Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Pranešimai spaudai
2020-12-15
Vienokios ar kitokios sveikatos priežiūros paslaugos reikalingos kiekvienam. Todėl bet kokie jų patobulinimai mums suteikia tiesioginę naudą. Pastaraisiais metais sveikatos priežiūros srityje, taip pat ir odontologijoje, pritaikyta reikšmingai daug naujų technologijų. Nepaisant to, kad dar ne viskas mums yra prieinama, susipažinti su naujausiais pasiekimais odontologijoje galime jau dabar.
2020-11-30
Visiškai nebūtina laukti orų prognozės per televiziją, nes visą būtiną informaciją galima perskaityti Meteoprog portale.
2020-11-08
Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti itin aukštos kokybės čiužinius, kurie atitinka individualius miego įpročius ir poreikius. Tokie gaminiai suteikia galimybę mėgautis komfortišku poilsiu be jokių kompromisų. Kaip vienus iš populiariausių galima išskirti poliuretaninius ir spyruoklinius čiužinius. Kokiais privalumais jie pasižymi ir kodėl tai tobulas pasirinkimas svajojantiems apie aukščiausios klasės poilsį?
2020-11-06
Geras miegas ir jo svarba – nenuginčijama. Kokybiškas miegas suteiks naujų jėgų, motyvacijos, o ir sveikatos prasme jis labai svarbus, norint gyventi sveiką, visavertį gyvenimą. Miegamojo įrengimas ir lovos yra labai svarbios proceso dalys, tačiau dar svarbesnė – tinkamai parinkti čiužiniai. Visgi jie lemia, ar pailsėsime kokybiškai ir nepertraukiamai, nekamuos sveikatos problemos, susijusios su prastu miegu.
2020-10-31
Paskutiniu metu pastebima, kad Internete atsiranda vis daugiau skelbimų tinklapių, tačiau kam jie reikalingi žino dar ne visi. Šis straipsnis padės Jums išsiaiškinti, kam šis reklamos įrankis atneš didžiausią naudą ir kaip Jus galėsite panaudoti skelbimų tinklapius reklamuojant savo prekes ir paslaugas.
2020-10-30
Kiekvieną dieną mobilieji įrenginiai tampa vis sudėtingesni, o šiandien jie nėra tie patys, kurie buvo prieš 10 metų.
2020-10-29 1
Pirmą kartą Lietuvoje vyks kosmoso technologijų hakatonas ActInSpace. Tai tarptautinis inovacijų konkursas, skatinantis ieškoti naujų verslo galimybių arba kurti kosmoso įkvėptus startuolius, dirbant su Airbus, Europos kosmoso agentūros (ESA), Prancūzijos kosmoso agentūros (CNES) ir kitų partnerių technologijomis, palydoviniais duomenimis ir patentais. Hakatono dalyvių laukia daugybė įdomių iššūkių ir fantastiškų prizų.
2020-10-17 1
Lenkijos įmonė yra kompleksinių sprendimų tiekėja. Dabar ne tik tabako pramonės gigantams. Padidėjus gamybai, sumažėjo išlaidos? Skamba kaip reklaminis šūkis? Nebūtinai. BAMET įrodė, kad per keletą metų buvo įmanoma sukurti reikalingus produkcijos atsekamumo („Track & Trace“) sprendimus tabako pramonei.
IT
2020-09-30
Šių dienų visuomenėje dažnai išgirstame daug diskusijų apie reklamą internetinėje erdvėje. Tačiau ar susimąstome, kokią naudą ji gali atnešti mūsų verslui ir kada tai gali būti žalinga taip pat?
2020-09-29
Nors šiais laikais daugelis vietoj stacionarių kompiuterių vis dažniau renkasi nešiojamus, kol kas manoma, kad jiems tikrai nelemta išnykti iš rinkos. Vis dar palankiai vertinamas stacionarių modelių našumas ir galimybė pritaikyti juos asmeniniams savo poreikiams – jei tai pagrindiniai Jūsų prioritetai, labai tikėtina, kad pirmenybę teiksite būtent šiam tipui. Nors tuomet teks apgalvoti daugybę svarbių niuansų, siūlome nepamiršti ir kompiuterių gamintojo – pagal prekinį ženklą taip pat galima spręsti apie tam tikras jų ypatybes. Siūlome susipažinti su populiariausiais stacionarių kompiuterių gamintojais, kuriais visuomet verta pasitikėti.
