Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pranešimai spaudai

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-09-19 0
Senieji pinigų pervedimo į kitas šalis metodai užleidžia vietą - juos keičia internetinėje erdvėje vykdomos finansinės operacijos. Vartotojui kasdien atsiveria vis daugiau galimybių ir pasirinkimų. Taigi trumpai apžvelgsime tarptautines pinigų pervedimo paslaugas teikiančias platformas, naujai atsiradusias funkcijas, privalumus bei trūkumus. Naudodamiesi vienų įmonių paslaugomis lėšas pervesime vos ne žaibišku greičiu, kitų – gavėjo sąskaitą pinigai pasieks tik po kelių dienų, kai kurios įmonės piniginius pervedimus siunčia tik į tam tikras šalis, kitos – vos ne į kiekvieną pasaulio kampelį. Kaip iš daugelio išsirinkti tą, kad pinigai šeimos nariui, draugui ar verslo partneriui būtų pervesti ne tik greitai, patogiai ir saugiai, bet ir už padorią kainą?
(0) 2020-09-07 0
Vilkikai – specializuotos transporto priemonės, skirtos vilkti priekabas, nesavaeigę techniką ar transporto priemones.
(0) 2020-08-29 0
Kai Lietuvoje duris atvėrė pirmoji „Lidl“ parduotuvė, šis įvykis sulaukė tikrai didelio visuomenės susidomėjimo. Pirkėjams buvo sunku nugalėti savo smalsumą, todėl dauguma jų nuvyko apsidairyti ir įvertinti siūlomą prekių asortimentą. Šis prekybos tinklas išsiskiria itin žemomis kainomis, tad nieko keisto, kad labai greitai jis sulaukė tikrai didelio populiarumo.
(0) 2020-08-18 2
Plaukų šalinimo istorija siekia daugybę amžių prieš mūsų erą. Remiantis archeologiniais radiniais, jau urviniai žmonės (tiksliau, vyrai) trumpino galvos ir barzdos plaukus. Ilgi plaukai trukdė medžioklėje ir kovoje, juose veisėsi parazitai, taigi, praktiniais sumetimais, buvo trumpinami aštriais akmenimis ar kriauklėmis. Kada plaukai pradėti šalinti grožio tikslais, sunku pasakyti, tačiau turima duomenų, jog Senovės Egipte moterys tam naudojo bičių ar cukraus pagrindu pagamintą vašką, taip pat mechaniškai gremžė akmenimis, kriauklėmis, vėliau – metaliniais ašmenimis. Plaukų šalinimo procedūra turėjo būti itin skausminga, nesaugi ir, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, labai dažnai kartojama.
(0) 2020-08-04 0
Šiame greitai judančiame pasaulyje nepakeičiamu pagalbininku vis dažniau tampa išmanusis laikrodis. Jis ne tik parodo laiką, praneša apie skambučius ar gautas trumpąsias žinutes, bet ir skaičiuoja nueitus žingsnius, padeda stebėti sveikatos būklę ir dar daugiau. Tad, kaip nepasiklysti tokioje įvairovėje?
(0) 2020-07-21 0
Turite mansardą. Kas mėnesį mokate dideles sąskaitas. Kasmet šildymo išlaidos vis didėja. Ką galite padaryti, kad šilumą sulaikytumėte name ir sutaupytumėte šildymui skiriamų išlaidų?
(0) 2020-06-30 0
Sportas – neatsiejama didelės dalies žmonių gyvenimo dalis. Treniruočių metu ne tik stiprinamas kūnas, lavinama ištvermė, bet ir pasikraunama energijos. Dabar tai padaryti galima dar paprasčiau – Skorpionas.lt el. parduotuvės asortimentas papildytas itališka „Toorx“ sporto įranga, sukurta efektyvioms treniruotėms tiek namuose, tiek sporto salėje.
(0) 2020-06-19 8
Novatoriškus tapatybės nustatymo sprendimus teikianti įmonė iDenfy laimėjo "Fintech Startup of the Year" apdovanojimą ir toliau sparčiai auga finansinių technologijų srityje
(0) 2020-05-30 0
Šiuo metu pasaulyje siautėjanti pandemija privertė susimąstyti apie medicinos svarbą. Inovacijų paklausa šioje srityje milžiniška. Dėl to įvairiausių sričių mokslininkai visame pasaulyje dirba kasdien, savo atradimais siekdami sukelti proveržį mokslo pasaulyje. Lietuvos lazerių specialistai – ne išimtis.
