Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Pranešimai spaudai
2021-09-05
Projekto valdymas yra užduotis, skirta užtikrinti, kad bet kuris projektas būtų įgyvendintas, kad būtų pasiekti suplanuoti tikslai, esant optimalioms sąlygoms. Tai apima visus procesus, dėl kurių darbo projekto įvykdymas neturi kliūčių, klaidų ir kitų iššūkių, kad likusi komanda galėtų kuo efektyviau atlikti savo pareigas.
2021-09-03
Vandens šildytuvo paiešką verta pradėti nuo to, kur planuojate įdiegti tokį įrenginį. Naudojimui namuose, jei gyvenate daugiabutyje, jums tinka elektrinis šildytuvas. Jei planuojate įsigyti įrenginį nuosavam namui ar vasarnamiui, labiau tiks dujiniai arba kombinuoti šildytuvai.
2021-09-02
Užuolaidos renka dulkes, o gal vargina jų priežiūra – vienų negalima plauti skalbimo mašinoje, kitų traukiasi audinys? Visa tai galite paprasčiausiai užmiršti, jeigu pasirinksite žaliuzes savo langams!
2021-09-01
Tobulėjančių technologijų atnešti pokyčiai palietė kone kiekvieną šiuolaikinį žmogų. Ne išimtis ir įvairių paslaugų teikėjai bei pardavėjai - komercija persiorientavo ir į elektroninę erdvę, kas stipriai pakeitė paslaugų teikimo ypatumus. Ne išimtis ir gėlių pardavimo bei pristatymo paslaugas teikiančios parduotuvės - būtent šiai nišai technologijų atneštus pokyčius ir pristatysime šiame straipsnyje.
2021-09-01
Segmentinė tvora – vienas iš populiariausių šių dienų tvorų pasirinkimų. Jas galima matyti tiek privačių namų kiemuose, tiek visuomeninės paskirties objektuose ar viešose teritorijose. Jų populiarumą lemia puikus kainos ir kokybės santykis, estetiškas vaizdas ir ganėtinai paprastas jos įrengimas.
2021-09-01
Renkantis televizorių, pravartu ne tik susipažinti su jų techninėmis savybėmis ir galimybėmis, bet ir atsižvelgti į prekinį ženklą. Galima sakyti, jog nuo gamintojo priklauso ne tik jų kokybė, bet ir tam tikros ypatybės, kurios gali padėti Jums priimti sprendimą. Siūlome susipažinti su populiariausiomis šiuos prietaisus gaminančiomis kompanijomis ir pagrindiniais jų išskirtinumais.
2021-08-04
Siuntinius į Švediją galite išsiųsti neišeidami iš namų. Negana to, net nepakilę nuo sofos. Viskas, ko jums reikia, yra prieiga prie interneto ir kompiuteris ar išmanusis telefonas.
2021-08-04
Dirbtinio intelekto sąvoka šiuo metu jau nebėra naujovė, ar negirdėta frazė. Daugelis supranta ar bent bando suprasti, jog tai yra ateities technologija, kuri jau dabar padeda daugelyje tiek privataus, tiek viešojo sektoriaus valdyme. Tačiau vis dar gali kilti klausimas, kaip dirbtinis intelektas ar kitos inovacijos gali padėti verslo valdyme? Kuom jis naudingas ir ar iš tikrųjų reikalingas?
2021-07-29
Remiantis pasaulinės tyrimų bendrovės „Gartner“ prognozėmis, daugiau nei 60 proc. organizacijų iki 2025 m. pabaigos pakeis naudojamas įprastas antivirusines programas į grėsmių galutiniuose taškuose aptikimo ir atsako programine įrangą (žinomą kaip EDR). EDR sprendimai leidžia kovoti ne tik su sistemose jau esančiais virusais, bet ir aptikti naujas grėsmes, kadangi EDR pastebi įvairius neįprastus procesus ar neįprastus veiksmus. Tokios alternatyvos įprastoms antivirusinėms sistemoms tampa vis populiaresnės.
2021-06-30
Norite daugiau sužinoti kaip CBD kanapių aliejus gali padėti nuo nerimo ir depresijos? Pastaruoju metu nemažai apie tai kalbama, todėl mes norime padėti jums suprati privalumus ir trūkumus be šališkumo.
