Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pranešimai spaudai

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-12-15 0
Vienokios ar kitokios sveikatos priežiūros paslaugos reikalingos kiekvienam. Todėl bet kokie jų patobulinimai mums suteikia tiesioginę naudą. Pastaraisiais metais sveikatos priežiūros srityje, taip pat ir odontologijoje, pritaikyta reikšmingai daug naujų technologijų. Nepaisant to, kad dar ne viskas mums yra prieinama, susipažinti su naujausiais pasiekimais odontologijoje galime jau dabar.
(0) 2020-11-30 0
Visiškai nebūtina laukti orų prognozės per televiziją, nes visą būtiną informaciją galima perskaityti Meteoprog portale.
(0) 2020-11-08 0
Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti itin aukštos kokybės čiužinius, kurie atitinka individualius miego įpročius ir poreikius. Tokie gaminiai suteikia galimybę mėgautis komfortišku poilsiu be jokių kompromisų. Kaip vienus iš populiariausių galima išskirti poliuretaninius ir spyruoklinius čiužinius. Kokiais privalumais jie pasižymi ir kodėl tai tobulas pasirinkimas svajojantiems apie aukščiausios klasės poilsį?
(0) 2020-11-06 0
Geras miegas ir jo svarba – nenuginčijama. Kokybiškas miegas suteiks naujų jėgų, motyvacijos, o ir sveikatos prasme jis labai svarbus, norint gyventi sveiką, visavertį gyvenimą. Miegamojo įrengimas ir lovos yra labai svarbios proceso dalys, tačiau dar svarbesnė – tinkamai parinkti čiužiniai. Visgi jie lemia, ar pailsėsime kokybiškai ir nepertraukiamai, nekamuos sveikatos problemos, susijusios su prastu miegu.
(0) 2020-10-31 0
Paskutiniu metu pastebima, kad Internete atsiranda vis daugiau skelbimų tinklapių, tačiau kam jie reikalingi žino dar ne visi. Šis straipsnis padės Jums išsiaiškinti, kam šis reklamos įrankis atneš didžiausią naudą ir kaip Jus galėsite panaudoti skelbimų tinklapius reklamuojant savo prekes ir paslaugas.
(0) 2020-10-30 0
Kiekvieną dieną mobilieji įrenginiai tampa vis sudėtingesni, o šiandien jie nėra tie patys, kurie buvo prieš 10 metų.
(0) 2020-10-29 1
Pirmą kartą Lietuvoje vyks kosmoso technologijų hakatonas ActInSpace. Tai tarptautinis inovacijų konkursas, skatinantis ieškoti naujų verslo galimybių arba kurti kosmoso įkvėptus startuolius, dirbant su Airbus, Europos kosmoso agentūros (ESA), Prancūzijos kosmoso agentūros (CNES) ir kitų partnerių technologijomis, palydoviniais duomenimis ir patentais. Hakatono dalyvių laukia daugybė įdomių iššūkių ir fantastiškų prizų.
(0) 2020-10-17 1
Lenkijos įmonė yra kompleksinių sprendimų tiekėja. Dabar ne tik tabako pramonės gigantams. Padidėjus gamybai, sumažėjo išlaidos? Skamba kaip reklaminis šūkis? Nebūtinai. BAMET įrodė, kad per keletą metų buvo įmanoma sukurti reikalingus produkcijos atsekamumo („Track & Trace“) sprendimus tabako pramonei.
(0) 2020-09-30 -3
Šių dienų visuomenėje dažnai išgirstame daug diskusijų apie reklamą internetinėje erdvėje. Tačiau ar susimąstome, kokią naudą ji gali atnešti mūsų verslui ir kada tai gali būti žalinga taip pat?
(0) 2020-09-29 0
Nors šiais laikais daugelis vietoj stacionarių kompiuterių vis dažniau renkasi nešiojamus, kol kas manoma, kad jiems tikrai nelemta išnykti iš rinkos. Vis dar palankiai vertinamas stacionarių modelių našumas ir galimybė pritaikyti juos asmeniniams savo poreikiams – jei tai pagrindiniai Jūsų prioritetai, labai tikėtina, kad pirmenybę teiksite būtent šiam tipui. Nors tuomet teks apgalvoti daugybę svarbių niuansų, siūlome nepamiršti ir kompiuterių gamintojo – pagal prekinį ženklą taip pat galima spręsti apie tam tikras jų ypatybes. Siūlome susipažinti su populiariausiais stacionarių kompiuterių gamintojais, kuriais visuomet verta pasitikėti.
(0) 2020-09-19 0
Senieji pinigų pervedimo į kitas šalis metodai užleidžia vietą - juos keičia internetinėje erdvėje vykdomos finansinės operacijos. Vartotojui kasdien atsiveria vis daugiau galimybių ir pasirinkimų. Taigi trumpai apžvelgsime tarptautines pinigų pervedimo paslaugas teikiančias platformas, naujai atsiradusias funkcijas, privalumus bei trūkumus. Naudodamiesi vienų įmonių paslaugomis lėšas pervesime vos ne žaibišku greičiu, kitų – gavėjo sąskaitą pinigai pasieks tik po kelių dienų, kai kurios įmonės piniginius pervedimus siunčia tik į tam tikras šalis, kitos – vos ne į kiekvieną pasaulio kampelį. Kaip iš daugelio išsirinkti tą, kad pinigai šeimos nariui, draugui ar verslo partneriui būtų pervesti ne tik greitai, patogiai ir saugiai, bet ir už padorią kainą?
(0) 2020-09-07 0
Vilkikai – specializuotos transporto priemonės, skirtos vilkti priekabas, nesavaeigę techniką ar transporto priemones.
(0) 2020-08-29 0
Kai Lietuvoje duris atvėrė pirmoji „Lidl“ parduotuvė, šis įvykis sulaukė tikrai didelio visuomenės susidomėjimo. Pirkėjams buvo sunku nugalėti savo smalsumą, todėl dauguma jų nuvyko apsidairyti ir įvertinti siūlomą prekių asortimentą. Šis prekybos tinklas išsiskiria itin žemomis kainomis, tad nieko keisto, kad labai greitai jis sulaukė tikrai didelio populiarumo.
(0) 2020-08-18 2
Plaukų šalinimo istorija siekia daugybę amžių prieš mūsų erą. Remiantis archeologiniais radiniais, jau urviniai žmonės (tiksliau, vyrai) trumpino galvos ir barzdos plaukus. Ilgi plaukai trukdė medžioklėje ir kovoje, juose veisėsi parazitai, taigi, praktiniais sumetimais, buvo trumpinami aštriais akmenimis ar kriauklėmis. Kada plaukai pradėti šalinti grožio tikslais, sunku pasakyti, tačiau turima duomenų, jog Senovės Egipte moterys tam naudojo bičių ar cukraus pagrindu pagamintą vašką, taip pat mechaniškai gremžė akmenimis, kriauklėmis, vėliau – metaliniais ašmenimis. Plaukų šalinimo procedūra turėjo būti itin skausminga, nesaugi ir, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, labai dažnai kartojama.
(0) 2020-08-04 0
Šiame greitai judančiame pasaulyje nepakeičiamu pagalbininku vis dažniau tampa išmanusis laikrodis. Jis ne tik parodo laiką, praneša apie skambučius ar gautas trumpąsias žinutes, bet ir skaičiuoja nueitus žingsnius, padeda stebėti sveikatos būklę ir dar daugiau. Tad, kaip nepasiklysti tokioje įvairovėje?