Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pasaulio paslaptys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Pagal komentarų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(113) 2012-02-01 0
Vertinant matematiškai, nežemiškos būtybės, jei jos egzistuoja, jau turėjo mus aptikti. Ar gali būti, jog dėl kažkokios priežasties mūsų sąmoningai vengiama?
(74) 2012-06-04 0
Visiškai neseniai galėjome stebėti kaip pirmą kartą žmonijos istorijoje privatus kosminis laivas prisijungė prie tarptautinės kosminės stoties, tačiau grupė olandų paruošė kur kas ambicingesnį planą. Projekto „Marse One“ kūrėjai žada 2023 metais nugabenti žmones į Marsą ir įkurti šioje planetoje kosminę stotį, rašo „Business Insider“.
(64) 2012-12-22 9
Šiuolaikinių elektronikos prekių taisyti beveik neapsimoka. Tokie jau gamybos principai, susiklostę dar praeito amžiaus viduryje ir apėmę visą Vakarų pasaulį drauge su vartojimo lengvabūdiškumu.
(62) 2012-07-17 0
Tokia prognozė Holivudo režisierių vyzdžius nesunkiai konvertuotų į amerikietiško dolerio simboliukus… Tačiau, pasirodo, dar šį šimtmetį įvyksiančio kontakto su nežemiškuoju proto galimybės nesikrato net ir Oksfordo universiteto profesoriai. Maža to, jie ragina tam ruoštis.
(62) 2012-12-04 59
Plokščios Žemės draugijos nariai tvirtina tikį, kad Žemė yra plokščia. Einat planetos paviršiumi iš tiesų atrodo, kad ji plokščia, taigi draugijos nariai visus tam prieštaraujančius įrodymus, pavyzdžiui, palydovines nuotraukas, kuriose matyti, kad Žemė – rutulys, vadina „apvalios Žemės sąmokslo“ išsigalvojimais, už kurių slypi NASA ir kitos vyriausybės agentūros.
(61) 2012-08-23 0
Anksčiau ar vėliau tokia žinutė turėjo pasirodyti. Taip jau nutiko, kad Marse keletą savaičių kol kas tik besimankštinančio marsaeigio „Curiosity” Žemėn siųstose nuotraukose sensacijų ieškotojai rado ir tai, ko paaiškinti kol kas niekas negali. Tiesa, kitiems mįslingiems Marso kadrams paaiškinimas jau rastas.
(57) 2012-10-11 20
Garsus amerikiečių mokslininkas, neurochirurgas Ebenas Alexanderis anksčiau viešai neigęs pomirtinio gyvenimo galimybę, tvirtina, kad savo nuomonę kardinaliai pakeitė po to, kai pats patyrė išėjimą iš kūno (angl. out of body experience, OOBE).
(50) 2012-04-18 6
Egzistuoja 20 proc. tikimybė, kad gyvename virtualioje visatoje, taip tikroviškai sumodeliuotoje kažkokiu superkompiuteriu, kad fizinės realybės neįmanoma atskirti nuo menamosios, mano Oksfordo universiteto (D. Britanija) profesorius.
(49) 2012-04-05 1
Idėja nusigauti į tolimiausius planetos kampelius per valandą ar kitą nėra nauja. Tačiau kelissyk už garsą greičiau skrendančių lėktuvų koncepciją gali pakeisti šis tas efektyvesnio – magnetiniai hiper-tuneliai.
(48) 2012-07-10 8
65-ųjų Rozvelo incidento metinių proga ilgametis CŽV žvalgybos agentas Čeisas Brendonas (Chase Brandon) patvirtino savo akimis matęs slaptus CŽV duomenis apie NSO, kurio liekanos buvo rastos Rozvelo miestelio apylinkėse 1947 m. „Tai buvo iš tiesų“, – tvirtina buvęs 35-erius metus CŽV tarnavęs amerikietis.
(48) 2012-04-30 1
Astronomai tvirtina, jog vien mūsiškėje Paukščių Tako galaktikoje planetų yra milijardai. Norėtųsi manyti, jog tokioje aibėje pasaulių turėtų atsirasti vietos ir gyvybei, o gal net ir nežemiško proto civilizacijoms. Tačiau Prinstono universiteto mokslininkų atlikto tyrimo rezultatai byloja, jog visose jose proto brolių ar bent primityvių gyvybės formų žmonija galbūt dairosi bergždžiai.
(47) 2012-04-23 0
SETI (The Search for Extraterrestrial Intelligence, Nežemiško proto paieška) instituto mokslininkams planuojant pirmąjį kontaktą su nežemiškąja civilizacija, kyla klausimas, į ką kreiptis patarimo dėl būsimų bendravimo problemų?
(46) 2012-10-31 13
Pomirtiniai išgyvenimai patiriami, kai sielą sudarančios kvantinės substancijos palieka organizmo nervų sistemą ir susilieja su visata. Tokią teoriją iškėlė du garsūs mokslininkai, viena iš kurių yra kvantinės fizikos ekspertas, seras Rodžeris Penrouzas (Roger Penrose), kitas – neurologas Stiuartas Hamerofas (Stuart Hameroff). Pagal šią idėją, išeitų, jog sąmonė yra smegenyse veikiančio kvantinio kompiuterio programa, kuri visatoje išlieka net ir po mirties.
(44) 2012-02-29 6
Tyrinėdami I a. krikščionių kapavietę Jeruzalėje, archeologai aptiko akmeninį karsto dangtį su senoviniais įrašais, kurie, anot tyrimo autorių, gali įrodyti, jog ši kapavietė – išganytojo Jėzaus Kristaus amžino atilsio vieta. Naudodamiesi prie robotizuotos rankos pritvirtinta nuotolinio valdymo vaizdo kamera, tyrėjai sugebėjo išzonduoti vieną uždarą ertmę, kurioje aptiko ištisą I a. akmeninių karstų „arsenalą“. Ant vienos iš kalkakmenio karstų, kurie vadin...
(41) 2012-07-16 -1
2035 metais Europoje gali įvykti didelių pokyčių: Europos vienybė nusilps, Vokietijos įtaka išaugs, o Estijos Narvos rajonas bei rytų Latvija su Daugpiliu centre gali atitekti Rusijai. Tokias prognozes pateikė Rusijos filosofijos mokslų daktaras Igoris Lesevas, remdamasis, kaip jis pats skelbia, „atvirais CŽV šaltiniais“, skelbia ves.lv.