 
2021-06-29
Renkantis tinkamiausią telefono dėklo tipą, pirmiausia reikėtų atsižvelgti į apsaugos lygį, kurio jums reikės. Nors visi telefonų dėklai suteiks jums tam tikrą apsaugą, visgi jos kokybė skiriasi. Taip pat, reikia pagalvoti ir apie tai, kaip jūsų dėkliukas turi atrodyti. Žinodami šiuos du aspektus, galėsite lengvai išsirinkti jums tinkamiausią telefonų dėkliukų dizainą. Tačiau, tam, kad būtų paprasčiau, aptarkime populiariausius variantus.
2021-06-26
Tikriausiai būtų sunku surasti namus ar tuo labiau – biurą, kuriame nebūtų naudojamas bent vienas kompiuteris – ši įranga jau tapo svarbia mūsų kasdienybės dalimi. Visgi, nors ir atrodo, kad ši technika mūsų gyvenime egzistuoja jau pakankamai ilgą laikotarpį, daugelis vis dar tiki informacija, kuri toli gražu neatitinka realybės. Išskyrėme mitus, kurie dažniausiai girdimi apie kompiuterius ir jų priedus – pasitikrinkite, ar patys iki šiol jais netikėjote.
2021-06-20
Surasti motyvacijos sportui visuomet yra sudėtinga užduotis, tačiau šiltuoju sezonu, kuomet ne mažiau vilioja ir kitos pramogos, tai padaryti yra dar sudėtingiau. Visgi, jeigu norite išlaikyti dabartinę formą ar netgi atsikratyti kelių papildomų kilogramų, net ir vasarą tai padaryti tikrai yra įmanoma. Jei jaučiate, kad pradedate stokoti motyvacijos, ją susigrąžinti padės žemiau pateikti patarimai.
2021-06-08
Nors daugelis mūsų yra pratę prie standartinių – stovimų arba gulimų – soliariumų, šiandien įdegį galima įgauti ir dar kitais būdais: purškiamo įdegio ar savaiminio įdegio kremų pagalba. Vis dėlto, net ir be minėtų įprastų soliariumų, Lietuvoje galima rasti išskirtinių technologijų soliariumus, kurių kūrėjai... „Porsche“!
2021-05-30
Verslininkai iš 3D spausdintuvų sugeba išpešti vis didesnę naudą: stato namus, gamina įrankius, dekoracijas. Netrukus bus pradėti spausdinti maisto produktai, o štai jau dabar galima įsigyti ir 3D spausdintuvu pagamintą juvelyriką.
2021-04-24 1
Dabartinės duomenų perdavimo tendencijos rodo neįtikėtiną augimą. Prie interneto prijungtų įrenginių ir didesnio pralaidumo reikalaujanti duomenų struktūra kelia pavojų infrastruktūros darniai veiklai. Telekomunikacijos įmonės visame pasaulyje daug investuoja į tokias technologijas kaip optinės fiksuotosios linijos, 5G tinklai, o kai kurie mokslininkai jau pradėjo kurti 6G. Didesnis greitis, mažesnis vėlavimas ir padidėjęs pajėgumas yra visų tyrėjų ir tinklo tipų mantros.
2021-03-25
Pastaraisiais metais mediniai namai tampa vis populiaresniu pasirinkimu tiek poilsiui, tiek nuolatiniam gyvenimui namus besirenkančių žmonių tarpe. Ilgą laiką sklandžiusius mitus apie mažesnį medinių namų patvarumą ir prastesnes technines šių pastatų savybes vis dažniau neigia patikimi, tikruosius medinių statinių privalumus akcentuojantys informacijos šaltiniai.
2021-03-20
Artėjant karštesnėms dienoms, pradedame galvoti, kaip vėsinsime biurą ar namus – šiam tikslui į pagalbą dažnai pasitelkiamas oro kondicionierius.
2021-02-17 1
Prekyba internetu, ypatingai pandemijos metu, tampa vis populiaresniu būdu užsidirbti papildomų pajamų.
2020-12-15
Vienokios ar kitokios sveikatos priežiūros paslaugos reikalingos kiekvienam. Todėl bet kokie jų patobulinimai mums suteikia tiesioginę naudą. Pastaraisiais metais sveikatos priežiūros srityje, taip pat ir odontologijoje, pritaikyta reikšmingai daug naujų technologijų. Nepaisant to, kad dar ne viskas mums yra prieinama, susipažinti su naujausiais pasiekimais odontologijoje galime jau dabar.