 
2020-09-19
Senieji pinigų pervedimo į kitas šalis metodai užleidžia vietą - juos keičia internetinėje erdvėje vykdomos finansinės operacijos. Vartotojui kasdien atsiveria vis daugiau galimybių ir pasirinkimų. Taigi trumpai apžvelgsime tarptautines pinigų pervedimo paslaugas teikiančias platformas, naujai atsiradusias funkcijas, privalumus bei trūkumus. Naudodamiesi vienų įmonių paslaugomis lėšas pervesime vos ne žaibišku greičiu, kitų – gavėjo sąskaitą pinigai pasieks tik po kelių dienų, kai kurios įmonės piniginius pervedimus siunčia tik į tam tikras šalis, kitos – vos ne į kiekvieną pasaulio kampelį. Kaip iš daugelio išsirinkti tą, kad pinigai šeimos nariui, draugui ar verslo partneriui būtų pervesti ne tik greitai, patogiai ir saugiai, bet ir už padorią kainą?
2020-09-07
Vilkikai – specializuotos transporto priemonės, skirtos vilkti priekabas, nesavaeigę techniką ar transporto priemones.
2020-08-29
Kai Lietuvoje duris atvėrė pirmoji „Lidl“ parduotuvė, šis įvykis sulaukė tikrai didelio visuomenės susidomėjimo. Pirkėjams buvo sunku nugalėti savo smalsumą, todėl dauguma jų nuvyko apsidairyti ir įvertinti siūlomą prekių asortimentą. Šis prekybos tinklas išsiskiria itin žemomis kainomis, tad nieko keisto, kad labai greitai jis sulaukė tikrai didelio populiarumo.
2020-08-18 2
Plaukų šalinimo istorija siekia daugybę amžių prieš mūsų erą. Remiantis archeologiniais radiniais, jau urviniai žmonės (tiksliau, vyrai) trumpino galvos ir barzdos plaukus. Ilgi plaukai trukdė medžioklėje ir kovoje, juose veisėsi parazitai, taigi, praktiniais sumetimais, buvo trumpinami aštriais akmenimis ar kriauklėmis. Kada plaukai pradėti šalinti grožio tikslais, sunku pasakyti, tačiau turima duomenų, jog Senovės Egipte moterys tam naudojo bičių ar cukraus pagrindu pagamintą vašką, taip pat mechaniškai gremžė akmenimis, kriauklėmis, vėliau – metaliniais ašmenimis. Plaukų šalinimo procedūra turėjo būti itin skausminga, nesaugi ir, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, labai dažnai kartojama.
2020-08-04
Šiame greitai judančiame pasaulyje nepakeičiamu pagalbininku vis dažniau tampa išmanusis laikrodis. Jis ne tik parodo laiką, praneša apie skambučius ar gautas trumpąsias žinutes, bet ir skaičiuoja nueitus žingsnius, padeda stebėti sveikatos būklę ir dar daugiau. Tad, kaip nepasiklysti tokioje įvairovėje?
2020-07-21
Turite mansardą. Kas mėnesį mokate dideles sąskaitas. Kasmet šildymo išlaidos vis didėja. Ką galite padaryti, kad šilumą sulaikytumėte name ir sutaupytumėte šildymui skiriamų išlaidų?
2020-06-30
Sportas – neatsiejama didelės dalies žmonių gyvenimo dalis. Treniruočių metu ne tik stiprinamas kūnas, lavinama ištvermė, bet ir pasikraunama energijos. Dabar tai padaryti galima dar paprasčiau – Skorpionas.lt el. parduotuvės asortimentas papildytas itališka „Toorx“ sporto įranga, sukurta efektyvioms treniruotėms tiek namuose, tiek sporto salėje.
IT
2020-06-19 9
Novatoriškus tapatybės nustatymo sprendimus teikianti įmonė iDenfy laimėjo "Fintech Startup of the Year" apdovanojimą ir toliau sparčiai auga finansinių technologijų srityje
2020-05-30
Šiuo metu pasaulyje siautėjanti pandemija privertė susimąstyti apie medicinos svarbą. Inovacijų paklausa šioje srityje milžiniška. Dėl to įvairiausių sričių mokslininkai visame pasaulyje dirba kasdien, savo atradimais siekdami sukelti proveržį mokslo pasaulyje. Lietuvos lazerių specialistai – ne išimtis.
