Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pasaulio paslaptys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2014-01-01 iki 2014-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2014-08-20 18
Tarptautinės kosminės stoties (TKS) išorėje, beorėje erdvėje, rasta gyvų jūros planktono ir kitų mikroorganizmų liekanų, naujienų agentūrai ITAR-TASS pranešė Rusijos kosminės agentūros atstovai. Rusų kosmonautai teigia jų radę ant TKS Rusijos segmento iliuminatorių, iš kosmoso pusės.
(3) 2014-08-19 28
"Tailando sostinė Bankokas naktį – labai šviesus miestas. Bet iš kur ten šalia jo tos žalios šviesos? Neįsivaizduoju..." Štai taip šį iš Tarptautinės kosminės stoties (TKS) užfiksuotą kadrą rugpjūčio 18 d. pakomentavo šiuo metu ten dirbantis astronautas Reidas Wisemanas. Ir iš tiesų, kas skleidžia tą žalsvą švytėjimą tamsioje Tailando įlankoje, klausia "UniverseToday.com". Bioliuminescensinis dumblių švytėjimas? Slaptosios gama spindulių laboratorijos? Povandeninės ateivių bazės?
(8) 2014-08-18 27
Žiūrėdami mokslinės fantastikos kino filmus ir televizijos serialus buvome įpratinti manyti, jog ateiviai atrodytų beveik kaip mes, tik gal būtų pliki, o ne plaukuoti, žaliaodžiai, mėlynodžiai arba dėmėti ir jų akys būtų labai keistos. Bet tokios televizinės klišės vargu ar gali būti teisingos. Todėl interneto leidinys „Popular Mechanics“ apklausė mokslinės fantastikos rašytojus, mokslo ekspertus ir nežemiškų gyvybės formų ieškotojus apie tai, kaip jų manymu iš tiesų turėtų atrodyti ateiviai.
(0) 2014-08-18 2
Dvikojai primatai, priklausantys hominidų šeimai ir žinduolių klasei, nesustojo evoliucionuoti, kai iš beždžionių virto beplaukiais sutvėrimais, galinčiais nuskristi į Mėnulį. Tačiau esamos civilizacijos kaupiami archyvai dar per maži, kad savyje pajėgtume pastebėti ryškesnius pokyčius. Bet tai visai netrukdo tyrėjams spėlioti, kaip atrodys žmogus po 100 ar 200 tūkst. metų. Ar liksime tokie patys, tik šiek tiek geresni? O gal dėl technologijų tapsime amžinai gyvenančiomis belytėmis būtybėmis?
(1) 2014-08-14 30
Aplink Raudonąją planetą skriejantis NASA orbitinis zondas MRO (Mars Reconnaissance Orbiter) pastebėjo ir užfiksavo Marso paviršiumi judantį milžinišką 6 metrų ilgio ir 3,5 metro pločio akmenį, skelbia "Space.com". Iš kosmoso labai aiškiai matyti ir gili šliūžė. Įdomiausia, kad didžiulis akmuo Marso paviršiumi nukeliavo 0,5 km.
(2) 2014-08-13 22
Esminis troleibuso trūkumas – būtinybė važiuoti tuo pačiu nustatytu maršrutu, prisijungus prie elektros laidų. Tiesa, šiuolaikiniai troleibusai naujų technologijų dėka jau gali keletą ar net keliolika kilometrų nuvažiuoti ir be kontaktinio tinklo. Tačiau Kauno troleibusui, pasirodo, ne kliūtis ir... 100 kilometrų.
(1) 2014-08-13 2
Pirmadienį Turkijos paplūdimyje pūvantį dvigalvio delfino lavoną radęs vyriškis išsigandęs tuoj pat paskambino policijai.
(14) 2014-08-12 28
Praėjusią savaitę viso pasaulio žiniasklaidoje, besidominčioje mokslu, nuvilnijo žinia apie tai, jog JAV kosmoso agentūra NASA išbandė variklį, kurio veikimas prieštarauja fizikos dėsniams ir pareiškė, jog dėsniai prieštarauja realybei – variklis tikrai veikia. Svetainės wired.com žurnalistai pasikapstė giliau ir atrado papildomos itin įdomios informacijos, padėjusios atsakyti į pačius įdomiausius skaitytojų klausimus.
(3) 2014-08-11 36
Vienas iš stygų teorijos kūrėjų, dažnai kviečiamas dalyvauti įvairiose mokslo populiarinimo laidose fizikas Michio Kaku, bendravimo su svetainės „Reddit“ lankytojais metu net nesistengė jiems paaiškinti savo prieštaringai vertinamos, tačiau genialios kosmologinės visko teorijos versijos, tačiau pasidalino savo prognozėmis apie pasaulio ir žmonijos ateitį bei įžvalgomis apie dabartį ir praeitį.
(7) 2014-08-08 22
Šį nuotraukoje pavaizduotą ateivį primenantį siluetą Mėnulyje žiūrėdamas „Google Earth“ programą aptiko interneto vartotojas. Atrodo, kad mistinis ateivis sėdi Žemės palydove ir žiūri į jį supantį horizontą.
(2) 2014-08-07 42
Sibire dėl iki galo nepaaiškintų priežasčių veriasi duobės, o Tunise vyksta kiek kitokio tipo reiškiniai – lyg iš niekur viduryje karštos sausringos vasaros atsirado ežeras.
(0) 2014-08-05 65
Peru plytinčiame Naskos slėnyje stiprūs vėjai ir smėlio audros atidengė iki šiol nematytų piešinių. Juos pastebėjo virš paslaptingojo slėnio skridęs pilotas.
(15) 2014-08-04 11
Ar pajutote, kad artėjant naujojo „iPhone“ pristatymo datai, jūsų „iPhone“ išmanusis ėmė veikti lėčiau? Jei taip, ne tik jūs turite nusiskundimų - paieškos sistema „Google“ gauna vis daugiau užklausų apie „iPhone“ sulėtėjimą“ („iPhone“ slow“).
(0) 2014-08-04 11
Trys mistiniai Sibiro platybėse žiojinčios duobės sukėlė daug diskusijų apie jų kilmę. Dabar mokslininkai pateikė keletą konkrečių jų atsiradimo paaiškinimų. Tiesa, vis dar išlieka daug neatsakytų klausimų. Jei tokių skylių atsiradimas susijęs su globaliniu atšilimu, jų ateityje dar padaugės.
(0) 2014-08-04 31
Nors žmonija pastaraisiais laikais susiduria tai su viena, tai su kita „krize“, mes nelinkę galvoti apie ateinančių kartų kurios galbūt gyvens Žemėje, gerovę. Ne apie tų, kurios gyvens po 200 metų, o apie tų, kurios galbūt gyvens po 1000 ar net 10 000 metų, gerovę. „Galbūt“ - dėl to, jog esama ne tik finansinių, bet ir egzistencinių krizių, kurios gali išnaikinti žmoniją: tai ne šiaip didelės katastrofos. Tai tokios katastrofos, kuriomis baigtųsi istorija.