Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pranešimai spaudai

Lietuvos verslo paramos agentūra pirmoji iš valstybinių institucijų žengia į „debesis“

2010-11-23 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (54)
    Share

Intelektualius informacinių technologijų (IT) sprendimus diegianti bendrovė „Blue Bridge“ Lietuvos verslo paramos agentūrai pradeda teikti debesų kompiuterijos (angl. cloud computing) paslaugas. Agentūra pirmoji iš šalies valstybinių institucijų naudosis tokiomis paslaugomis.

Bendra projekto vertė siekia daugiau nei 100 tūkst. litų. „Debesų kompiuterijos ekonomika patraukli tuo, jog vietoje didelių investicijų į duomenų centro, techninę bei programinę įrangą, ko dažniausiai iki galo neišnaudoja įmonės ar organizacijos, tai galima įsigyti kaip paslaugą. Lietuvos verslo paramos agentūra yra debesų kompiuterijos pradininkė valstybiniame sektoriuje. Agentūra įvertino teikiamas galimybes naudotis naujausiomis technologijomis, aukšto patikimumo sistemomis, tačiau išvengti kasdienių priežiūros darbų, investicijų į IT įrangą, rūpintis duomenų saugumu“, – teigia IT bendrovės „Blue Bridge“ generalinis direktorius Zbignev Gulbinovič.

Pasak Z. Gulbinovič, agentūrai apsispręsti padėjo ir tai, kad IT paslaugos leidžia ne tik atsisakyti išlaidų nuosavai infrastruktūrai, bet mokėti tik už tai, kuo tuo metu naudojamasi ir galimybė užsisakyti paslaugas pagal konkrečius poreikius – tiek pasirinkti norimą paslaugų apimtį, tiek laikotarpį, kuomet jomis bus naudojamasi.

Lietuvos verslo paramos agentūra į „Blue Bridge“ duomenų centrą perkels pagrindinius IT infrastruktūros komponentus, kurie bus teikiami kaip paslaugos. „Blue Bridge“ agentūrai teiks centralizuotos vartotojų autentifikavimo ir duomenų saugojimo, pagalbinių IT  infrastruktūros tarnybų, elektroninio pašto ir duomenų serverio paslaugas.

IT bendrovė „Blue Bridge“ yra dinaminių IT paslaugų novatorė Lietuvoje, pasiūliusi verslui ir valstybinėms institucijoms atsisakyti didžiulių investicijų nuosavai IT infrastruktūrai, o vietoje jų naudotis debesų kompiuterijos principais paremtas paslaugas „bridge2cloud“. Šias paslaugas „Blue Bridge“ teikia iš nuosavo modernaus duomenų centro. Bendrovės investicijos į duomenų centrą siekia 7 mln. litų. Plačiau apie dinamines IT paslaugas: www.bridge2cloud.lt

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
28(4)
24(1)
24(0)
20(0)
19(0)
18(3)
17(0)
15(0)
11(5)
11(0)
Savaitės
132(0)
108(0)
105(5)
93(2)
Mėnesio
151(27)
110(1)
107(0)
106(2)
105(5)