po dar 100 metų?
(10) 2014-03-07 4
Technologijos moderniame pasaulyje tapo bene pagrindiniu pokyčių varikliu. Nors kartu kelia nemažai iššūkių, pozityvūs technologiniai proveržiai žada inovatyvių sprendimų pačioms didžiausioms pasaulinėms problemoms – nuo resursų trūkumo iki klimato kaitos.
(1) 2014-03-07 3
96 m. po Žemės orbitos pasikeitimo. Vidutinė oro temperatūra Žemėje lygi -256,7°C. Žemė tolsta vis labiau ir Saulė iš jos panaši į blausų baltą rutuliuką.
(3) 2014-03-05 3
"Susimąstykite apie tai – mūsų planetoje neliks lietaus, - ragina futuristas D. Bartelis. – Mums liks vieninteliai krituliai – sniegas, ir vienintelis metų laikas – žiema." Snigs ne tik Osle, Vilniuje, Berlyne, snigs ir Madride, Hiustone, Majamyje, Kenijoje. Be to, sniegas netirps – jo tik daugės.
(4) 2014-03-05 0
Sta­tis­ti­kos de­par­ta­men­tas skel­bia, kad nuo 2000-ųjų mais­tas Lie­tu­vo­je vi­du­ti­niš­kai pa­bran­go dvi­gu­bai. Jung­ti­nių Tau­tų or­ga­ni­za­ci­ja jau pa­skel­bė, kad su al­kiu ga­li­ma ko­vo­ti val­gant vabz­džius.
(0) 2014-03-04 2
Kai Žemė pradės tolti į kosmoso gelmes, šilumos ir šviesos šaltinio neteksime ne iškart. "Nesinori to pripažinti, bet žmones netrukus apims panika", - pripažįsta buvęs JAV kariuomenės technologas Donas Resio (Don Resio).
(3) 2014-03-03 1
Žemės išklydimo iš orbitos aplink Saulę tikimybė – labai menka. Tačiau, anot Floridos technologijų instituto fiziko Hakimo Oluseilo (Hakeem Oluseyl), visatoje ir šalia mūsų egzistuoja pakankamai galingos jėgos, kurios galėtų išjudinti net ir planetas. Blogiausia tai, kad mes tik pradedame tas jėgas pažinti ir suprasti.
(3) 2014-02-27 2
Lengva pamiršti laiką, apžiūrinėjant mūsų planetos paviršių „Google Earth“ programa. O tik iš dangaus matomų keistenybių ir įdomybių joje pastebima vis dažniau ir daugiau. Natūraliai susiformavęs širdies formos ežerėlis Ohajuje ir „Nederlingųjų Žemių Sergėtojas“ Albertoje (Kanada) – irgi vienos iš tokių. Tačiau Žemės paviršiuje apstu ir žmogaus kūrinių – gigantiški gyvūnų raižiniai, psichodelinis gitaros formos miškelis vidur laukų Argentinoje.