2020-05-30 1
2018-ais metais pateiktos naujos redakcijos, kurios apibrėžia nekilnojamojo turto objektų kadastrinių matavimų ir kadastro duomenų surinkimo bei tikslinimo taisykles. Jos, žinoma, svarbiausios tiems, kurie atlieka kadastrinius matavimus, tačiau naudingos ir asmenims, kurie planuoja užsisakyti reikalingas paslaugas.
2020-05-11 1
Mūsų dienų pasaulis keičiasi nepaprastai greitai. Jeigu iki interneto atsiradimo naujovės po pasaulį paplisdavo per ne trumpą laiką, tai dabar apie kokį nors naują išradimą lošimų sostinėje Las Vegase arba naują sistemą, sukurtą, kad ir gūdžiame Kirgizijos kaimelyje visi sužino beveik iškart. Technologijų turime daug ir jos visos keičia mus supantį pasaulį. Ir tai daro sparčiau nei kada nors anksčiau. Ne išimtis ir intymioji mūsų gyvenimo dalis, kuriai pažanga bei progresas davė be galo daug naudos. Pasidairykime į tai, kokie naujausi trend‘ai bei kokios šviežiausios technologijos bando pasibelsti į porų arba vienišių miegamuosius!
2020-04-30
„Made in Germany“ – ne tik paprasta etiketė. Tai ikoniška frazė, paprastai reiškianti aukštą kokybę. Daugeliui ši frazė ir apskritai Vokietija asocijuojasi su automobilių pramone, tačiau palyginti mažai kalbama apie vokiškus laikrodžius. O visai vertėtų. Bet pirmiausia – truputis istorijos.
2020-04-17
Inovacijų kūrimas yra verslo būtinybė globalizacijos sąlygomis. Šiuo metu, kai inovacijos neapsiriboja nacionalinėmis rinkomis, o orientuojamasi į eksportą ir konkurencingų produktų kūrimą Europoje ir kitose pasaulio šalyse, būtina atsižvelgti į produkto ar paslaugą sukūrimą, kuris paremtas mokslo žiniomis. Sukurti pasaulinio lygio inovacijas verslui gali padėti mokslas [1]. Šiuo metu yra nemažai verslo ir mokslo įstaigų bendradarbiavimo skatinimo priemonių, „Inovaciniai čekiai“ – viena iš jų. Kauno technikos kolegija (KTK), vykdydama Mokslo taikomąją veiklą, glaudžiai bendradarbiauja su verslo įmonėmis bei taip pat naudojasi priemone „Inovaciniai čekiai“. Todėl šiame straipsnyje pateikiama keletas gerųjų pavyzdžių, kurių pagalba buvo sukurtas vienas ar kitas produktas Elektronikos inžinerijos srityje. Tikimasi, kad šis straipsnis paskatins abejojančius „Inovacinių čekių“ nauda, naudotis šia priemone.
2020-04-07
Duomenų centrai visame pasaulyje, ne išimtis ir Lietuvoje, yra vertinami pagal tam tikrus kriterijus. Kad serveriai galėtų veikti nepriekaištingai ir siūlyti aukščiausio lygio paslaugas bei reikiamus resursus, jie turi būti laikomi tam tikromis sąlygomis.
2020-03-22
Ko gero, nė nereikia ir sakyti, kad kompiuteris šiandien pakeitė dažno iš mūsų gyvenimą. Tačiau tam, kad iš tiesų galėtume išnaudoti visas kompiuterio galimybes, verta įsigyti ir šiam įrenginiui skirtų komponentų – mikrofonų, ausinių ir t.t. Tačiau pažvelgus į jų kainas, nemaža dalis šių komponentų kainuoja ne vieną dešimtį eurų, tad, nieko keista, kad pinigus norisi investuoti tinkamai. Tad, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad pirkiniu netektų nusivilti?
2020-02-19
Kaskart versle iškilus naujam poreikiui, technologijos žengė koja kojon ir stengėsi kaip įmanoma greičiau suteikti įrankius jam patenkinti. Didelės sumos, kurias verslininkai investavo į naujausią fizinę bei programinę įrangas, paspartino susikurti dideles virtualių duomenų laikymo talpyklas, kuriomis pasinaudodami sparčiai augantys verslai tapo pranašesni už rinkos konkurentus. Ši talpykla šiandien – tai duomenų centras. Verta paminėti, kad tokie centrai tarp įmonių ir didžiausių korporacijų tapo populiarūs tik nuo 1990-ųjų metų dėl iš pradžių vyravusio skepticizmo. Vienas didžiausių, moderniausių duomenų centrų Baltijos šalyse „RackRay“ kviečia susipažinti su duomenų centrais ir nori atsakyti į klausimą, kodėl jie reikalingi sėkmingai e. verslo plėtrai.