2020-11-30
Visiškai nebūtina laukti orų prognozės per televiziją, nes visą būtiną informaciją galima perskaityti Meteoprog portale.
2020-11-08
Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti itin aukštos kokybės čiužinius, kurie atitinka individualius miego įpročius ir poreikius. Tokie gaminiai suteikia galimybę mėgautis komfortišku poilsiu be jokių kompromisų. Kaip vienus iš populiariausių galima išskirti poliuretaninius ir spyruoklinius čiužinius. Kokiais privalumais jie pasižymi ir kodėl tai tobulas pasirinkimas svajojantiems apie aukščiausios klasės poilsį?
2020-11-06
Geras miegas ir jo svarba – nenuginčijama. Kokybiškas miegas suteiks naujų jėgų, motyvacijos, o ir sveikatos prasme jis labai svarbus, norint gyventi sveiką, visavertį gyvenimą. Miegamojo įrengimas ir lovos yra labai svarbios proceso dalys, tačiau dar svarbesnė – tinkamai parinkti čiužiniai. Visgi jie lemia, ar pailsėsime kokybiškai ir nepertraukiamai, nekamuos sveikatos problemos, susijusios su prastu miegu.
2020-10-31 1
Paskutiniu metu pastebima, kad Internete atsiranda vis daugiau skelbimų tinklapių, tačiau kam jie reikalingi žino dar ne visi. Šis straipsnis padės Jums išsiaiškinti, kam šis reklamos įrankis atneš didžiausią naudą ir kaip Jus galėsite panaudoti skelbimų tinklapius reklamuojant savo prekes ir paslaugas.
2020-10-30
Kiekvieną dieną mobilieji įrenginiai tampa vis sudėtingesni, o šiandien jie nėra tie patys, kurie buvo prieš 10 metų.
2020-10-29 1
Pirmą kartą Lietuvoje vyks kosmoso technologijų hakatonas ActInSpace. Tai tarptautinis inovacijų konkursas, skatinantis ieškoti naujų verslo galimybių arba kurti kosmoso įkvėptus startuolius, dirbant su Airbus, Europos kosmoso agentūros (ESA), Prancūzijos kosmoso agentūros (CNES) ir kitų partnerių technologijomis, palydoviniais duomenimis ir patentais. Hakatono dalyvių laukia daugybė įdomių iššūkių ir fantastiškų prizų.
2020-10-17 1
Lenkijos įmonė yra kompleksinių sprendimų tiekėja. Dabar ne tik tabako pramonės gigantams. Padidėjus gamybai, sumažėjo išlaidos? Skamba kaip reklaminis šūkis? Nebūtinai. BAMET įrodė, kad per keletą metų buvo įmanoma sukurti reikalingus produkcijos atsekamumo („Track & Trace“) sprendimus tabako pramonei.
IT
2020-09-30
Šių dienų visuomenėje dažnai išgirstame daug diskusijų apie reklamą internetinėje erdvėje. Tačiau ar susimąstome, kokią naudą ji gali atnešti mūsų verslui ir kada tai gali būti žalinga taip pat?
2020-09-29
Nors šiais laikais daugelis vietoj stacionarių kompiuterių vis dažniau renkasi nešiojamus, kol kas manoma, kad jiems tikrai nelemta išnykti iš rinkos. Vis dar palankiai vertinamas stacionarių modelių našumas ir galimybė pritaikyti juos asmeniniams savo poreikiams – jei tai pagrindiniai Jūsų prioritetai, labai tikėtina, kad pirmenybę teiksite būtent šiam tipui. Nors tuomet teks apgalvoti daugybę svarbių niuansų, siūlome nepamiršti ir kompiuterių gamintojo – pagal prekinį ženklą taip pat galima spręsti apie tam tikras jų ypatybes. Siūlome susipažinti su populiariausiais stacionarių kompiuterių gamintojais, kuriais visuomet verta pasitikėti.
