Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pasaulio paslaptys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Pagal perskaitymų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-12-18 1
Šiais laikais ypatingai išaugo žaliavų ir maisto produktų įvairovė, tai prisideda prie to, kad žmogaus organizmas gali gauti reikalingų medžiagų iš skirtingų produktų. Mokslininkų dėka apie maistą ir jo naudą ar žalą žinoma kur kas daugiau nei ankščiau. Kauno technologijos universiteto Maisto produktų technologijos katedros profesorius Rimantas Venskutonis mano, kad ateityje paprasto maisto tiesiog nebus. Jį pakeis funkcinis maistas, o mūsų valgiaraštis bus sudarytas atsižvelgiant į kiekvieno individualų genofondą.
(3) 2013-10-21 0
Automatinė valymo sistema “Mab”, kurią sudaro šimtai skraidančių mini robotų, pripažinta geriausia ateities prietaiso koncepcija jau 11 metus rengiamame tarptautiniame dizaino konkurse “Electrolux Design Lab”.
(0) 2013-06-26 1
Štai jau keturiasdešimt ketveri metai, kaip Neilas Armstrongas ir Buzzas Aldrinas žengė pirmuosius žingsnius mėnulyje - atrodė, tuo metu žmonija stovėjo ties nauja kosmoso tyrimų riba. Ir tuomet atrodė - jei Mėnulis gali būti užkariautas, kodėl nesiekti toliau - kodėl nenukeliavus į kitas planetas ar kitas žvaigždžių sistemas?
(10) 2013-02-16 0
Per penkerius metus kompiuteris turės dar jautresnes „jusles“ nei žmogus ir leis paliesti, pažiūrėti, padės išgirsti. Pavyzdžiui, įsiklausęs į kūdikio verksmą, tėvams galės pasakyti, kuo skundžiasi mažylis – ar jam ką skauda, ar jis alkanas, ar tiesiog nori dėmesio. Po penkerių metų technologijos leis atskirti, kas yra kas. Taip teigia „IBM Lietuva“ vadovas Ainis Kavaliauskas.
(2) 2013-05-06 1
Išanalizavę kompiuterinės tomografijos rentgenogramas, antropologai teigia, kad egiptologės Marijos Rudzinskaitės-Arcimavičienės atgabenta Senovės Egipto mumija – vienas mįslingiausių „Mumijų tyrimų maratono“ metu tirtų atvejų.
(1) 2013-01-25 1
Kauno technologijos universitetas (KTU) pristatė ateities maisto technologijų viziją ir atradimus, kuriais naudojasi daugiau kaip 30 šalies įmonių.
(0) 2013-09-04 0
Britų mokslininkai pareiškė pagaliau išsiaiškinę, kodėl sumuštinis dažniausiai būna linkęs kristi "veidu į samanas". Mančesterio metropolijos universiteto maisto kokybės profesorius Chrisas Smitas (Chris Smith), tikrindamas savo hipotezę, sumuštinį ant grindų metė 100 kartų. Paaiškėjo, kad kalta vis dėlto ne sumuštinio prigimtis, o aplinka.
(7) 2013-05-10 0
Buvęs JAV astronautas Buzzas Aldrinas, tapęs antruoju žmogumi, žengusiu Mėnulio paviršiumi, trečiadienį pareiškė, kad jo šalis privalo tapti nuolatinės Marso kolonizacijos lydere.
(4) 2013-01-09 0
Sausio mėnesio pradžioje pagrindinės Lietuvos žiniasklaidos priemonės išplatino pranešimą kuriame teigiama esą mokslininkai paskelbė datas, kada „2013 metų sausį sulauksime magnetinių audrų, galinčių turėti įtakos mūsų sveikatai“. Ar išties šios išprognozuotos dienos bus pavojingos ir kiek galima tikėti šiomis prognozėmis?
(0) 2013-06-10 2
IBM pristatė naujausią „The Five in Five“ prognozę. Joje kompanija įvardija penkias tendencijas, kurios, jos manymu, vyraus kompiuterių technologijose artimiausius penkerius metus.
(0) 2013-10-16 0
Didžiosios automobilių kompanijos bei technologijų milžinai prognozuoja, kad jau po 15 metų beveik pusė naujų automobilių galės apsieiti be vairuotojo.
(0) 2013-06-20 0
Prisijungus prie „Lone Signal“ svetainės, bus galima įkelti savo pranešimą kitiems pasauliams - tekstinę žinutę, nuotraukas, garso ir vaizdo įrašus. Tai galima padaryti nuo birželio 18 d.