(0) 2020-05-30 0
2018-ais metais pateiktos naujos redakcijos, kurios apibrėžia nekilnojamojo turto objektų kadastrinių matavimų ir kadastro duomenų surinkimo bei tikslinimo taisykles. Jos, žinoma, svarbiausios tiems, kurie atlieka kadastrinius matavimus, tačiau naudingos ir asmenims, kurie planuoja užsisakyti reikalingas paslaugas.
(0) 2020-05-11 1
Mūsų dienų pasaulis keičiasi nepaprastai greitai. Jeigu iki interneto atsiradimo naujovės po pasaulį paplisdavo per ne trumpą laiką, tai dabar apie kokį nors naują išradimą lošimų sostinėje Las Vegase arba naują sistemą, sukurtą, kad ir gūdžiame Kirgizijos kaimelyje visi sužino beveik iškart. Technologijų turime daug ir jos visos keičia mus supantį pasaulį. Ir tai daro sparčiau nei kada nors anksčiau. Ne išimtis ir intymioji mūsų gyvenimo dalis, kuriai pažanga bei progresas davė be galo daug naudos. Pasidairykime į tai, kokie naujausi trend‘ai bei kokios šviežiausios technologijos bando pasibelsti į porų arba vienišių miegamuosius!
(0) 2020-04-30 0
„Made in Germany“ – ne tik paprasta etiketė. Tai ikoniška frazė, paprastai reiškianti aukštą kokybę. Daugeliui ši frazė ir apskritai Vokietija asocijuojasi su automobilių pramone, tačiau palyginti mažai kalbama apie vokiškus laikrodžius. O visai vertėtų. Bet pirmiausia – truputis istorijos.
(0) 2020-04-17 0
Inovacijų kūrimas yra verslo būtinybė globalizacijos sąlygomis. Šiuo metu, kai inovacijos neapsiriboja nacionalinėmis rinkomis, o orientuojamasi į eksportą ir konkurencingų produktų kūrimą Europoje ir kitose pasaulio šalyse, būtina atsižvelgti į produkto ar paslaugą sukūrimą, kuris paremtas mokslo žiniomis. Sukurti pasaulinio lygio inovacijas verslui gali padėti mokslas [1]. Šiuo metu yra nemažai verslo ir mokslo įstaigų bendradarbiavimo skatinimo priemonių, „Inovaciniai čekiai“ – viena iš jų. Kauno technikos kolegija (KTK), vykdydama Mokslo taikomąją veiklą, glaudžiai bendradarbiauja su verslo įmonėmis bei taip pat naudojasi priemone „Inovaciniai čekiai“. Todėl šiame straipsnyje pateikiama keletas gerųjų pavyzdžių, kurių pagalba buvo sukurtas vienas ar kitas produktas Elektronikos inžinerijos srityje. Tikimasi, kad šis straipsnis paskatins abejojančius „Inovacinių čekių“ nauda, naudotis šia priemone.
(0) 2020-04-07 0
Duomenų centrai visame pasaulyje, ne išimtis ir Lietuvoje, yra vertinami pagal tam tikrus kriterijus. Kad serveriai galėtų veikti nepriekaištingai ir siūlyti aukščiausio lygio paslaugas bei reikiamus resursus, jie turi būti laikomi tam tikromis sąlygomis.
(0) 2020-03-22 0
Ko gero, nė nereikia ir sakyti, kad kompiuteris šiandien pakeitė dažno iš mūsų gyvenimą. Tačiau tam, kad iš tiesų galėtume išnaudoti visas kompiuterio galimybes, verta įsigyti ir šiam įrenginiui skirtų komponentų – mikrofonų, ausinių ir t.t. Tačiau pažvelgus į jų kainas, nemaža dalis šių komponentų kainuoja ne vieną dešimtį eurų, tad, nieko keista, kad pinigus norisi investuoti tinkamai. Tad, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad pirkiniu netektų nusivilti?