2020-09-19
Senieji pinigų pervedimo į kitas šalis metodai užleidžia vietą - juos keičia internetinėje erdvėje vykdomos finansinės operacijos. Vartotojui kasdien atsiveria vis daugiau galimybių ir pasirinkimų. Taigi trumpai apžvelgsime tarptautines pinigų pervedimo paslaugas teikiančias platformas, naujai atsiradusias funkcijas, privalumus bei trūkumus. Naudodamiesi vienų įmonių paslaugomis lėšas pervesime vos ne žaibišku greičiu, kitų – gavėjo sąskaitą pinigai pasieks tik po kelių dienų, kai kurios įmonės piniginius pervedimus siunčia tik į tam tikras šalis, kitos – vos ne į kiekvieną pasaulio kampelį. Kaip iš daugelio išsirinkti tą, kad pinigai šeimos nariui, draugui ar verslo partneriui būtų pervesti ne tik greitai, patogiai ir saugiai, bet ir už padorią kainą?
2020-09-07
Vilkikai – specializuotos transporto priemonės, skirtos vilkti priekabas, nesavaeigę techniką ar transporto priemones.
2020-08-29
Kai Lietuvoje duris atvėrė pirmoji „Lidl“ parduotuvė, šis įvykis sulaukė tikrai didelio visuomenės susidomėjimo. Pirkėjams buvo sunku nugalėti savo smalsumą, todėl dauguma jų nuvyko apsidairyti ir įvertinti siūlomą prekių asortimentą. Šis prekybos tinklas išsiskiria itin žemomis kainomis, tad nieko keisto, kad labai greitai jis sulaukė tikrai didelio populiarumo.
2020-08-18 2
Plaukų šalinimo istorija siekia daugybę amžių prieš mūsų erą. Remiantis archeologiniais radiniais, jau urviniai žmonės (tiksliau, vyrai) trumpino galvos ir barzdos plaukus. Ilgi plaukai trukdė medžioklėje ir kovoje, juose veisėsi parazitai, taigi, praktiniais sumetimais, buvo trumpinami aštriais akmenimis ar kriauklėmis. Kada plaukai pradėti šalinti grožio tikslais, sunku pasakyti, tačiau turima duomenų, jog Senovės Egipte moterys tam naudojo bičių ar cukraus pagrindu pagamintą vašką, taip pat mechaniškai gremžė akmenimis, kriauklėmis, vėliau – metaliniais ašmenimis. Plaukų šalinimo procedūra turėjo būti itin skausminga, nesaugi ir, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, labai dažnai kartojama.
2020-08-04
Šiame greitai judančiame pasaulyje nepakeičiamu pagalbininku vis dažniau tampa išmanusis laikrodis. Jis ne tik parodo laiką, praneša apie skambučius ar gautas trumpąsias žinutes, bet ir skaičiuoja nueitus žingsnius, padeda stebėti sveikatos būklę ir dar daugiau. Tad, kaip nepasiklysti tokioje įvairovėje?
2020-07-21
Turite mansardą. Kas mėnesį mokate dideles sąskaitas. Kasmet šildymo išlaidos vis didėja. Ką galite padaryti, kad šilumą sulaikytumėte name ir sutaupytumėte šildymui skiriamų išlaidų?
2020-06-30
Sportas – neatsiejama didelės dalies žmonių gyvenimo dalis. Treniruočių metu ne tik stiprinamas kūnas, lavinama ištvermė, bet ir pasikraunama energijos. Dabar tai padaryti galima dar paprasčiau – Skorpionas.lt el. parduotuvės asortimentas papildytas itališka „Toorx“ sporto įranga, sukurta efektyvioms treniruotėms tiek namuose, tiek sporto salėje.
IT
2020-06-19 9
Novatoriškus tapatybės nustatymo sprendimus teikianti įmonė iDenfy laimėjo "Fintech Startup of the Year" apdovanojimą ir toliau sparčiai auga finansinių technologijų srityje
2020-05-30
Šiuo metu pasaulyje siautėjanti pandemija privertė susimąstyti apie medicinos svarbą. Inovacijų paklausa šioje srityje milžiniška. Dėl to įvairiausių sričių mokslininkai visame pasaulyje dirba kasdien, savo atradimais siekdami sukelti proveržį mokslo pasaulyje. Lietuvos lazerių specialistai – ne išimtis.
2020-05-30 1
2018-ais metais pateiktos naujos redakcijos, kurios apibrėžia nekilnojamojo turto objektų kadastrinių matavimų ir kadastro duomenų surinkimo bei tikslinimo taisykles. Jos, žinoma, svarbiausios tiems, kurie atlieka kadastrinius matavimus, tačiau naudingos ir asmenims, kurie planuoja užsisakyti reikalingas paslaugas.
