Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pranešimai spaudai

„Blue Bridge“ pelnė „Microsoft“ metų partnerio Lietuvoje apdovanojimą

2010-06-28 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (110)
    Share

Intelektualius informacinių technologijų (IT) sprendimus diegianti įmonė „Blue Bridge“ laimėjo „Microsoft“ metų partnerio Lietuvoje 2010 m. apdovanojimą. Bendrovė, teikianti sprendimus paremtus „Microsoft“ technologijomis, išrinkta iš geriausių Lietuvos „Microsoft“ partnerių.

„Didžiuojamės, kad esame vienintelė iš Lietuvos IT įmonių, kuriai pasaulio rinkos lyderis suteikė išskirtinį įvertinimą. Toks apdovanojimas tik patvirtina, kad turime surinkę aukštos kvalifikacijos specialistų komandą, todėl galime tiek verslui, tiek valstybinėms institucijoms sukurti ir įdiegti unikalius sprendimus“, – teigia bendrovės „Blue Bridge“ generalinis direktorius Zbignev Gulbinovič.

Apdovanojimuose dalyvavo beveik 3 tūkst. „Microsoft“ partnerių iš viso pasaulio, iš kurių nugalėtojais paskelbta po vieną kiekvienos pretendavusios šalies IT kompaniją.

Bendrovė „Blue Brigde“ pelnė „Microsoft“ metų partnerio Lietuvoje apdovanojimą už pažangiausias technologijas ir inovacijas. „Microsoft“ metų partnerio apdovanojimas partneriams skiriamas už per paskutinius metus šalies mastu sėkmingai įdiegtus „Microsoft“ sprendimus. Šis apdovanojimas parodo sėkmingą „Blue Bridge“ ir „Microsoft“ atstovybės Lietuvoje bendradarbiavimą klientų pasitenkinimo, inovacijų,  naujų klientų pritraukimo ir verslo plėtros srityse.      

„Džiaugiamės galėdami „Blue Bridge“ pripažinti „Microsoft“ metų partneriu Lietuvoje. Ši įmonė pademonstravo itin aukšto lygio profesionalumą ir inovatyvumą vietinėje rinkoje diegdama pažangius sprendimus ir teikdama paslaugas pateisinusias kliento lūkesčius“, – kalbėjo Allison Watson, „Microsoft“ tarptautinės korporatyvinės partnerystės viceprezidentas.

„Microsoft“ partnerių apdovanojimai yra teikiami kompanijos partneriams, kurie per paskutinius metus išvystė ir šalies rinkai pristatė išskirtinius „Microsoft“ technologijomis pagrįstus sprendimus.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
79(9)
36(2)
33(0)
27(0)
26(0)
18(6)
16(0)
14(9)
13(2)
13(0)
Savaitės
92(1)
80(0)
Mėnesio
111(22)
93(0)
83(5)