Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pranešimai spaudai

Geriausių „Samsung Smart TV“ programų autoriai pasidalins 500 tūkst. eurų

2010-10-01 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (55)
    Share

„Samsung Electronics“ Europoje surengė „Samsung Smart TV Challenge” konkursą, kuriame varžysis programuotojai, kurdami inovacines programėles išmaniesiems televizoriams su „Internet@TV“ sistema, „Blu-ray“ grotuvams ir namų kino teatro sistemoms.

Surengusi šį konkursą, „Samsung“ pradeda naują išmaniųjų televizorių erą, padėdama programų kūrėjams įsitraukti į šią augančią rinką. Užsiregistravę konkurso tinklalapyje www.SamsungSmartTVChallenge.eu, kūrėjai gali atsisiųsti SDK („Software Developer Kit“ – programinės įrangos kūrimo rinkinį) ir pradėti kurti išmaniųjų televizorių ateitį. Dalyvių projektai bus vertinami atsižvelgiant į idėjos kokybę, funkcionalumą ir vizualinį patrauklumą. Bendras 500 tūkst. eurų prizų fondas bus paskirstytas kūrėjams, kurie pateiks įdomiausias programas. Vartotojai taip pat galės balsuoti internete už labiausiai patikusias programas ir turės galimybę laimėti 9000-osios serijos LED televizorių. 

„Samsung Apps“ platformos atvėrimas nepriklausomiems kūrėjams paskatins visai naujos kartos lokalizuoto turinio televizoriams kūrimą. Galiausiai, tai suteiks papildomų paslaugų ir galimybių mūsų klientams bei praplės siūlomų įrankių įvairovę“, – teigia „Samsung“ Europos televizijos ir vaizdo-garso įrangos padalinio marketingo direktorius Michaelis Zoelleris.

Konkurso dalyviai turi „Samsung“ iki 2010 m. gruodžio 30 d. pateikti galutinį programos projektą ir vaizdo medžiagą, kuri demonstruoja, kaip įrankis veikia. Nugalėtojai bus paskelbti 2011-ųjų vasario mėnesį.

Europoje rengiamas programų konkursas demonstruoja „Samsung“ siekį pasiūlyti vartotojams kuo labiau suasmenintas „Smart TV“ funkcijas. „Samsung Apps“ programėlės leidžia vartotojui panaudoti visas televizoriaus galimybes. „Samsung“ funkcija „Internet@TV“ leidžia dideliame ekrane pamatyti pageidaujamą filmą, paversti televizorių lošimų stalu, bendrauti su artimaisiais visame pasaulyje ir kt. Daugiau informacijos apie „Samsung Smart TV Challenge“ konkursą yra tinklalapyje www.SamsungSmartTVChallenge.eu.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
39(1)
24(2)
20(0)
14(2)
10(2)
Savaitės
93(1)
61(0)
57(3)
53(0)
52(0)
Mėnesio
180(10)
161(16)
115(1)
109(20)