Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pranešimai spaudai

„Baltic Data Center“ įsigijo interneto paslaugų bendrovę „Hostex“

2010-09-06 (1) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (222)
    Share

Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ įsigijo 100 proc. interneto paslaugų bendrovės „Hostex“ akcijų. Vienos didžiausių Lietuvos interneto svetainių prieglobos (angl. web hosting) įmonės įsigijimas leis „Baltic Data Center“ klientams pasiūlyti naujų paslaugų bei gerinti jų kokybę.

„Hostex“ po šio įsigijimo veiks kaip antrinė „Baltic Data Center“ įmonė. Iki šiol 100 proc. „Hostex“ akcijų valdė Estijos rizikos kapitalo fondas „AS Martinson Trigon”. Įsigyjant įmonę konsultantais dirbo MP Bank hf. filialas Baltijos šalyse ir advokatų kontora Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN.

Nuo 1995 metų veikiančioje „Hostex“ dirba 20 darbuotojų. Įmonė teikia paslaugas ir privatiems klientams bei smulkioms įmonėms, ir interneto portalams. Įsigijus šią bendrovę, „Baltic Data Center“ interneto svetainių prieglobos paslaugų klientų skaičius padvigubės, jomis naudosis maždaug 10 tūkst. klientų.

TEO LT, AB įmonių grupei priklausančios „Baltic Data Center" generalinio direktoriaus Sauliaus Markūno teigimu, vienos iš Lietuvos interneto paslaugų lyderės įsigijimas leis efektyviau išnaudoti turimus technologinius išteklius bei gerinti teikiamų paslaugų kokybę.

„Hostex“ patirtis svetainių prieglaudos rinkoje ir ilgametės „Baltic Data Center“ duomenų centrų specialistų žinios leis klientams pasiūlyti naujų paslaugų Lietuvoje bei kitose Europos valstybėse“, – teigė S. Markūnas.

Per įvairius tarptautinius apdovanojimus „Baltic Data Center“ ne kartą buvo pripažinta geriausia duomenų centrų operatore Vidurio ir Rytų Europoje. Bendrovė šiemet įrengė pirmąjį Vidurio ir Rytų Europoje duomenų centrą su vėsinimo technologija „KyotoCooling“, kuris vėsinti naudoja 8 kartus mažiau elektros energijos ir yra daug ekologiškesnis. Praėjusiais metais bendrovė įrengė pirmąjį Baltijos šalyse skysčiu aušinamą duomenų centrą, pasižymintį ekologiškumu ir taupiu elektros energijos naudojimu.

Tarptautinės IT rinkos tyrimų bendrovės IDC duomenimis, interneto svetainių prieglobos paslaugų rinka yra viena dinamiškiausių. Skaičiuojama, kad pajamos iš šių paslaugų kas 4 metus padvigubėja ir 2012-aisiais jos sudarys maždaug 29 milijardus JAV dolerių. 2009 metais pasaulyje veikė daugiau nei 100 milijonų interneto svetainių. Skaičiuojama, kad kasmet jų skaičius auga maždaug 30 procentų.

Apie „Baltic Data Center“

„Baltic Data Center“ – duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse, priklausanti TEO LT, AB įmonių grupei. Įmonė valdo šešis modernius, didžiausius saugumo reikalavimus atitinkančius duomenų centrus ir yra pirmoji savo srities bendrovė Baltijos šalyse, kurios veikla įvertinta tarptautiniu informacijos saugos standarto ISO 27001 sertifikatu.

„Baltic Data Center“ paslaugomis pasitiki ir naudojasi didžiausios Lietuvos ir užsienio įmonės. Nuolat auganti bendrovė pagrindinį dėmesį skiria klientų verslo tęstinumui, saugumui, taupymo galimybėms ir konkurencingumui užtikrinti.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
56(0)
51(0)
32(7)
30(9)
27(1)
23(2)
20(0)
18(1)
Savaitės
138(13)
132(12)
125(21)
86(7)
84(6)
Mėnesio
139(3)
139(0)
138(13)
134(2)
132(10)