Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pranešimai spaudai

„G4S Lietuva“ į inkasacijos ir siuntų valdymo sistemas investavo virš 1 mln. litų

2010-08-31 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (275)
    Share

Programinių sprendimų bendrovė „Blue Bridge Code“ didžiausiai šalyje saugos tarnybai „G4S Lietuva“ sukūrė ir įdiegė inkasacijos informacinę bei siuntų valdymo sistemas. Į pirmąsias tokias šalies saugos rinkoje sistemas „G4S Lietuva“ investavo daugiau nei milijoną litų.

Pasak „Blue Bridge Code“ direktoriaus Vykinto Arlausko, inkasacijos informacinė sistema sudėtinga ir išskirtinė tuo, kad apima visas su pinigais susijusias paslaugas ir veiklas: pradedant pinigų inkasavimu, pristatymu klientams ir bankomatams, jų perskaičiavimu bei pervežimu tarp Lietuvos regionų ir baigiant integracija su bankų ir kitomis saugos tarnybos vidinėmis sistemomis.

„Užimdami didžiausią Lietuvoje inkasacijos rinkos dalį, nuolat investuojame į teikiamų paslaugų efektyvumą ir saugumą. Inkasacijos veiklą ir siuntas lydi didelis kiekis dokumentų, kuriuos pildant rankiniu būdu sugaištama nemažai laiko. Nuo šiol, automatizavę veiklą ir dokumentus pildydami elektroniniu būdu, ne tik darbą atliksime greičiau, bet ir galėsime užtikrinti dar didesnį pinigų srautų skaidrumą, pilną veiklos kontrolę bei sumažinsime klaidų riziką“, – teigia saugos tarnybos „G4S Lietuva“ vykdantysis direktorius Raimondas Bučys.

„G4S Lietuva“ paslaugos „Saugios siuntos“ administravimui sukurta ir įdiegta siuntų valdymo sistema leis padidinti saugos tarnybos siuntų pervežimo skyriaus darbo našumą ir efektyvumą. Anot Raimondo Bučio, klientai, besinaudojantys siuntų pristatymo paslaugomis, neabejotinai pajuto naudą, nes įdiegta sistema leidžia sinchronizuoti duomenis su savitarnos sistema www.manog4s.lt ir klientas bet kuriuo paros metu gali matyti siuntų statusą bei administruoti visą su šia paslauga susijusią informaciją.

Įmonės „Blue Bridge Code“ direktoriaus teigimu, šis sprendimas leidžia kontroliuoti atsakingo skyriaus teikiamų paslaugų kokybę, sumažinti darbuotojų laiko sąnaudas ir užtikrinti, kad informacija apie siuntas klientus pasiektų laiku.

Apie „Blue Bridge Code“

„Blue Bridge Code“ – programinius sprendimus kurianti bei diegianti įmonė, įsteigta vienos didžiausių Lietuvos IT kompanijų „Blue Bridge“, siekiant geriau patenkinti išaugusius individualių IT sprendimų rinkos poreikius.

Įmonė veiklą pradėjo 2009 m. pradžioje. Tačiau įmonės atsiradimo istorija siekia 1994 m., kuomet buvo įkurta IT programinių sprendimų ir konsultacijų kompanija „Sidabrinis tinklas“, 2003 m. įsiliejusi į „Blue Bridge“ įmonę. Per 17 metų sukaupta ilgametė programavimo patirtis, „Blue Bridge“ vadybos bei projektų valdymo kultūra.

„Blue Bridge Code“ teikia informacijos valdymo sprendimus ir paslaugas finansų, energetikos, sveikatos apsaugos, metrologijos, transporto bei viešajam sektoriui. Šie sprendimai padeda lengviau rasti, analizuoti ir perduoti įmonės veiklai reikalingą informaciją.  

Apie UAB „G4S Lietuva“

UAB „G4S Lietuva“ – didžiausia saugos tarnyba Lietuvoje. Įmonė veikia visoje Lietuvoje, teikia privačių, komercinių patalpų, teritorijų ir automobilių elektroninės saugos paslaugas, atlieka fizinę objektų bei asmenų apsaugą, teikia inkasavimo, pinigų ir vertybių pervežimo paslaugas. Įmonėje dirba 2000 darbuotojų. Bendrovės veikla apdrausta daugiau nei 20 mln. Lt sumai.

Grupės G4S veikla apima daugiau kaip 115 pasaulio valstybių. Grupei priklausančiose įmonėse dirba daugiau nei 650 tūkst. darbuotojų. Koncerno „G4S“ akcijos kotiruojamos Londono ir Kopenhagos vertybinių popierių biržose. Be inkasavimo ir apsaugos paslaugų, grupės įmonės visame pasaulyje atlieka ir itin rizikingų objektų, tokių kaip atominės elektrinės, oro uostai, kalėjimai apsaugą. Daugiau apie UAB „G4S Lietuva“ - http://www.g4s.lt. 

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(9)
30(1)
29(3)
29(9)
23(0)
21(0)
20(0)
18(6)
Savaitės
90(1)
80(0)
77(6)
Mėnesio
111(22)
102(1)
92(0)
82(5)