2020-02-10
Ne paslaptis, kad kiekvienas verslas nori gebėti išgirsti, identifikuoti, o svarbiausia – pateisinti vartotojų lūkesčius; matyti nuolat augančius pardavimus; sėkmingai realizuoti sumanymus; investuoti; tapti rinkos lyderiu ir t.t. Tačiau natūraliai kyla klausimas: o kaip siekti išvardintų tikslų?
2020-02-10
Ryškūs žibintai būtini kiekvienam automobiliui - tamsiu paros metu jie apšviečia kelią ir padeda kitiems eismo dalyviams pastebėti jus. Pirmieji automobiliniai žibintai pasirodė dar 1880 metais ir nuo to laiko stipriai patobulėjo. Ką siūlo naujausi ksenoniniai žibintai?
2020-01-01 3
Sparčiai modernėjančiame pasaulyje, viešieji pirkimai atsiduria mažai dėmesio sulaukiančių sąvokų kontekste. O tai vienas geriausių būdų, sukurti stabilų pagrindą verslui. Tai galimybė įmonėms ne tik parduoti savo prekes ar paslaugas, bet ir gauti patikimus užsakovus. Tačiau nuo ko pradėti norint būti sėkmingiems viešuosiuose pirkimuose?
2019-10-08
CRM sistema – tai infrastruktūra, sukurta santykių su klientais valdymui. Šis verslo įrankis padeda optimizuoti įvairius procesus, pradedant verslui tokiais svarbiais pardavimais ir baigiant pasikartojančių kasdienių užduočių automatizavimu. Šiandien darbas be CRM programos sunkiai įsivaizduojamas įvairiuose sektoriuose, o itin ženkliai šio įrankio naudą pajunta vidutinės ir stambios įmonės.
2019-10-08
Didelis projektorių pasirinkimas ne visada leidžia pakankamai paprastai apsispręsti, kokios galimybės galėtų būti pačiomis palankiausiomis. Šiandien tokią produkciją gali pasiūlyti iš tiesų nemažai gamintojų, tačiau tenka pastebėti, kad būtent Optoma projektoriai sulaukia ypatingai didelio susidomėjimo. Taip, žinoma, nutinka ne be priežasties: šio gamintojo projektoriai turi tikrai nemažai privalumų. Taigi, kokios yra svarbiausios šių įrenginių savybės?
2019-10-03 31
Ar žmonija neužilgo visiškai ir amžiams atsisakys ūkininkavimo? Šis klausimas nėra utopinis, kadangi šiuolaikinės ir netolimoje ateityje pasirodysiančios technologijos pasižymi dideliu potencialu tapti tikrąja maisto gamybos ateitimi.
2019-09-07
Trumpėjant dienoms krenta ir temperatūra lauke, o tai žada vis prastesnes oro sąlygas bei vis labiau nenuspėjamą kelių dangą. Dar nespėjame priprasti prie rudeninės aplinkos ir jau tenka susidurti su vakare susidarančiu plikledžiu, stipriomis liūtimis ir netgi sniegu.
2019-09-02
Dabartiniame pasaulyje yra milijonai freelanceri‘ų. Tai toks darbo pobūdis, kada žmogus yra laisvai samdomas specialistas, tačiau nedirba pagal fiksuotas valandas ar grafiką. Jis arba ji teikia tam tikras paslaugas ir veikia tarsi maža, vieno žmogaus įmonė. Didžiausi to privalumai: nefiksuotos darbo valandos ir galimybė dirbti savo tempu, jūs esate pats savo vadovas, kuriate savo prekės ženklą, galite dirbti iš namų. Jeigu tokia galimybė jus domina, tačiau neturite jokių įgūdžių – šis straipsnis kaip tik jums. Mes papasakosime jums kokios įrangos ir kokių minimalių žinių reikia, kad uždirbtumėte iš namų.
