Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pasaulio paslaptys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2008-01-01 iki 2008-12-31

Rikiavimas: Pagal perskaitymų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(44) 2008-11-05 2
Ar mūsų gimtojoje galaktikoje yra kitos civilizacijos? Jaunas Škotijos astronomas tvirtina, jog tikrai taip ir dar pateikia apytiksliai jų skaičių – ne mažiau kaip 361. Tačiau ar tai tikrai tiesa, galite įsitikinti patys, pakartodami nesudėtingus mokslininko skaičiavimus.
(48) 2008-10-20 5
Didžiosios Britanijos gynybos ministerija prieš kelias dienas išslaptino 19 slaptų dokumentų, kuriuose aprašomi susidūrimai su NSO pastarųjų dešimtmečių bėgyje. Viename iš jų aprašomas įsakymas JAV karinių oro pajėgų naikintuvo "F-86 Sabre" pilotui, kuriuo buvo nurodyta atakuoti Didžiosios Britanijos oro erdvę kirtusį neatpažintą skraidantį objektą.
(33) 2008-09-28 -2
Panašu, jog „Google Maps“ gali būti puiki priemonė įvairiausioms „sąmokslo teorijoms“ kurti. Šią savaite vienas iš mūsų portalo skaitytojų mums atsiuntė elektroninį laišką su viena iš „Google Maps“ įdomybių. O kas po tuo slypi – neapsižiūrėjimas, duomenų stygius ar intriguojanti istorija – spręsti jums patiems.
(109) 2008-07-02 6
Prieš kelias dienas Velse (D. Britanija) paskelbta apie eilinį begalinės istorijos tęsinį: trys sraigtasparnio pilotai pranešė stebėję danguje keistą objektą, kuris skleidė stiprius šviesos spindulius. Sraigtasparnis bandė jį persekioti, tačiau nesėkmingai: vieną akimirką objektas paprasčiausiai ėmė ir išnyko, rašo Italijos dienraštis „Corriere della Sera“.
(54) 2008-10-19 2
Josifas Stalinas buvo „pasiruošęs prie Vokietijos sienos perkelti daugiau nei milijoną karių tam, kad sulaikytų A. Hitlerio agresiją dar prieš prasidedant Antrajam pasauliniam karui“, rašo telegraph.co.uk. Maždaug 70 metų slėpti dokumentai atskleidžia, jog Sovietų Sąjunga, norėdama įtraukti Didžiąją Britaniją ir Prancūziją į antinacistinį aljansą, pasiūlė nusiųsti galingą karinę jėgą.
(48) 2008-06-18 2
Britų astrofizikui pavyko iššifruoti vieną iš daugelio šalies laukuose aptinkamų paslaptingų piešinių, skelbia dienraštis „Daily Mail“.
(11) 2008-09-23 12
Johano Gutenbergo išradimas – knygų spausdinimo staklės 1455 metais pakeitė pasaulį. Informacija ėmė sklisti spausdintų knygų forma. Naujas technologinis šuolis įvyko palyginti neseniai ir dabar jau galima įsigyti elektronines knygas. Kinta ne tik pačios knygos, bet ir jų skaitymo bei saugojimo būdai, keičiamės ir mes.
(31) 2008-01-09 0
Šiuo metu paplitusi teorija, jog dinozaurai išnyko kai į Žemę prieš 65 milijonus metų nukrito asteroidas. Tačiau dabar pasiūlyta nauja idėja, teigianti, jog juos į amžinuosius ganymosi laukus nusiuntė lygiai taip pat katastrofiška, tačiau gerokai mažesnių matmenų grėsmė - maži besikandžiojantys vabzdžiai. Gali būti, jog moskitų, blusų ir erkių platinama liga buvo esminis veiksnys, pribaigęs reptilijas, sako JAV mokslininkai.
(21) 2008-10-06 0
Panašu, jog „Google“ tema ir su jos žemėlapiais susijusios keistenybės nežada palikti mūsų portalo paslapčių skyrelio. Šį sykį iš „Google Maps“ keliaujame prie „Google Earth“.
(35) 2008-08-14 0
Šioje nuotraukoje parodyta giraitė, esanti netoli golfo lauko šalia Brummen (Olandija) miesto. Gan akivaizdžiai matosi pasikartojantis medžių raštas - labai tikėtinas skuboto darbo su vaizdų manipuliavimo programomis rezultatas. Kol kas niekas nesugeba paaiškinti, kas čia paslėpta. Vyriausybės paslaptys? Elfų namai? Nelegali gamykla? Tiesa, taip pat neaišku, kas užsiima tokiomis slėpynėmis - pati "Google", ar jai palydovines nuotraukas tiekianti kompanija.
(24) 2008-01-27 0
Kuo geriausia baigti savaitės mokslo naujienas? Kažkuo intriguojančiu ir žadinančiu vaizduotę – kažkuo, kas niūrų pirmadienį praskaidrintų nuotaiką ir galbūt paskatintų pasvajoti, pamąstyti ir padiskutuoti. O tam viena iš idealiausių temų – kosmoso platybėse gyvenantys ateiviai. Neieškokim labai toli ir apsistokim ties Marsu – šią savaitę kaip tik internete šurmuliuoja kalbos apie paslaptingą Spirit marsaeigio darytoje nuotraukoje užfiksuotą figūrą, idealiai...
(17) 2008-10-12 0
Po paskutinių kelių publikacijų apie įdomesnius „Google Maps“ ir „Google Earth“ aptinkamus žemėlapių „vaizdelius“ komentaruose pasipylė priekaištai dėl tokių publikacijų, o į paštą – nauji vaizdeliai. Akivaizdžiai skaitytojai pasidalino į dvi stovyklas – vieniems tokios temos įdomios, kitiems „siaubingai netinkamos“. Nenorėdami ir negalėdami nei vienų ignoruoti, mes tokius vaidelius publikuojame toliau, tačiau iš karto perspėjame kritikus – šios ...
(88) 2008-12-09 3
Astronomai nustatė Kalėdų žvaigždės, pasak Biblijos, atvedusios tris išminčius pas Jėzų, pasirodymo laiką. Paaiškėjo, kad Kalėdos turėtų būti švenčiamos birželį, rašo telegraph.co.uk. Apskaičiavę laiką, kada prieš 2 tūkst. metų virš Beatliejaus pasirodė žvaigždė, astronomai padarė išvadą, kad Kristus gimė ne gruodžio 25, o birželio 17 d.
(10) 2008-01-10 0
Dar 1976 m. NASA kosminių tyrimų zondas "Vikingas 1", fotografavęs Marso paviršių, šalia kitų nuotraukų atsiuntė ir daug kalbų ir diskusijų sukėlusį kadrą, kuriame užfiksuotas planetos grunto paviršiuje iškilęs žmogaus veido profilis. Patys NASA atstovai tuomet per žinias pranešė, jog nufotografuota "akmeninė struktūra panaši į žmogaus galvą". Po to prasidėjo aibės teorijų - nuo natūraliai susiformavusio darinio iki nežemiškų civilizacijų įtakos. Praėjus ...
(82) 2008-04-26 0
Keistai sutapo, jog šiomis dienomis įvairiuose oficialiuose renginiuose garsūs mokslininkai išsakė savo nuomones apie nežemiškos civilizacijos egzistavimo galimybes. Kad neblaškyti skaitytojų dėmesio pavienėmis naujienomis, apjungėme šias nuomones į vientisą straipsniuką. Ir pateikiame tiek jūsų teismui, tiek ir diskusijoms.