2020-05-11 1
Mūsų dienų pasaulis keičiasi nepaprastai greitai. Jeigu iki interneto atsiradimo naujovės po pasaulį paplisdavo per ne trumpą laiką, tai dabar apie kokį nors naują išradimą lošimų sostinėje Las Vegase arba naują sistemą, sukurtą, kad ir gūdžiame Kirgizijos kaimelyje visi sužino beveik iškart. Technologijų turime daug ir jos visos keičia mus supantį pasaulį. Ir tai daro sparčiau nei kada nors anksčiau. Ne išimtis ir intymioji mūsų gyvenimo dalis, kuriai pažanga bei progresas davė be galo daug naudos. Pasidairykime į tai, kokie naujausi trend‘ai bei kokios šviežiausios technologijos bando pasibelsti į porų arba vienišių miegamuosius!
2020-04-30
„Made in Germany“ – ne tik paprasta etiketė. Tai ikoniška frazė, paprastai reiškianti aukštą kokybę. Daugeliui ši frazė ir apskritai Vokietija asocijuojasi su automobilių pramone, tačiau palyginti mažai kalbama apie vokiškus laikrodžius. O visai vertėtų. Bet pirmiausia – truputis istorijos.
2020-04-17
Inovacijų kūrimas yra verslo būtinybė globalizacijos sąlygomis. Šiuo metu, kai inovacijos neapsiriboja nacionalinėmis rinkomis, o orientuojamasi į eksportą ir konkurencingų produktų kūrimą Europoje ir kitose pasaulio šalyse, būtina atsižvelgti į produkto ar paslaugą sukūrimą, kuris paremtas mokslo žiniomis. Sukurti pasaulinio lygio inovacijas verslui gali padėti mokslas [1]. Šiuo metu yra nemažai verslo ir mokslo įstaigų bendradarbiavimo skatinimo priemonių, „Inovaciniai čekiai“ – viena iš jų. Kauno technikos kolegija (KTK), vykdydama Mokslo taikomąją veiklą, glaudžiai bendradarbiauja su verslo įmonėmis bei taip pat naudojasi priemone „Inovaciniai čekiai“. Todėl šiame straipsnyje pateikiama keletas gerųjų pavyzdžių, kurių pagalba buvo sukurtas vienas ar kitas produktas Elektronikos inžinerijos srityje. Tikimasi, kad šis straipsnis paskatins abejojančius „Inovacinių čekių“ nauda, naudotis šia priemone.
2020-04-07
Duomenų centrai visame pasaulyje, ne išimtis ir Lietuvoje, yra vertinami pagal tam tikrus kriterijus. Kad serveriai galėtų veikti nepriekaištingai ir siūlyti aukščiausio lygio paslaugas bei reikiamus resursus, jie turi būti laikomi tam tikromis sąlygomis.
2020-03-22
Ko gero, nė nereikia ir sakyti, kad kompiuteris šiandien pakeitė dažno iš mūsų gyvenimą. Tačiau tam, kad iš tiesų galėtume išnaudoti visas kompiuterio galimybes, verta įsigyti ir šiam įrenginiui skirtų komponentų – mikrofonų, ausinių ir t.t. Tačiau pažvelgus į jų kainas, nemaža dalis šių komponentų kainuoja ne vieną dešimtį eurų, tad, nieko keista, kad pinigus norisi investuoti tinkamai. Tad, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad pirkiniu netektų nusivilti?
2020-02-19
Kaskart versle iškilus naujam poreikiui, technologijos žengė koja kojon ir stengėsi kaip įmanoma greičiau suteikti įrankius jam patenkinti. Didelės sumos, kurias verslininkai investavo į naujausią fizinę bei programinę įrangas, paspartino susikurti dideles virtualių duomenų laikymo talpyklas, kuriomis pasinaudodami sparčiai augantys verslai tapo pranašesni už rinkos konkurentus. Ši talpykla šiandien – tai duomenų centras. Verta paminėti, kad tokie centrai tarp įmonių ir didžiausių korporacijų tapo populiarūs tik nuo 1990-ųjų metų dėl iš pradžių vyravusio skepticizmo. Vienas didžiausių, moderniausių duomenų centrų Baltijos šalyse „RackRay“ kviečia susipažinti su duomenų centrais ir nori atsakyti į klausimą, kodėl jie reikalingi sėkmingai e. verslo plėtrai.
>> Senesni įrašai