Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pranešimai spaudai

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2013-01-01 iki 2013-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-12-05 0
Šis straipsnis (autorius – Eugenijus Keras) publikuojamas kaip dalis viso tyrimo, atlikto podoktorantūros stažuotės metu. Podoktorantūros stažuotė finansuojama pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų įgyvendinamą projektą "Podoktorantūros (post doc) stažuočių įgyvendinimas Lietuvoje“.
(0) 2013-12-02 0
Technews.lt ir elektroninės įrangos gamintojas „OVERMAX“ duoda nuotaiką pakeliantį startą prieškalėdinių švenčių periodui. Kaip nepasirūpinsi dovana ištikimiausiems mūsų tinklalapio sekėjams ;)
(0) 2013-12-01 0
"Manote, sunku keltis anksti ryte suskambus žadintuvui? O įsivaizduokite, kaip sunku būtų keltis kosminiame šaltyje, nutolus 673 milijonų kilometrų nuo jaukios Saulės šilumos, kur tikrai nerasi, iš kur gauti rytinės kavos. Greičiausiai niekas tokioje situacijoje neapsieitų be pagalbos...". Tokiais žodžiais Europos Kosmoso Agentūros (ESA) tinklalapyje Gruodžio 10 dieną buvo pradėtas "Wake Up Rosetta!" ("Pabusk Rosetta!") kampanijos pranešimas.
(0) 2013-11-20 0
Lapkričio 18 – 23 dienomis Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentai organizuoja kasmetines Medikų dienas „MeDi 2013", skirtas paminėti fakulteto gimtadienį.
(0) 2013-11-19 0
Lapkričio 18 – 23 dienomis vyks kasmetinės Medikų dienos – MeDi. Vienas šios savaitės renginių – atvira visuomenei konferencija „Mirusieji moko gydyti“ , kurioje bus kalbama itin jautria tema – žmogaus kūno po mirties panaudojimą mokslo ir mokymo tikslais.
(0) 2013-11-18 0
Lapkričio 18 - 23 dienomis vyks kasmetinės Medikų dienos – MeDi. Savaitės renginius, skirtus paminėti Medicinos Fakulteto 232 - ąjį gimtadienį organizuoja studentai bei fakulteto bendruomenė. Nemaža dalis renginių yra aktuali ne tik medikams, bet ir plačiai visuomenei.
(1) 2013-11-15 -1
Patrauklus biuras - investicija į darbuotojų lojalumą. Biure darbuotojai praleidžia ne mažiau kaip aštuonias valandas per parą, todėl darbuotojų patogumui skiriamas didelis dėmesys.
(0) 2013-11-11 0
Vos atsikėlę skubame įsijungti radijo imtuvą, kad populiarios dainos (ir kava) pakrautų mus energija visai dienai. Eidami į darbą žingsnių taktą taikome prie ausinėse skambančios mėgstamos melodijos. O vakare atitrūkstame nuo rūpesčių pasinerdami į kino pasaulį: filmo herojų likimai ir garso takelio muzika padeda užbaigti dieną.
(0) 2013-10-22 0
2013 m. lapkričio 16–24 d. Lietuvoje ir visame pasaulyje bus vykdoma Visuotinio švietimo savaitė, kurią organizuoja Europos Tarybos Šiaurės Pietų centras 47 Europos Tarybos šalyse. Nacionalinis koordinatorius – LR Švietimo ir mokslo ministerija, renginius vykdo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.
(0) 2013-10-04 0
Ką bendro turi sijonai, makaronai ir garsiakalbiai? Ogi tą, ką nusako trys prancūzų kalbos terminai: haute couture, haute cuisine, haute fidélité — aukštoji (elitinė) mada, aukštoji (elitinė) virtuvė, auštasis (elitinis) garso atkūrimo tikslumas. Kaip kiekviena sporto šaka turi savus čempionus, taip kiekviena sfera turi savus lyderius — šiais terminais prancūzai vadina geriausius iš geriausių.
(0) 2013-10-02 0
Fractal Design ir Technews.lt skelbia konkursą, kurio metu galėsite laimėti puikius prizus! Viskas, ką reikia padaryti - tai rasti atsakymus į pateiktus klausimus ir nusiųsti atsakymus elektroniniu paštu: redakcija@technews.lt.
(0) 2013-09-20 0
Jau tradiciniu tapęs renginys „TechDay 2013“ suvienys daugiau nei 600 IT profesionalų ir suteiks galimybę išsamiai susipažinti su IT naujovėmis, be to, padės iš naujo atrasti esamas technologijas. Tai bus pati didžiausia „Microsoft“ organizuojama techninio švietimo konferencija Lietuvoje, skirta IT vadovams, IT specialistams, programuotojams ir partneriams.
(0) 2013-09-18 0
Kiekvienas mūsų kompiuteryje turime jau seniai nenaudojamų, tačiau itin svarbių duomenų, kuriais nenorėtume dalintis su kitais. Parduodant ar labdarai dovanojant seną darbo kompiuterį, jo kietajame diske lieka informacija, kurią lengva atkurti – vien tik formatavimo, deja, neužtenka.
(0) 2013-09-02 0
Pirmas, antras, trečias, ketvirtas, penktas... Šiandien turime šeštą HW portalo Technews.lt gimtadienį. Kiekvieną kartą jausdami pareigą parengti maksimaliai išsamią ir nepriklausomą apžvalgą, šią, išskirtinę, dieną jaučiame pareigą savo lankytojams pasiūlyti labai mielą atrakciją. Kaipgi šeštasis gimtadienis be prizo?! Žinoma, prizas ne mums, o Jums ;-)
(0) 2013-08-30 0
Mokslas sutaria su menu, menas – su verslu, o verslas – su mokslu, nes ryškius ir sėkmingus šių sričių atstovus vienija kūrybiškumas bei inovacijos. Toli ieškoti nereikia – įsidėmėtinų sėkmės istorijų apstu Lietuvoje. Tai akcentuoja Klaipėdoje rengiamo technologijų ir verslo festivalio „InNovaCamp“ organizatoriai, rugsėjo 27–28 d. į pajūrį sukviesiantys šalies išradėjus, inovatyvių technologinių koncepcijų autorius, mokslininkus bei kūrybiškus verslininkus.