Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pasaulio paslaptys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2014-01-01 iki 2014-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2014-07-31 11
Internete vakar oficialiai pristatytas naujas fantastinio filmo "Interstellar" vaizdo anonsas, kuriame, skirtingai nei pirmajame, demonstruojami kolonistų pasiekti nežemiški pasauliai atveria visiškai kitokias šio, kaip galima tikėtis, įspūdingo filmo perspektyvas. Filmo premjera numatoma lapkričio 7 d. O kol kas – daug žadantis anonsas.
(8) 2014-07-29 21
Jei žmonija kada nors panūs kolonizuoti kurią nors ne Saulės sistemos planetą, tokiai misijai reikės 20-40 tūkst. žmonių ekspedicijos. Ir, savaime suprantama, milžiniško žvaigždėlaivio, rašo "Space.com".
(2) 2014-07-29 21
Vos prieš porą savaičių pasaulį nustebino žinia apie Jamalo pusiasalyje atrastą keistą didelį kraterį. Tada į mįslingą Žemės plutos kiaurymę buvo skubiai deleguota tyrėjų ekspedicija. Panašu, kad darbo artimiausiu metu jos nariams neturėtų trūkti. Mat taipogi Sibiro šiaurinėje dalyje atrastos 2 kitos kiaurymės. Viena jų – kitapus Obės upės žiočių nuo pirmojo kraterio. Antra – atokiau į rytus Taimyro pusiasalyje (Krasnojarsko rajonas).
(3) 2014-07-29 12
Jau daugiau kaip 100 metų nenutyla įvairūs pranešimai apie regėtas skraidančias lėkštes, bei artimus, vadinamuosius trečiojo ar aukštesnio tipo kontaktus. Pranešimai apie NSO fenomeną tapo tokie įprasti, kad jau nieko nebestebina.
(4) 2014-07-28 96
Žmonijos civilizacija kol kas nė vienam iš tų tipų nepriskiriama. Žmonės tebėra „nulinukų“ stadijoje, su kuria atsisveikinti pavyks, ko gero, dar labai labai negreit. Yra manančių, kad žmonija kol kas tėra vienos dienos sulaukęs naujagimis, kuriam net iki pirmojo žingsnio dar augti, augti. Vis dėlto, kokie tie civilizacijų tipai ir kas jiems būdinga?
(14) 2014-07-25 34
Oro temperatūra +500°C. Atmosferos slėgis – 91 Žemės atmosfera. Krituliai – sieros rūgšties lietūs. Vis dėlto teraformuoti Venerą vieną dieną gali tapti įmanoma. Žinoma, kai būsime pasiekę pakankamą technologinį lygį. Tačiau iššūkiai Žemės sesėje bus visiškai kitokie nei teraformuojant Marsą.
(2) 2014-07-24 35
Kai kuriuos gamtos fenomenus paaiškinti būna išties sudėtinga. Jie tiesiog egzistuoja, o mes žvelgiame į juos ir stebimės. Viena tokių gamtos mįslių – pasakiškas Gryfino miškas netoli to paties pavadinimo miestelio Lenkijoje. Jame auga gausybė medžių, kurių kamienai – pjautuvo formos. Maža to, visi medžiai išlinkę į šiaurės pusę.
(0) 2014-07-24 8
1970-ųjų metų rugsėjo 2-ąją iš Rostovo prie Dono oro uosto pakilęs Lietuvos civilinės aviacijos valdybos Vilniaus būrio lėktuvas TU-124 į Vilnių nenuskrido – po nepilnos valandos jis nukrito Ukrainoje, Dniepropetrovsko srityje. Ši aviakatastrofa yra bene paslaptingiausia Lietuvos istorijoje – Lietuvos aviatorius buvo pasiekusios žinios, kad lėktuvą galėjo numušti Sovietų kariuomenės raketa, tačiau tikrosios jos priežastys taip ir nepaaiškėjo.
(8) 2014-07-21 40
2002 m. spalio 4 d. vėlyvą vakarą kultinės amerikiečių radijo laidoje „Coast to Coast AM with Art Bell“ („Nuo pakrantės ligi pakrantės su Artu Belu“) apsilankė keistas svečias. Nors radijo laidoje buvo gvildenamos paslaptingos temos ir studijoje viešėdavo charizmatiški svečiai, retas jų kalbėjo su tokiu entuziazmu, kokiu liepsnojo Dallasas Thompsonas, rašo „The Telegraph“.
(3) 2014-07-21 10
Mažeikių rajone, Žemalės kaime visas kelias nuklotas varnėnų kūnais. Jų čia suskaičiuota apie penkiasdešimt. Aplinkosaugininkai ir veterinarijos specialistai praneša dar nežinantys, kas galėjo lemti tokią masinę paukščių žūtį ir sako, kad bus atliekamas tyrimas.
(5) 2014-07-18 48
Internete jau plinta naujausia tyrėjų grupės filmuota medžiaga iš Jamalo pusiasalyje nežinomos kilmės kraterio. 30 km nuo Boronenkovo žiojinti kiaurymė didžiulį susidomėjimą sukėlė ne tik Rusijoje, bet ir visame pasaulyje. Jį prieš kelias dienas iš sraigtasparnio atsitiktinai pamatė Nadynsko aviacijos būrio ekipažas. Prie kraterio nedelsiant buvo išsiųsta tyrėjų ekspedicija.
(4) 2014-07-17 10
Atokiame šiaurinėje Sibiro dalyje esančiame Jamalo pusiasalyje (Tiumenės sritis, Rusija) mokslininkai netikėtai aptiko gluminantį futbolo aikštės skersmens apskritą kraterį, kurio kilmės mokslininkai kol kas negali paaiškinti, rašo "TheGuardian.co.uk".
(18) 2014-07-17 37
Viešo susitikimo su NASA vadovu metu agentūros aukščiausio lygio mokslininkai pareiškė, jog nežemiškų gyvybės formų tikimasi rasti jau per ateinančius 20 metų. Deja, besitikintiems, kad ta gyvybė bus kažkur netoli, Marse arba Jupiterio palydove Europoje, tikriausiai teks nusivilti – NASA mokslininkai gana tvirtai įsitikinę, kad nežemiška gyvybė bus atrasta ne Saulės sistemoje.
(2) 2014-07-16 6
Ekonomistas Nerijus Mačiulis pasaulio lietuviams pristatė ateities scenarijų, kuris privertė suklusti visus – mūsų darbus perima robotai. Specialisto teigimu, darbingo amžiaus gyventojų reikia vis mažiau, nes kompiuteris revoliucionuoja pasaulį. Labiausiai paliečiamų sektorių sąraše – pramonė, transportas ir net paslaugų sektorius.
(0) 2014-07-14 1
<em>Sąmokslo teorijos ir VBS agentūros pranešimai turi bjaurią savybę vis atgyti. Vis paneigiami, jie vis kinta ir vėl grįžta. Vienas jų – apsauginio kremo nuo saulės mitas.</em>