Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pranešimai spaudai

BS/2 sėkmingai įgyvendino svarbų projektą Kazachstane

2009-08-05 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (193)
    Share

Lietuvos bendrovė „Penkių kontinentų“ Bankinės technologijos (BS/2) sėkmingai baigė dvejus metus trukusį projektą ir vienam didžiausių Kazachstano bankų „Halyk Bank“ („Narodnyj bank Kazachstana“) sukūrė naują el. mokėjimų sistemą.

Atsižvelgiant į banko pardavimo ir paslaugų tinklo plėtros strategiją, Lietuvos kompanija pristatė kelis šimtus vienetų bankinės įrangos, integravo ją į banko IT infrastruktūrą, teikė konsultacijas EMV standartų diegimo klausimais ir padėjo sukurti naujas paslaugas banko klientams.

„Projekto tikslas – sukurti naują el. mokėjimų už paslaugas per informacinius terminalus sistemą, į banko IT infrastruktūrą įdiegti programinę ir techninę įrangą. Be mūsų įmonės ir paties banko, projekte dalyvavo kompanijos „Wincor Nixdorf“ ir „Open Way“. Procesas buvo ilgas ir sudėtingas: įgyvendinant projektą keitėsi reikalavimai, kilo įvairių technologinių sunkumų. Tačiau bendru visų projekto dalyvių darbu norimas rezultatas buvo pasiektas“, – sako BS/2 Projektų valdymo poskyrio vadovas Pavelas Drobinovas.

Jo teigimu, į informacinius terminalus įdiegta programinė įranga banko klientams suteikia galimybę sumokėti už komunalines, ryšio ir kt. paslaugas tiek mokėjimo kortelėmis, tiek grynaisiais pinigais.

Vykdant projektą, BS/2 pristatė „Halyk Bank“ 600-us „Wincor Nixdorf“ informacinių mokėjimo terminalų – juose įdiegtas ir su banko infrastruktūra suderintas originalus mokėjimo operacijų valdymo sprendimas „iQxml“, kurį sukūrė Lietuvos bendrovė.

„Mums pavyko banko klientams sukurti alternatyvų mokėjimo už paslaugas kanalą. Tai padės optimizuoti „Halyk Bank“ skyrių darbą, pritraukti naujų klientų. Turėdami ilgametę patirtį ir kompetentingus specialistus bankui ir toliau teiksime konsultavimo, mokymo, įrangos priežiūros paslaugas, aprūpinsime atsarginėmis detalėmis“, – įmonės planus atskleidžia P. Drobinovas.

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti bendrovė BS/2 kuria ir diegia specializuotą programinę įrangą, teikia užsakomąsias (angl. outsourcing) paslaugas, konsultuoja finansų įstaigų veiklos optimizacijos bei atitikimo PCI DSS ir EMV standartus klausimais.

Kazachstano rinkoje bendrovė dirba jau daugiau nei 10 metų. 2006 metais Almatoje įkurta antrinė įmonė „BS/2 Kazakhstan“ teikia paslaugas stambiausiems šalies ir viso Centrinės Azijos regiono bankams.

Su „Halyk Bank“ BS/2 bendradarbiauja nuo 1999 metų. Tai didžiausias universalus Kazachstano komercinis bankas, sėkmingai plėtojantis veiklą jau 86 metus. Bankas turi per 700 skyrių visoje šalyje, jo paslaugomis naudojasi per 6 mln. privačių klientų ir daugiau kaip 50 tūkst. verslo įmonių.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai
Su turiniu susijusios žymės:

Įdomiausi

Paros
47(0)
36(6)
31(0)
22(1)
22(0)
20(0)
16(0)
12(0)
11(0)
10(2)
Savaitės
133(0)
108(0)
105(5)
Mėnesio
151(27)
133(0)
110(1)
108(0)
106(2)