Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pranešimai spaudai

Selbiama nacionalinio konkurso "Inovacijų prizas 2010" pradžia

2010-09-30 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (60)
    Share

VšĮ Lietuvos inovacijų centras, kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija ir asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ jau šeštus metus iš eilės rengia „Inovacijų prizo“ konkursą.

Jau šeštus metus iš eilės organizuojamo konkurso „Inovacijų prizas“ organizatoriai ir šiemet ieškos ir vertins jaunas, veržlias bei inovatyvias Lietuvos įmones ir jų veiklą. Atslūgstant sunkmečiui, konkurso organizatoriai siekia atrasti ir pristatyti visuomenei inovatyviausias Lietuvos įmones bei jų sukurtus naujus produktus ir paslaugas, kurie jau gretimoje ateityje gal būt taps plačiai žinomi tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

Konkursas yra skirtas Lietuvoje registruotoms ir veikiančioms verslo įmonėms, vykdančioms inovacinę veiklą. Dalyvavimas konkurse įmonėms suteikia galimybę pasitikrinti savo inovatyvumą, kurti teigiamą įvaizdį ir didinti žinomumą. Konkurso laimėtojams bus įteiktas sertifikatas, Inovacijų prizo statulėlė bei suteikta teisė naudoti Inovacijų prizo logotipą apdovanoto produkto ar įmonės rinkodaros tikslams.

Šiais metais Inovacijų prizo konkursas yra vykdomas keturiose kategorijose:

1 - Inovatyvus produktas;

2 - Inovatyvi įmonė;

3 - Inovatyvus jaunasis verslininkas;

4 - Inovacijų šauklys (nominacija skirta žiniasklaidai).

Įmonės, norinčios dalyvauti konkurse, turi užpildyti pateiktą paraiškos formą. Kiekvienai kategorijai pildoma atskira paraiškos forma. Prie paraiškos taip pat gali būti pridedama papildoma informacija, priedai (techninis aprašymas, nuotraukos, video medžiaga - skaitmeniniame formate ir pan.).

Paraiškos priimamos iki 2010 m. lapkričio mėn. 12 d., 16 val.

Paraiškų formas rasite interneto puslapyje www.inovacijuprizas.lt  

Dalyvavimas konkurse – nemokamas.

Konkurso laimėtojai bus apdovanoti 2010 m. gruodžio mėnesį

Paraiškas vertins nepriklausoma ekspertų komisija pagal iš anksto nustatytus ir paskelbtus vertinimo kriterijus.  Už paraiškoje pateiktos informacijos teisingumą atsako pareiškėjas. Rengiant paraišką, nebūtina pateikti informacijos, turinčios komercinę paslaptį. Konkurso organizatoriai užtikrina informacijos konfidencialumą.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
69(6)
43(6)
42(0)
31(0)
15(5)
14(1)
13(0)
11(0)
10(0)
Savaitės
106(14)
91(2)
76(0)
63(0)
Mėnesio
153(0)
131(27)
124(0)
110(5)
109(0)