Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pranešimai spaudai

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2018-01-01 iki 2018-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-11-09 0
Smart televizoriai, smart telefonai, smart skalbimo mašinos – visa buitinė technika, įvairiausi elektronikos prietaisai dabar vis dažniau pardavinėjami su jau įdiegtomis išmaniosiomis funkcijomis.
(0) 2018-11-09 0
„CodeAcademy“ – šiuolaikiška ir inovatyvi IT specialistus rengianti akademija, kviečianti programuoti savo ateitį. Jau trečius metus sėkmingai veikianti akademija įsikūrusi trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, kasmet ją baigia daugiau nei 700 studentų.
(0) 2018-11-07 0
Projektuojant elektronikos prietaisus naudojamos įvairios elektrinių schemų bei spausdintinių plokščių projektavimo programos. Viena iš tokių specializuotų programų yra Proteus. Proteus – tai komercinis programų paketas, atliekantis dvi pagrindines funkcijas: elektrinių-principinių schemų projektavimą ir derinimą realiame laike bei spausdintinių plokščių projektavimą.
(0) 2018-10-30 1
Koks turėtų būti šių dienų žmogaus gyvenimas? Savaime suprantama, kiekvienas galėtų pateikti savo atsakymą, tačiau, vis tik, būtų galima išskirti ir bendrus bruožus – visiems svarbus patogumas. Tam, kad būtų galima mėgautis iš tiesų komfortišku gyvenimu, pasitelkiami įvairūs sprendimai, tarp kurių neretai yra ir automobilis.
(0) 2018-10-27 2
Artėjant didžiosioms metų šventėms, aktyvėja ir prekyba dovanomis. Jau daug metų įprastas kalėdines dovanas vaikams keičia modernios – populiariausius žaislus baigia išstumti naujausi kompiuteriniai žaidimai. Kompiuteriniai žaidimai vilioja ne tik jaunimą: jie sulaukia vis daugiau dėmesio ir iš vyresnės auditorijos. Sprendžiant iš pardavimų skaičiaus, jau aišku, kad tokių dovanų šiemet bus dar daugiau.
(0) 2018-10-23 0
Kartais atrodo, jog kalėdiniu laikotarpiu laikas pradeda eiti dar greičiau ─ be visų kasdienių rūpesčių dar tenka pasirūpinti ir švenčių organizavimu bei, svarbiausia, kalėdinėmis dovanėlėmis. Tam, kad pasirinkimo ir pirkimo procesas būtų sklandesnis, vis daugiau žmonių nusprendžia dovanas pirkti internetu ─ toks pasirinkimas turi ne vieną privalumą.
(0) 2018-10-13 -1
Nors SMART televizoriai rinkoje tikrai nebėra naujiena, net ir turėdami juos savo namuose, ne visuomet išbandome visas jų teikiamas galimybes ─ dažniausiai tik dėl to, jog apie kai kurias funkcijas net nežinome. Tad jeigu norisi maksimaliai išnaudoti šių prietaisų privalumus, vertėtų atidžiau su jais susipažinti: tikėtina, jog bent kelios galimybės Jums tikrai bus negirdėtos.
(2) 2018-09-29 5
Padangos, kurios puikiai atliktų savo darbą bet kokiomis oro sąlygomis, kol kas deja dar nėra išrastos. Todėl artėjant šaltajam metų laikui, reiktų pasirūpinti tinkamu automobilio apavu - žieminėmis padangomis.
(0) 2018-09-24 2
Tinklalapio ir jo dizaino sukūrimo kaina dabar yra gerokai didesnė, nei buvo anksčiau, kai jums galbūt pirmą kartą prisireikė interneto svetainės. O kur dar laikas ir pastangos, kurių reikia norint tinkamai suplanuoti būsimą svetainę, atlikti tam reikalingus tyrimus, pasirūpinti nuotraukomis, tekstais ir kitu turiniu. Gali būti, kad dabar jau darbuojatės ties trečiuoju ar ketvirtuoju projektu ir stebitės kainų pokyčiu. Bet jei interneto svetainės poreikis atsirado tik dabar, situacijos tai vis vien nekeičia: nepanašu, kad svetainių kaina taptų prieinamesnė – atvirkščiai, jos tampa vis brangesnės ir brangesnės. Tad kodėl taip nutiko?
(0) 2018-09-23 0
Kalėdinės dovanos nerimą pradeda kelti pakankamai anksti: dažniausiai dar net neatėjus gruodžio mėnesiui pradedame svarstyti, kaip šiemet reikės nustebinti artimuosius. Norintys išrinkti itin vertingą dovaną, dažnai susimąsto apie išmaniuosius telefonus ─ juk šį prietaisą dažniau ar rečiau norisi atnaujinti kiekvienam. Visgi, tam, kad kalėdinė dovana iš tiesų būtų įvertinta palankiai, pirmiausia turėtumėte atsakyti sau į kelis esminius klausimus.
(0) 2018-09-16 -4
Paskolos internetu dėl operatyvaus reagavimo į užklausas ir paskolos suteikimo tą pačią dieną dar vadinamos greitosiomis paskolomis. Jos skirtos patyrusiems nenumatytų išlaidų asmenims ar tiems, kurie šiuo metu nori įsigyti svarbių daiktų ar paslaugų. Lietuviai nevengia skolintis internetu ir retai kada skolinasi aklai: daugelis pasikliauja draugų, artimųjų rekomendacijomis.
Tad ar verta skolintis iš paskolas internetu teikiančių kompanijų ir apie ką reikėtų pagalvoti prieš skolinantis?
(0) 2018-09-10 0
Ateina laikas, kada tenka pasvarstyti apie naujo televizoriaus įsigijimą, ir tuomet kyla ne taip ir mažai klausimų – pradedant tuo, kokia turėtų būti televizoriaus įstrižaine, ir baigiant įvairiomis papildomomis televizorių funkcijomis.
(0) 2018-09-02 0
Įvairių gamintojų siūlomos automobilių padangos, dažniausiai pagamintos naudojant panašias medžiagas ir gamybos technologijas, todėl net jų nežinant yra aišku, kad jų našumas ir kokybė skiriasi. Ką tau reikėtų žinoti apie padangas ir jų charakteristiką, pasirenkant geriausią komplektą, skaityk šiame straipsnyje!
(0) 2018-08-17 0
Teigiama, kad mokytis niekada nėra vėlu, tad ir tuomet, jei dar negalite pasigirti puikiomis anglų kalbos žiniomis, dabar pats laikas tuo susirūpint.
(0) 2018-08-05 0
Televizorius – tai toks įrenginys, kuris randa vietos kiekvienuose namuose. Televizorių neretai nusprendžiama įsijungti tam, kad būtų galima sužinoti pasaulio naujienas, pažiūrėti tam tikrą mėgstamą programą, ir t.t.