Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pranešimai spaudai

„Sony Ericsson“ papildė ekologiškų „GreenHeart“ telefonų šeimą naujais „Elm“ ir „Hazel“ modeliais

2009-12-14 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (392)
    Share

„Sony Ericsson“ pristatė naujus „Elm“ ir „Hazel“ telefonų modelius ir triukšmą mažinančias ausines VH700 su „Bluetooth“ sąsaja. Tai yra naujausi „GreenHeart“ šeimos modeliai ir jie padidins ekologiškų įrenginių asortimentą.

„Elm“ ir „Hazel“ telefonai yra ekologiški, tačiau dėl to funkcionalumas nenukenčia. Šie mobilieji telefonai pasižymi geresne balso garso kokybe, kurią užtikrina triukšmo mažinimo (angl. Noise Shield), švaraus balso (Clear Voice) ir protingo garso pritaikymo (Intelligent Volume Adaptation) technologijos, – teigė „Sony Ericsson“ pasaulinės rinkodaros direktorius Fortuné Alexanderis. – Abiejuose telefonuose bendravimą socialiniuose tinkluose praturtina „Widget Manager“ programėlė, kuri leidžia pasiekti socialinių tinklų svetaines iš telefono budėjimo režimo ekrano ir greitai persijungti tarp skirtingų tinklų“.

Naujuose telefonuose yra ergonomiška klaviatūra ir jie patogūs laikyti rankoje. „Elm“ ir „Hazel“ įmontuoti 5 mln. raiškos fotoaparatai su autofokusavimo funkcija, A-GPS vietos nustatymo imtuvai, veikia „Bluetooth“, „Wi-Fi“, 3G/UMTS ryšiai. „Sony Ericsson“ taip pat pranešė sieksianti, kad 2011 metais visi jos gaminami priedai atitiktų „GreenHeart“ reikalavimus. Kompanija plės naudotų telefonų grąžinimo programą ir sieks, kad 2011 metais būtų sugrąžinta 1 milijonas telefonų.

„Sony Ericsson“ siekia iki 2015 metų sumažinti kompanijos anglies dvideginio išmetimą 20 procentų, o jos gaminių sukeltą CO2 išmetimą – 15 proc. „Elm“ ir „Hazel“ telefonai ir VH700 ausinės saugo aplinką ir padeda mažinti CO2 išmetimą, nes juose naudojamas perdirbtas plastikas, ne popieriniai, o elektroniniai, telefonuose įdiegti vartotojo žinynai, „Walk Mate Eco“ programėlė, parodanti, kiek mažėja CO2 išmetimas vaikštant pėsčiomis, o ne naudojantis automobiliu, „žaliasis“ skaičiuotuvas, padedantis apskaičiuoti asmeninę CO2 taršą.

Iš gaminių pašalintos visos kenksmingos aplinkai medžiagos, kartu komplektuojami taupiai elektros energiją naudojantys įkrovikliai, naudojamos kompaktiškos pakuotės (tai padeda sumažinti energijos sąnaudas, reikalingas vienam komplektui pervežti), su ausinėmis komplektuojamas glaustas žinynas ir joms nudažyti naudoti vandens pagrindo dažai. „Elm“ telefonas Lietuvoje pasirodys 2010 m. antrajame ketvirtyje ir kainuos apie 650 LTL. „Hazel“ telefonas Lietuvoje pasirodys 2010 m. pirmajame ketvirtyje ir kainuos apie 750 LTL.

Daugiau apie „Greenheart“: http://blogs.extranet.sonyericsson.com/greenheart/

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
81(0)
34(1)
26(1)
21(6)
20(1)
20(0)
19(0)
12(0)
11(1)
10(0)
Savaitės
95(1)
68(0)
68(5)
Mėnesio
147(25)
107(13)
95(1)
90(0)
82(1)