Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Pranešimai spaudai

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2020-01-01 iki 2020-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-06-30 0
Sportas – neatsiejama didelės dalies žmonių gyvenimo dalis. Treniruočių metu ne tik stiprinamas kūnas, lavinama ištvermė, bet ir pasikraunama energijos. Dabar tai padaryti galima dar paprasčiau – Skorpionas.lt el. parduotuvės asortimentas papildytas itališka „Toorx“ sporto įranga, sukurta efektyvioms treniruotėms tiek namuose, tiek sporto salėje.
(0) 2020-06-19 8
Novatoriškus tapatybės nustatymo sprendimus teikianti įmonė iDenfy laimėjo "Fintech Startup of the Year" apdovanojimą ir toliau sparčiai auga finansinių technologijų srityje
(0) 2020-05-30 0
Šiuo metu pasaulyje siautėjanti pandemija privertė susimąstyti apie medicinos svarbą. Inovacijų paklausa šioje srityje milžiniška. Dėl to įvairiausių sričių mokslininkai visame pasaulyje dirba kasdien, savo atradimais siekdami sukelti proveržį mokslo pasaulyje. Lietuvos lazerių specialistai – ne išimtis.
(0) 2020-05-30 0
2018-ais metais pateiktos naujos redakcijos, kurios apibrėžia nekilnojamojo turto objektų kadastrinių matavimų ir kadastro duomenų surinkimo bei tikslinimo taisykles. Jos, žinoma, svarbiausios tiems, kurie atlieka kadastrinius matavimus, tačiau naudingos ir asmenims, kurie planuoja užsisakyti reikalingas paslaugas.
(0) 2020-05-11 1
Mūsų dienų pasaulis keičiasi nepaprastai greitai. Jeigu iki interneto atsiradimo naujovės po pasaulį paplisdavo per ne trumpą laiką, tai dabar apie kokį nors naują išradimą lošimų sostinėje Las Vegase arba naują sistemą, sukurtą, kad ir gūdžiame Kirgizijos kaimelyje visi sužino beveik iškart. Technologijų turime daug ir jos visos keičia mus supantį pasaulį. Ir tai daro sparčiau nei kada nors anksčiau. Ne išimtis ir intymioji mūsų gyvenimo dalis, kuriai pažanga bei progresas davė be galo daug naudos. Pasidairykime į tai, kokie naujausi trend‘ai bei kokios šviežiausios technologijos bando pasibelsti į porų arba vienišių miegamuosius!
(0) 2020-04-30 0
„Made in Germany“ – ne tik paprasta etiketė. Tai ikoniška frazė, paprastai reiškianti aukštą kokybę. Daugeliui ši frazė ir apskritai Vokietija asocijuojasi su automobilių pramone, tačiau palyginti mažai kalbama apie vokiškus laikrodžius. O visai vertėtų. Bet pirmiausia – truputis istorijos.
(0) 2020-04-17 0
Inovacijų kūrimas yra verslo būtinybė globalizacijos sąlygomis. Šiuo metu, kai inovacijos neapsiriboja nacionalinėmis rinkomis, o orientuojamasi į eksportą ir konkurencingų produktų kūrimą Europoje ir kitose pasaulio šalyse, būtina atsižvelgti į produkto ar paslaugą sukūrimą, kuris paremtas mokslo žiniomis. Sukurti pasaulinio lygio inovacijas verslui gali padėti mokslas [1]. Šiuo metu yra nemažai verslo ir mokslo įstaigų bendradarbiavimo skatinimo priemonių, „Inovaciniai čekiai“ – viena iš jų. Kauno technikos kolegija (KTK), vykdydama Mokslo taikomąją veiklą, glaudžiai bendradarbiauja su verslo įmonėmis bei taip pat naudojasi priemone „Inovaciniai čekiai“. Todėl šiame straipsnyje pateikiama keletas gerųjų pavyzdžių, kurių pagalba buvo sukurtas vienas ar kitas produktas Elektronikos inžinerijos srityje. Tikimasi, kad šis straipsnis paskatins abejojančius „Inovacinių čekių“ nauda, naudotis šia priemone.
(0) 2020-04-07 0
Duomenų centrai visame pasaulyje, ne išimtis ir Lietuvoje, yra vertinami pagal tam tikrus kriterijus. Kad serveriai galėtų veikti nepriekaištingai ir siūlyti aukščiausio lygio paslaugas bei reikiamus resursus, jie turi būti laikomi tam tikromis sąlygomis.
(0) 2020-03-22 0
Ko gero, nė nereikia ir sakyti, kad kompiuteris šiandien pakeitė dažno iš mūsų gyvenimą. Tačiau tam, kad iš tiesų galėtume išnaudoti visas kompiuterio galimybes, verta įsigyti ir šiam įrenginiui skirtų komponentų – mikrofonų, ausinių ir t.t. Tačiau pažvelgus į jų kainas, nemaža dalis šių komponentų kainuoja ne vieną dešimtį eurų, tad, nieko keista, kad pinigus norisi investuoti tinkamai. Tad, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad pirkiniu netektų nusivilti?
(0) 2020-02-19 0
Kaskart versle iškilus naujam poreikiui, technologijos žengė koja kojon ir stengėsi kaip įmanoma greičiau suteikti įrankius jam patenkinti. Didelės sumos, kurias verslininkai investavo į naujausią fizinę bei programinę įrangas, paspartino susikurti dideles virtualių duomenų laikymo talpyklas, kuriomis pasinaudodami sparčiai augantys verslai tapo pranašesni už rinkos konkurentus. Ši talpykla šiandien – tai duomenų centras. Verta paminėti, kad tokie centrai tarp įmonių ir didžiausių korporacijų tapo populiarūs tik nuo 1990-ųjų metų dėl iš pradžių vyravusio skepticizmo. Vienas didžiausių, moderniausių duomenų centrų Baltijos šalyse „RackRay“ kviečia susipažinti su duomenų centrais ir nori atsakyti į klausimą, kodėl jie reikalingi sėkmingai e. verslo plėtrai.
(0) 2020-02-10 0
Ne paslaptis, kad kiekvienas verslas nori gebėti išgirsti, identifikuoti, o svarbiausia – pateisinti vartotojų lūkesčius; matyti nuolat augančius pardavimus; sėkmingai realizuoti sumanymus; investuoti; tapti rinkos lyderiu ir t.t. Tačiau natūraliai kyla klausimas: o kaip siekti išvardintų tikslų?
(0) 2020-02-10 0
Ryškūs žibintai būtini kiekvienam automobiliui - tamsiu paros metu jie apšviečia kelią ir padeda kitiems eismo dalyviams pastebėti jus. Pirmieji automobiliniai žibintai pasirodė dar 1880 metais ir nuo to laiko stipriai patobulėjo. Ką siūlo naujausi ksenoniniai žibintai?
(0) 2020-01-01 3
Sparčiai modernėjančiame pasaulyje, viešieji pirkimai atsiduria mažai dėmesio sulaukiančių sąvokų kontekste. O tai vienas geriausių būdų, sukurti stabilų pagrindą verslui. Tai galimybė įmonėms ne tik parduoti savo prekes ar paslaugas, bet ir gauti patikimus užsakovus. Tačiau nuo ko pradėti norint būti sėkmingiems viešuosiuose pirkimuose?