Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pranešimai spaudai

Lietuvoje to dar nebuvo: pirmą kartą vyks kosmoso technologijų hakatonas ActInSpace - nugalėtojų jau laukia neįtikėtinas nulinės gravitacijos skrydis Airbus A310 ir kiti įspūdingi prizai (Video)

2020-10-29 (0) Rekomenduoja   (1) Perskaitymai (330)
    Share

Pirmą kartą Lietuvoje vyks kosmoso technologijų hakatonas ActInSpace. Tai tarptautinis inovacijų konkursas, skatinantis ieškoti naujų verslo galimybių arba kurti kosmoso įkvėptus startuolius, dirbant su Airbus, Europos kosmoso agentūros (ESA), Prancūzijos kosmoso agentūros (CNES) ir kitų partnerių technologijomis, palydoviniais duomenimis ir patentais. Hakatono dalyvių laukia daugybė įdomių iššūkių ir fantastiškų prizų.

ActInSpace® – tai tarptautinis inovacijų konkursas-hakatonas, skatinantis ieškoti naujų verslo galimybių arba kurti kosmoso įkvėptus startuolius, dirbant su CNES, ESA, Airbus, SES ir kitų partnerių technologijomis, palydoviniais duomenimis ir patentais.

Konkurso dalyviai dirbs 24 val. hakatono principu, spręsdami partnerių iššūkius ir siekdami per ribotą laiką idėjas paversti konkurencingomis verslo koncepcijomis.

Komanda, nugalėjusi Lietuvos konkurse, laimės bilietą į tarptautinį finalą Tulūzoje (Prancūzijoje) ir pretenduos į šaunius prizus. Pagrindinis prizas – tai neįtikėtinas nulinės gravitacijos skrydis Airbus A310.

Svarbu: Priimami dalyviai nuo 18 metų. Komandoje gali būti nuo 2 iki 5 narių. Dalyvius be komandos kviečiame registruotis iki lapkričio 5 d. ir susipažinti warm-up call lapkričio 6 d. Dalyvius su komandomis kviečiame registruotis iki lapkričio 11 d.

 

Bendra informacija

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(1)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(1)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
87(1)
60(5)
37(0)
24(6)
23(8)
19(1)
14(0)
13(0)
13(2)
Savaitės
79(0)
74(6)
Mėnesio
109(22)
101(1)
92(0)
83(5)