Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pasaulio paslaptys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Pagal perskaitymų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2013-08-19 2
Po 70 metų daugelis Europos gyventojų bus milijonieriai, o už kepaliuką duonos mokės apie 80 litų. Per tą laiką žmonija bus įvaldžiusi ir nemažai dabar sunkiai įsivaizduojamų technologijų, byloja vienos britų investicijų kompanijos "DGCAssetManagement.com" atlikto tyrimo rezultatai.
(43) 2013-02-06 1
Marsaeigiui "Curiosity" su keistais radiniais Raudonojoje planetoje sekasi išties neprastai. Neseniai rašėme apie ratuotojo NASA zondo nufotografuotą "Marso gėlę". Dabar Žemėn atkeliavo naujas kadras su nauja geologine/kraštovaizdine mįsle - metalinį koralą primenančia struktūra, informuoja "Universetoday.com".
(1) 2013-11-19 1
Roko žvaigždės (ar bent jau mūsų prisiminimai apie jas), skirtingai nei mokslininkai, nesensta. Kai kurių veidus vagoja andainykščio audringo gyvenimo pėdsakai. Kai kurių šiame pasaulyje jau seniai nebėra. Galbūt jie išėjo pernelyg anksti, pernelyg jauni. Vis dėlto ištisų kartų prisiminimuose roko legendos lieka amžinai jaunos. O ką, jei jos būtų turėjusios galimybę pasenti? Kaip jos atrodytų dabar?
(5) 2013-10-30 0
Greta San Fransisko įlankoje esančios Lobių salos (Treasure Island), kurioje kadaise buvo JAV Karinio laivyno bazė, plūduriuoja barža su joje keturiais aukštais sustatytais jūriniais konteineriais. JAV žiniasklaida spekuliuoja, jog tai galėtų būti super-slaptas „Google“ padalinys.
(43) 2013-06-14 2
Šios vasaros pabaigoje NASA išbandys naujo tipo raketinį variklį, kurį naudojantys pilotuojami kosminiai laivai astronautus į Marsą atskraidintų vos per 30-90 parų, skelbia „NextBigFuture“.
(7) 2013-11-14 1
Šįvakar BTV laidoje „Yra kaip yra“ laidos vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė klaus, ar mes gyvename vieni šioje beribėje visatoje. Ar vis dėlto aplink mus yra ir kitų civilizacijų? Legendinis Lietuvos krepšininkas Šarūnas Marčiulionis laidos „Yra kaip yra“ kūrėjams papasakos, kad nežemiškomis būtybėmis domisi nuo septynerių metų amžiaus. Vyras aktyviai lankosi NSO konferencijose, skaito knygas bei bendrauja su neatpažintus skraidančius objektus tyrinėjančiais mokslininkais.
(11) 2013-01-15 1
Su branduolinėmis technologijomis dirbančių mokslininkų organizacija „Bulletin of the Atomic Scientists“ sausio 14 d. paskelbė, kad garsiojo „Pasaulio pabaigos laikrodžio“ rodyklės 2013 m. rodys tiksliai be penkių pusiaunaktį – tai simbolizuoja žmonijos artėjimą prie susinaikinimo, rašo „LiveScience.com“.
(11) 2013-05-28 1
Vienas Jungtinės Karalystės gyventojas papasakojo stulbinamą gyvenimo istoriją apie ligą, kuria sirgdamas jis mano esąs miręs. Liga buvo pažengusi taip, kad vyriškį pradėjo nenumaldomai traukti į kapines. „Nes tai buvo prieinamiausia vieta, kur galėjau būti arčiausiai mirties“, – pasakoja Kotardo sindromu (Cotard's syndrome) arba "gyvo lavono sindromu" sergantis Grehemas.
(13) 2013-02-12 0
Praėjusią savaitę informavome apie marsaeigio "Curiosity" atsiųstą nuotrauką, kurioje užfiksuotas keistas iš uolos styrantis objektas, panašus į koralą. Marsaeigio "Curiosity" misiją vykdantys NASA mokslininkai pagaliau pateikė paaiškinimą, kas tai.
(18) 2013-06-28 1
Šis žemėlapis yra viena iš didžiausių paslapčių Vakarų kartografijos pasaulyje. Dauguma jį vadina Juokdario kepurės pasaulio žemėlapiu, bet apie žemėlapį yra žinoma labai mažai. Nėra aišku, nei kas jį nubraižė, nei kada, kur ir kodėl.
(5) 2013-09-10 5
Alytiškė Irena Misevičienė, grįžusi į savo tėviškę Alytaus rajone Alovės seniūnijoje Kalesninkų kaime, dubenyje prie gyvenamojo namo išvydo plūduriuojant rupūžę su juodu, kryžių primenančiu ženklu viršugalvyje. Moteris gyvūną nufotografavo mobiliuoju telefonu ir parodė savo draugams bei pažįstamiems.
(14) 2013-11-19 2
Remiantis dar viena pasaulio pabaigos pranašyste, ji žmoniją ištiks po mažiau nei šimto dienų – 2014 m. vasario 22 -ąją. Taip skelbia vikingų legenda, kurioje sakoma, kad tądien dievas Odinas bus nužudytas vilko Fenriro, praneša „Dailymail.co.uk“.
(12) 2013-06-11 3
Sietle (JAV) gyvenanti moteris Navena Šain (Navenna Shine) įsitikinusi, kad jai visiškai nereikia maisto. Savo idėjas ji skleidžia ir viešojoje erdvėje. Kad įrodytų savo tiesas, moteris pradėjo eksperimentą, pavadinimu "Būti gyvam saulės šviesa" ("Living on Light"). Jo metu moteris nuo keturių iki šešių mėnesių mėgins išbūti be maisto – soti vien saulės šviesa, vandeniu ir arbata, informuoja "FoxNews.com".
(20) 2013-06-25 0
Ekspertus glumina viena Senovės Egipto skulptūra, kuri savo vitrinoje Mančesterio muziejuje pradėjo sukiotis aplink savo ašį. 25 cm aukščio senovinė Neb Sanu skulptūra, datuojama 1800 metais pr. Kr., buvo aptikta vienoje mumijos kapavietėje. Mančesterio muziejuje ji eksponuojama jau 80 metų, bet tik neseniai pastebėta, kad ji juda, rašo „The Telegraph“. Paslaptingas skulptūros judėjimas sudomino garsų britų fizikos profesorių Brianą Coxą.
(14) 2013-07-22 5
Sakoma, kad neišvengiami tik du dalykai: mokesčiai ir mirtis. Bet ar tikrai? Kol moksliukai spuoguotais veidais ir baltais chalatais triūsia prie giltinės apgavimo mechanizmų, apsukresni lietuviai tobulina pažangiausias technologijas, leidžiančias išvengti pirmosios prievolės. Sukryžminkime šiuos dalykus ir gausime daktarą Frankenšteiną, turintį pakankamai pinigų, kad jis pats ir jo pabaisa gyventų amžinai.