Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pranešimai spaudai

„Samsung“ pristato dvi patikimas kompaktiškas fotokameras, kurios leidžia užfiksuoti daugybę nuotaikingų akimirkų

2010-02-22 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (236)
    Share

„Samsung Digital Imaging Co., Ltd.“, rinkos lyderis ir prizais įvertinamas skaitmeninių vaizdo inovacijų kūrėjas, savo 2010 m. skaitmeninių kamerų liniją papildė dviem 12 mln. taškų raiškos nukreipk–ir-fotografuok modeliais: patikimąja ES73 ir vandens poveikiui atsparia WP10.

Dėka ypač kruopščiai sukurtos korpusų konstrukcijos, WP10 ir ES73 vartotojui suteikia sielos ramybę ir leidžia dėmesį fokusuoti prie puikių nuotraukų, nesirūpinant kameros saugumu.

„Įsimintinų akimirkų atsiranda bet kuriuo momentu bet kurioje aplinkoje,” - pasakė p. SangJin Park, „Samsung Digital Imaging“ vadovaujantis pareigūnas. „Tolesnė „Samsung“ skaitmeninių vaizdo atkūrimo sprendimų diversifikacija ir asortimento plėtimas leidžia vartotojams rinktis patikimus kompaktiškus įrenginius, kurie puikiai veikia įvairiausioje aplinkoje, kadangi šios kameros specialiai suprojektuotos ir jose įdiegtos savybės užtikrina geriausios kokybės rezultatus.“

WP10

Užtikrinanti nepaprastas galimybes, kamera su plonu (0.78 colio storio) korpusu, WP10 buvo sukurta naudoti iki 3 m gylyje po vandeniu, kadangi įdiegta savybė fotografuoti blogo apšvietimo sąlygose ir pavyksta gauti ryškias nuotraukas po vandeniu. Fotografuojate draugus ir šeimos narius baseine ar būrį žuvų nardančių vandenyne, visur įvertinsite modelyje WP10 įdiegto „Aqua“ režimo, kuris parenka tinkamiausius režimus, siekiant gauti geriausios kokybės nuotraukas po vandeniu, privalumus.

Galingas fotoaparatas vandenyje ir ant žemės, WP10 turi platų, 5 kartus vaizdą priartinantį objektyvą, kurį papildo skaitmeninė vaizdo stabilizavimo sistema, slopinanti vaizdo trikdžius. Be to, modelyje WP10 įrengtas ryškus 2.7 colio TFT-LCD ekranas, kuriame patogu kadruoti ir atkurti nuotraukas.

Įdiegta ne tik fotografavimo funkcija, bet ir galimybė gauti įspūdingus 720p HD raiškos vaizdo įrašus filmuojant ant arba po vandeniu. WP10 stabilizuoja vaizdą filmuojant, o eksploatavimo paprastumą užtikrina scenos atpažinimo technologija „Smart Auto“ (Still & Movie), kuri parenka tinkamiausius, geriausius fotografavimo ir filmavimo rezultatus užtikrinančius, nustatymus. Viskas, ką vartotojui tereikia daryti, nukreipti ir fiksuoti.

ES73

Naujoji ES73 užtikrina ypatingą patikimumą, panaudojus „Samsung“ įbrėžimams atsparų korpusą, kuris kasdien eksploatuojant apsaugo kameros komponentus nuo bet kokių įbrėžimų. Dar daugiau, pagrindiniai „Samsung ES73“ elementai, įskaitant apatinę dalį, mygtukus ir plotus šalia 2.7 colio TFT-LCD (230 tūkst. taškų) ekrano, dengti guma, kuri puikiai apsaugo nuo įvairaus kenksmingo (dulkių, purvo ir smėlio) poveikio.

Vartotojai įvertins ne tik „Samsung ES73“ patikimumą, bet ir 27 mm plataus kampo objektyvą su 5x optiniu priartinimu, kuris leidžia gauti aiškias ir detalias nuotraukas fotografuojant iš bet kokio atstumo. Ypač plataus kampo objektyvas leidžia daugiau išgauti iš vaizdo fiksavimo tuo atveju, kai fotografuojamos didelės draugų ar šeimos narių grupės ar platūs kraštovaizdžiai. ES73 užtikrina įprastą raišką, vaizdo įrašymą su VGA raiška ir kitas savybes. Įdiegta intuityvi ir nesudėtingai naudojama „Samsung“ scenos atpažinimo technologija „Smart Auto“.

„Samsung“ taip pat naujojoje ES73 įdiegė režimą „Smart Night“, kuris leidžia gauti aiškias, su kokybiška ekspozicija nuotraukas fotografuojant naktį. Naudojant įprastos konstrukcijos fotokameras, blykstės apšvietimas gali būti per ryškus ir panaikinti kai kurias detales, kai fotografuojama esant blogam apšvietimui arba naktį. Iškyla grėsmė sugadinti puikų vaizdą. Naujasis „Samsung“ režimas „Smart Night“ leidžia išvengti šio efekto, kadangi fotografas pats gali padidinti arba sumažinti blykstės galią, todėl užtikrinama kokybiška nuotrauka bet kokioje aplinkoje ir bet kuriuo laiko momentu.

Techniniai duomenys

  WP10 ES73
Skiriamoji geba 12 mln. taškų 12 mln. taškų
Optinis priartinimas 5x optinis vidinis priartinimas 5x optinis priartinimas
LCD ekranas 2.7” TFT-LCD (230 tūkst. taškų) 2.7” TFT-LCD (230 tūkst. taškų)
Objektyvas SAMSUNG SAMSUNG
Filmavimo režimas 1280x720p @30kadrų/s  / H.264 1280x720p @30kadrų/s  / MPEG
Matmenys 3.7” x  2.4” x 0.7” 3.8” x 2.3” x .85”
Specialios savybės - Apsauga nuo vandens iki 3 m gylyje

- 5x optinis vidinis priartinimas

- 720p HD vaizdo 5ra6ymas

- Smart Filter (Lens & Color Effect)

- Smart Auto (Still & Movie)

- Smart Album

- Sistema „Perfect Portrait“: Beauty Shot / Veidų atpažinimas / Self Portrait / Nuotraukos fotografavimas / Mirksėjimo aptikimas/Raudonų akių slopinimas

- Photo Style Selector

- Atsparus korpusas (metalo priekinis dangtelis, dulkėms atsparus mygtukas-padas ir įbrėžimams atspari danga)

- Smart Night Mode

-Ličio jonų pakartotinai kraunama baterija

-Smart Auto

-Smart Album

- Sistema „Perfect Portrait“: Beauty Shot / Veidų atpažinimas / Self Portrait / Nuotraukos fotografavimas / Mirksėjimo aptikimas/Raudonų akių slopinimas

Prekyboje 2010 m. pavasaris 2010 m. pavasaris
* Techniniai duomenys ir gaminio dizainas gali būti pakeisti be išankstinio įspėjimo.
Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
113(9)
61(9)
46(3)
36(0)
34(0)
19(0)
17(4)
15(0)
13(0)
11(0)
Savaitės
138(3)
134(13)
84(1)
83(7)
66(0)
Mėnesio
139(0)
138(3)
132(10)
132(2)
126(2)