2019-08-30
Mėgstate žaidimus, trokštate išbandyti jų kuo daugiau ir norite pasinaudoti išskirtiniais naujausių žaidimų pasiūlymais? „Xbox gift card“ papildymas – tai universali, vieno mygtuko paspaudimu pasiekiama galimybė, kuria pasinaudoję galėsite pirkti naujausius žaidimus, sutaupyti nemažai pinigų, įsigyti skirtingas prenumeratas, pagerinti savo žaidimų įrangą ar tiesiog mėgautis naujausiais televizijos serialais ir filmais. Ar susidomėjote? Tuomet pateikiame visą informaciją, kurią derėtų žinoti apie „Xbox“ papildymus.
2019-08-03
Projektorių pasirinkimas šiuo metu yra tikrai labai didelis, tad tuomet, kai svarstoma įsigyti tokios technikos namams ar verslui, neretai keliamas klausimas, kaip išsirinkti patį tinkamiausią įrenginį.
2019-07-02
Kadangi kompiuteris yra neatskiriama mūsų kasdienio ir profesinio gyvenimo dalis, išpopuliarėjus nešiojamiems kompiuteriams įgavome daugiau laisvės renkantis darbo vietą. Nešiojami prietaisai leidžia atlikti užduotis, susirašinėti, apsipirkinėti ir žiūrėti filmus. Vieta nebesvarbi, svarbu tik patikimas interneto ryšys.
2019-05-22
Augant naujų automobilių kainoms, kartu auga ir žmonių, ieškančių automobilio paskolos palankiausiomis palūkanomis, skaičius. "AutoTyrimai" duomenys rodo, kad 2019 m. gegužę Lietuvos naujų lengvųjų automobilių rinka išaugo net 32%. O 2018 m. ji buvo 10% didesnė nei 2017 m.
2019-05-05
Lietuvoje, nuo lapkričio 10 d., visi vairuotojai privalo važinėti su žieminėmis padangomis, o nuo balandžio 1 d. galima važinėti vasarinėmis. Visi puikiai žinome pagrindinius skirtumus tarp šių dviejų rūšių – žieminės padangos turi gilesnį protektorių, yra minkštesnės ir gali būti dygliuotos. Bet pakalbėkime konkrečiau ir išsiaiškinkime, kokie išties yra žieminių padangų pranašumai?
2019-04-18
Internetinės prekybos akcijomis platforma ROinvesting (ankstesnis pavadinimas GMOTrading) pasižymi patikima reputacija. Joje klientams iš viso pasaulio siūlomos įvairios su tokio tipo prekyba susijusios paslaugos, ir didelė dalis veiklos yra susijusi su Didžiosios Britanijos rinka.
2019-04-11 4
Balandžio 13 d. Vilniuje vyks konferencija „Lituanicon“, jau trisdešimtus metus iš eilės sutrauksianti šalies fantastus: žmones, besidominčius fantastine literatūra, fantastine kinematogra
2019-04-08 1
Nors išmaniųjų telefonų kainos šiomis dienomis yra labai įvairios, norėdami įsigyti vidutinės klasės telefoną teks sumokėti ganėtinai apvalią sumą.
(2) 2019-03-08 46
Skaidrios polimerinės plėvelės plačiai naudojamos kaip LED ir jutiklinių ekranų, fotovoltinių elementų bei kitų įrenginių apsauginės dangos. Laikui bėgant, atsitiktiniai įbrėžimai ar kitokie pažeidimai kaupiasi plėvelių paviršiuje pablogindami jų optinį pralaidumą ir iškraipydami matomus vaizdus. Taigi, labai pageidautinos, nors vis dar sunkiai praktiškai realizuojamos, tokių plėvelių savybės - atsparumas mechaniniams pažeidimams ir geba užsigydyti pažeistą paviršių.
2019-02-10 1
Norint ką nors parduoti, šiais laikais tikrai nebūtina keliauti į parduotuvę. Užtenka ganėtinai elementarių informacinių technologijų žinių ir jau galima pradėti prekiauti internete. Ir nors atidaryti elektroninę parduotuvę atrodo ganėtinai paprasta, toli gražu ne kiekvieną aplanko sėkmė. Egzistuoja 6-ios pagrindinės klaidos, kurių vieni išvengę džiaugiasi nuolatiniu augimu ir besiplečiančiu klientų ratu, o kiti – tiesiog bankrutuoja.
2019-02-08
Skirtingų automobilių padangų pajėgumas ir naudojimo apribojimai gali labai skirtis. Labai didelis padangų visureigiams asortimentas rinkoje reiškia, kad tikrai turėsime būtent Tau tinkantį padangų komplektą, tereikia suprasti, kokio reikia!
>> Senesni įrašai