Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pasaulio paslaptys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2014-01-01 iki 2014-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(49) 2014-05-08 17
Išgirsti nežemiškos civilizacijos siunčiamus signalus svajojama jau ne vieną dešimtmetį. Tačiau kai kurie mokslininkai atvirai sako, kad signalų ieškoti nereikėtų – ateiviams mes dar nepasiruošę.
(0) 2014-05-07 6
Floridos krevečių žvejai Meksikos įlankoje iš jūros gelmių neseniai ištraukė itin retą priešistorinius gyvius primenantį ryklį, rašo portalas chron.com. Bendrinis šios rūšies pavadinimas puikiai apibūdina šį jūrų žinduolį – ryklys-goblinas. Tai vos antras šios rūšies egzempliorius pagautas Meksikos įlankoje.
(12) 2014-05-07 1
Internete pasirodė prieš trejus metus atokiame Kanados kalnų regione padarytas vaizdo įrašas, kuriame tariamai užfiksuotas legendinis Sniego žmogus, Azijoje vadinamas ječiu, o Šiaurės Amerikoje - Didžiapėdžiu (bigfoot).
(2) 2014-05-07 8
Nežinia ar tai serialo „X-failai“ pasekmė, ar laki fantazija, bet visada atrodė, jog NASA mokslininkai tyrinėja Visatą tam, kad rastų į Žemę panašias, gyvybei tinkamas planetas. Kam? Ateiviams surasti? Pasirodo, ne.
(0) 2014-05-06 1
Vieno iš „Youtube“ mokslo populiarinimo laidų kanalo rengėja „PBS Digital Studios“ paskelbė naują savo vaizdo įrašą, kuriame demonstruojama kompiuterinė Visatos raidos simuliacija. „Tolima Visatos ateitimi“ pavadinta vizualizacija remiasi atviros besiplečiančios Visatos koncepcija ir pasakoja apie kosmoso likimą po kvadrilijono metų, kuomet užges paskutinės likusios žvaigždės.
(0) 2014-05-05 1
A 113. Šį mįslingą skaičių galima pamatyti vis daugiau filmų, TV serialų ir kompiuterinių žaidimų. Šmėkšteli jis ne tik "Simpsonuose" ar "Pietų parke" – kodas matomas ir tokiuose filmuose kaip "Žvaigždžių karai" ar "Bado žaidynės".
(0) 2014-05-05 8
"Yeti Dynamics" internete neseniai paskelbė naują įspūdingą mokslinę vizualizaciją, kurioje demonstruojama, kaip Žemės dangus atrodytų tuomet, jei dėl kokių nors priežasčių antroji pagal dydį Saulės sistemos planeta Saturnas staiga pradėtų kristi į Saulę ir atklystų prie vidinių planetų.
(16) 2014-05-02 16
Nežemiškos protingos gyvybės paieškos instituto (Search of Extraterrestrial Intelligence – SETI) surinkti duomenys apie „Kepler-186“ žvaigždės sistemą byloja, jog mes Visatoje veikiausiai nesame vieni. Kaip svetainėje Science20.com rašo Čikagos miesto koledžo profesorius adjunktas Hontas Farmeris, išanalizavus duomenis galima teigti, jog gyvybės egzistavimo neseniai pastebėtoje planetoje tikimybė yra didesnė nei 50 procentų.
(1) 2014-05-02 11
A. Azimovas manė, kad po 50 metų visi mes būsime išprotėję – perkeltine šio žodžio prasme: nuo gausybės įvairių įrenginių ir prietaisų, kurie taps neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Nors parodos šūkis buvo „Pasaulio suvokimas“, apie ją visų pirma prisimenama dėl futuristinių koncepcijų, rašo bbc.co.uk. Ir visai nesvarbu, kad kai kurios iš prognozių, pavyzdžiui, povandeniniai būstai ar skraidantys automobiliai, vis dar netapo kasdienybe.
(43) 2014-04-28 14
Praėjusią savaitę mokslininkai paskelbė, jog už 492 šviesmečių nuo mūsų atrasta egzoplaneta „Kepler-186f“. Ji ypatinga tuo, jog yra pirmoji atrasta Žemės dydžio planeta, besisukanti savo žvaigždės gyvenamoje zonoje – joje gali būti skysto vandens, vadinasi, egzistuoja ir gyvybės susiformavimo tikimybė.
(0) 2014-04-25 0
Mokslininkai teigia, kad didžioji keistų garsų vandenyne paslaptis pagaliau atskleista.
(7) 2014-04-18 0
Pirmą kartą apie šį be garso ore manevruojantį mįslingą trikampio formos objektą buvo pranešta prieš mėnesį – kovo 10 d. virš Amarilo (Teksasas, JAV). Šįkart skelbiami identiško skraidančio trikampio kadrai, nufotografuoti virš Arizonos. Tačiau ekspertus labiausiai glumina tai, kad objektas savo formomis nepanašus į jokį kitą žinomą slaptą, radarams nematomą lėktuvą – nei į B-2, nei į Stealth F-117, nei į X-47B. Be to, ekspertai mano, kad objektą pilotavo žmogus. Spėliojama, kad tai – naujos kartos JAV bombonešio LRSB (Long Range Strike Bomber) superslaptas prototipas, apie kurį JAV oro pajėgos dar niekur nėra skelbusios.
(2) 2014-04-18 16
Rusijos vairuotojų automobiliuose įrengtais vaizdo registratoriais nufilmuotos avarijos jau nieko nebestebina. Kasdien internete skelbiama šimtai vaizdo įrašų iš pačių įvairiausių eismo įvykių, tačiau vienas vaizdo įrašas internetinėje erdvėje sukėlė nemažai diskusijų.
(3) 2014-04-16 2
Nyderlandų architektas Daanas Roosegaarde'as įsitikinęs, kad menas ir dizainas ateityje visus apstulbins naujovėmis. Naujausias jo projektas – tamsoje šviečiantys medžiai.
(1) 2014-04-15 7
Šešiolikmetė Vorvikšyro grafystės (Anglija) gyventoja danguje netikėtai pamatė keistą juodą žiedą. Tris minutes pakybojęs tarp debesų, mįslingasis žiedas staiga pradingo. Merginai visa tai pavyko nufilmuoti. Suglumę meteorologai kategoriškai neigia, kad tai galėtų būti koks nors meteorologinis reiškinys.