Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pranešimai spaudai

CES 2011 parodoje „Samsung Electronics“ skirti 37 apdovanojimai

2010-11-12 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (385)
    Share

„Samsung Electronics“ paskelbė apie laimėjimus prestižinėje tarptautinėje parodoje CES (Consumer Electronics Show). Šiemet „Samsung“ produktai pelnė 37 apdovanojimus įvairiose kategorijose.

Tai didžiausia pasaulyje buities technologijų paroda, kurią kiekvienais metais rengia Buities elektronikos asociacija (Consumer Electronics Association® – CEA). „Samsung Electronics“ per pastaruosius trejus metus pelnė daugiau nei 100 garbingų apdovanojimų (2009 m. – 23, 2008 m. – 46). Šiemet du kompanijos produktai apdovanoti „Geriausių inovacijų“ ir šeši produktai – „Ekologiško dizaino“ kategorijose. Apdovanojimų įvairovė rodo nuoseklią „Samsung“ veiklą vykdant mokslinius tyrimus ir diegiant pažangiausias technologijas.

„Didžiuojamės, kad mūsų įrenginius dėl juose diegiamų technologijų ir inovacinio dizaino puikiai vertina Buities elektronikos asociacijos ekspertai. Visame pasaulyje „Samsung“ darbuotojai kruopščiai ir nuosekliai kuria produktus, kurie keičia žmonių aplinką ir gyvenimo būdą. Pelnyti „Geriausių inovacijų“ apdovanojimai – jų pastangų įvertinimas ir pagerbimas“, - kalbėjo „Samsung Electronics America, Inc.“ prezidentas CS Choi.

Tarp apdovanotų „Samsung Electronics“ modelių pateko trys televizoriai, devyni „Blu-ray“ leistuvai ir namų kino sistemos, skaitmeninis fotoaparatas ir objektyvas, SSD diskas, trys 3D monitoriai, 3D vaizdo projektorius ir du nešiojamieji kompiuteriai. Be to, „Samsung“ skirti šeši apdovanojimai už aplinkai draugišką dizainą, įskaitant du buities technikos modelius, LED monitorių, puslaidininkį ir plokštę. Visus apdovanojimais įvertintus „Samsung“ produktus bus galima pamatyti 2011 m. vyksiančioje CES 2011 parodoje. 

CES pripažinimą pelnęs „Samsung NX 100“ fotoaparatas yra funkcionalus, kokybiškai atkuria vaizdą, o jį valdyti – nesunku. Tai pirmoji pasaulyje fotokamera be veidrodžio, objektyve turinti valdymo sistemą. Dėl šios sistemos įrenginį galima valdyti nustatymus pasirenkant pačiame objektyve. CES apdovanotas ir pirmasis pasaulyje išmanusis „i-Functon“ objektyvas „Samsung NX 20-50mm“, kuris leidžia greitai ir be vargo gauti profesionalios kokybės nuotraukas.

„Samsung 3D Blu-ray“ namų kino sistema HT-C9950W su „Slot-in“ tipo diskų atkūrimo įranga taip pat buvo įvertinta parodos ekspertų. Mobiliųjų telefonų kategorijoje „Samsung“ apdovanotas už „Samsung Craft™“ bei tris išmaniuosius „Galaxy S™“ modelius – Vibrant™, Captivate ™ ir Epic™ 4G. „Samsung“ 512 GB talpos SDD diskas su 3,0 Gbitų/s SATA sąsaja, užtikrinantis mažesnes energijos sąnaudas, – dar vienas CES laureatas. NAND atminties luste įdiegta pažangi DDR NAND technologija. Naujojo „Samsung“ disko įrašymo greitis net 3 kartus didesnis nei įprastų nešiojamųjų kompiuterių standžiųjų diskų.

Vienas iš kompanijos iniciatyvos „PlantetFirst™“ tikslų – 2013 m. tapti draugiškiausia aplinkai įmone pasaulyje. Už pastangas vystant „žaliąją“ politiką „Samsung“ skirti šeši apdovanojimai „Ekologiško dizaino“ kategorijoje. Viena iš laimėtojų – 55 colių dvipusė „Edge-lit“ 3D LED plokštė. Dėl įdiegtos specialios technologijos plokštė sunaudoja 52 proc. mažiau elektros energijos. Konstrukcijoje nenaudojami vinilo chlorido polimerai, arsenas ir gyvsidabris.

Kita „Ekologiško dizaino“ nugalėtoja – „Samsung“ 32 GB talpos „Green DDR3 RDIMM“ atmintinė – yra didžiausio tankio atmintinė visoje pramonės srityje. Veikdamas didžiausiu 1066 Mbitų/s greičiu įrenginys sunaudoja 83 proc. mažiau energijos sąnaudų.

 „Samsung 4EG“ – aplinkai draugiškas standusis diskas, kuriame galima išsaugoti iki 800 valandų DVD kokybės vaizdo įrašų arba iki 500 tūkst. MP3 formato muzikos kūrinių. Trijų diskų įrenginys veikimo režimu sunaudoja 19 proc. mažiau energijos, lyginant su ankstesnės kartos keturių diskų modeliu. Energijos naudojimo efektyvumu ir didele galia išsiskiria ir CES „Ekologiško dizaino“ kategorijoje apdovanojimą pelniusi „Samsung WF520“ skalbyklė.

Į CES inovacijų kategoriją įtraukti produktai vertinami pripažintų nepriklausomų pramonės gaminių projektuotojų, inžinierių ir žiniasklaidos atstovų. Įrenginių dizainas ir konstrukcinės ypatybės testuojami 36-iose kategorijose.  Apdovanojimai už dizaino naujoves ir funkcionalumą CES asociacijos skiriami nuo 1976-ųjų. Daugiau informacijos apie 2011 m. CES laimėtojus rasite internete, adresu  www.CESweb.org/Innovations.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai
Su turiniu susijusios žymės:

Įdomiausi

Paros
39(1)
24(2)
20(0)
14(2)
10(2)
Savaitės
93(1)
61(0)
57(3)
53(0)
52(0)
Mėnesio
180(10)
161(16)
115(1)
109(20)