Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pranešimai spaudai

„Samsung“ pasiūlys „i-Function“ valdymo objektyvu technologiją visuose NX serijos modeliuose

2010-10-21 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (110)
    Share

„Samsung Electronics“ išleido veidrodžių neturinčių fotoaparatų NX10 ir NX5 programinės įrangos atnaujinimus, kartu su kuriais bus įdiegtas inovacinės fotoaparato valdymo per objektyvą technologijos „i-Function“ palaikymas.

Modeliui NX10 skirta naujoji programinės įrangos versija 1.20, modeliui NX5 sukurta versija 1.10. NX10 ir NX5 fotoaparatų vartotojai galės patogiai valdyti fotoaparato nustatymus objektyvu, ko negali užtikrinti nei viena kita fotoaparatų serija. Įprasti objektyvai neturi galimybės valdyti fotoaparato nustatymus, tuo tarpu unikalus aktyvus objektyvas „i-Function“ palaiko ryšį su fotoaparatu.

Nuo šiol visuose NX serijos modeliams skirtuose objektyvuose bus įdiegta funkcija „i-Function“. Ji valdoma vieno mygtuko paspaudimu ir rankinio vaizdo ryškumo nustatymo (fokusavimo) žiedu. Tai leidžia per objektyvą nustatyti tokius parametrus, kaip diafragmą, išlaikymą, ISO jautrį, sureguliuoti baltos spalvos balansą. Visi parametrai rodomi fotoaparato ekrane, todėl nustatymus lengva keisti fotografavimo metu. Atnaujinus fotoaparatų programinę įrangą paspartėja ir automatinio fokusavimo greitis. O tai padeda užtikrinti, kad svarbi akimirka neprabėgtų neužfiksuota.

NX fotoaparatų programinės įrangos atnaujinimas užtikrins suderinamumą su įvairiais objektyvais ir priedais. Modeliams NX10 ir NX5 skirtų objektyvų liniją taip pat papildys kompaktiškas keičiamo vaizdo mastelio 20-50 mm objektyvas, kuris užtikrina tiek aukštą nuotraukos kokybę, tiek ir mobilumą. Kita naujiena – mažas ir lengvas 20 mm „Pancake“ tipo objektyvas su įdiegta atnaujinta grafine vartotojo sąsaja (GUI – „Graphic User Interface“), kuris suderintas su „i-Function“ technologija. Patobulintao objektyvo funkcijų rinkinį papildo iškraipymų kompensavimo (Lens Distortion Compensation - LDC) funkcija, kuri sumažina vaizdo iškraipymus visuose NX serijos modeliuose.

Integruotas GPS leidžia nustatyti tikslią buvimo vietą. Fotoaparatai leis vartotojui, naudojant geografinių žymių funkciją, į nuotrauką įrašyti duomenis apie vietą, kurioje ji buvo nufotografuota, taip pat miesto pavadinimą. Miesto pavadinimas bus nustatomas 76-iose šalyse, jį bus galima matyti tiesiogiai fotoaparato ekrane, todėl fotografas galės lengvai grupuoti nuotraukas pagal vietovę.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
59(0)
37(1)
29(6)
26(1)
24(3)
20(3)
18(0)
15(0)
14(2)
12(0)
Savaitės
160(16)
87(1)
53(3)
52(0)
50(0)
Mėnesio
180(10)
160(16)
113(1)
108(20)