Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pranešimai spaudai

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-04-07 0
Trečius metus iš eilės KTU studentai organizuoja visą savaitę truksiantį renginių ciklą „Elektros dienos“, kviečiantį ne tik naudingai praleisti laiką ieškant karjeros galimybių, gilinantis į elektros ir elektronikos naujoves, bet ir smagiai atsipalaiduoti pramoginiuose vakaruose. Čia sau įdomios veiklos ras kiekvienas: neapsisprendęs ką studijuoti moksleivis, besiblaškantis tarp karjeros galimybių studentas, ir daug ką pasiekęs, bet smalsus dėstytojas.
(0) 2015-04-01 3
„Bayer HealthCare“ (BHC) programa „Grants4Apps (G4A) Accelerator“ pradeda antrą etapą startuoliams, siekiantiems rasti naujų idėjų sveikatos technologijų ir IT sprendimų srityse.
(0) 2015-03-20 1
Artėja antroji paranormalių reiškinių konferencija "Para X". Praeitais metais renginio organizatoriai susilaukė daug gražių atsiliepimų. Šiemet vėl turite galimybę pasiklausyti paskaitų apie NSO ir nežemiškas civilizacijas, sąmokslo teorijas bei ezoteriką. Taip pat paskaitose sužinosite daug naujos ir naudingos ir įdomios informacijos apie įvairius paranormalius reiškinius.
(0) 2015-03-20 2
Riedučiai – tai puikus sporto ir poilsio būdas vasarą džiuginantis ne tik vaikus, bet dabar ši sporto šaka sparčiai populiarėja ir suaugusiųjų tarpe. Važinėdami riedučiais ne tik judinsime savo kūno raumenis, bet ir mėgausimės tyro oro gaiva. Važinėjant treniruojama širdies kraujagyslių sistema, figūra tampa nepriekaištinga, gerėja nuotaika.
(0) 2015-03-17 1
Pastaraisiais metais mokslo pasaulyje populiarėja viena iš dirbtinio intelekto šakų - daugelio klasių klasifikatorių sistemos. Tai tokios sistemos, kurioms pritaikius automatiškai apsimokančius algoritmus, klasifikuoja duomenis į daugiau nei dvi grupes.
(0) 2015-02-26 9
Vandenilio energetika jau nėra naujiena mūsų dienų istorijoje. Kuro elementai, kuriuose kuru naudojamas vandenilis, tiriami jau pakankamai seniai.
(0) 2015-02-19 -1
Buitinė technika, tai yra įvairūs prietaisai, yra labai svarbūs kiekvienai virtuvei. Yra apskaičiuota, kad buitinė technika sudaro maždaug devynis procentus viso virtuvės finansinio biudžeto (tuo metu, kai įsirenginėjate, arba remontuojate naują virtuvę).
(0) 2015-02-17 28
Nuo tada, kai 1968 m. K. Drexhage‘as eksperimentiškai parodė, kad molekulių fluorescencija gali būti stiprinama dėl jų sąveikos su paviršiniais plazmonais, susidomėjimas šia plazmonikos sritimi vis didėja.
(0) 2015-02-13 2
Kauno Technologijos Universiteto tarptautinė BEST Kaunas organizacija, kaip ir kasmet, jau 10 kartą rengia tradicija tapusias EBEC (European BEST Engineering Competition) inžinerines varžybas.
(2) 2015-01-27 6
Jau nuo senų laikų žmonės susiduria su optimizavimo problemomis ir ieško optimalių sprendimų. Versle praktiniai optimizavimo uždaviniai dažnai būna daugiakriteriniai. Tokie uždaviniai sprendžiami daugelyje žmonijos veiklos srityse: procesų valdyme, ekonomikoje, lėktuvų konstravime, tiltų statyme ir kitose.
(0) 2014-11-24 0
Lapkričio 24 – 28 dienomis vyks kasmetinės Medikų dienos – MeDi’14. Vienas šios savaitės renginių – konferencija „Koks medikas vertas penkių žvaigždučių?“.
(0) 2014-11-21 0
TonyBet, viena didžiausių šalies lažybų bendrovių ir Lietuvos krepšinio rinktinės , bei didžiųjų klubų rėmėjų, savo klientams pristatė atnaujintą Android mobiliesiems įrenginiams skirtą aplikaciją, bei visiškai naują iOS programėlę. Abi aplikacijas jau galima nemokamai atsisiųsti iš internetinių Google Play ir App Store parduotuvių.
(0) 2014-11-21 1
Lapkričio 24 – 28 dienomis vyks kasmetinės Medikų dienos – MeDi. Savaitės renginius, skirtus paminėti Medicinos fakulteto 233 – ąjį gimtadienį organizuoja visa fakulteto bendruomenė. Nemaža dalis renginių yra aktuali ne tik medikams, bet ir plačiajai visuomenei.
(0) 2014-11-12 4
Technologijų demonstravimo centras - tai nuo š. m. lapkričio 14 dienos „Santakos slėnyje“ Kaune duris atversiančios analogų neturinčios modernios inovacijų ekspozicijų erdvės, užimančios 350 kvadratinių metrų plotą.
(7) 2014-10-28 16
Išleisdama naująją išmaniųjų telefonų operacinę sistemą iOS8 Apple atsižvelgė į Lietuvoje veikiančią novatorišką gyventojų perspėjimo ir informavimo apie potencialias ekstremalių situacijų grėsmes sistemą (toliau - GPIS) ir aktyvavo perspėjimo pranešimų funkciją iPhone telefonuose.