Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
(0) 2017-11-20 0
Apie belaidžių garso kolonėlių suteikiamas papildomas funkcijas buvo užsiminta jau ne vieną kartą. Aišku turėtų būti ir tai, kad kolonėlės su integruotu WiFi ryšio režimu funkcionalumo prasme yra kur kas lankstesnės nei Bluetooth tipo belaidės garso kolonėles. Svarbu suprasti ir tai, kad belaidžių garso kolonėlių papildomų funkcijų ir galimybių spektras yra gana dinamiškas. Būtent dėl tos priežasties šiuo atveju sudaryti vieningo savybių sąrašo yra praktiškai neįmanoma. Vis dėlto apžvelgti ką gamintojai pirkėjui šiuo metu siūlo bene dažniausiai tikrai galima.
(4) 2017-11-19 10
Guangzhou Shipyard International Company Ltd kompanijos verfėje Guangzhou mieste į vandenį nuleistas krovininis laivas, varomas vien elektra.
(1) 2017-11-19 -3
JAE sostinėje Abu Dabyje vykusiame aukcione 23 metų verslininkas Achmedas Al Marzuoqi įsigijo automobilio registracijos numerį už 10 mln JAE dirhamų (~2,31 mln €). Aukcioną rengė Abu Dabio policija ir kompanija Emirates Auction.

(11) 2017-11-19 2
Šiuolaikinių automobilio funkcijas, tarp jų ir variklio, valdo kompiuteriai. Pakoregavus ir perrašius valdymo programą automobilis gali važiuoti geriau, naudoti mažiau degalų. Kompiuteriai ir auksarankiai meistrai – visagaliai: perrašius programas nereikės keisti ir itin brangių detalių. Tačiau yra vienas „bet“. Ar toks operuotas automobilis atitinka techninius reikalavimus ir kaip jam seksis įveikti techninės apžiūros (TA) barjerą?
(4) 2017-11-19 5
Vyrauja nuomonė, kad stipriosios lyties atstovai dažniau kenčia nuo įvairių priklausomybių, o ir kovoti su jomis vyrams sunkiau. Tačiau ar kada pagalvojote, kad moterų pomėgis apsipirkinėti gali būti priklausomybės nuo pirkimo požymis?
(0) 2017-11-19 5
Kelyje laukia daugybė netikėtų situacijų, kuomet sprendimus reikia priimti akimirksniu. Siekiant tinkamai joms pasiruošti, „Regitra“ visuomenei pristato trumpų vaizdo įrašų ciklą apie pageidaujamą vairuotojų elgesį prie vairo.
(2) 2017-11-19 28
15 000 pasaulio mokslininkų išplatino naują, niūrų „įspėjimą žmonijai“ apie mūsų laukiančius pavojus, rašo „Independent“.
(1) 2017-11-19 9
Esate užsienyje, kažkur toli nuo namų. Gamta pašaukia, ir jūs bėgate į tualetą, atsisėdate ant „sosto“ ir laukiate. Ir toliau laukiate. Bėda ta, kad nieko neįvyksta. Tai tikra nelaimė, nes žarnynas niekaip neišsituština, rašo „IFLScience“.
(0) 2017-11-19 -1
„Apple“ tik vos spėjo išleisti šių metų telefonus, o jau pasipylė gandai apie 2018 metų modelius. Manoma, kad išvysime tris naujus telefonus ir visi jie išlaikys „IPhone X“ dizainą, su keistąja išpjova. Nors telefonai išlaikys panašią išvaizdą ir neturės pirštų antspaudų skaitytuvo jie visi turės „TrueDepth“ kamerų sistemą priekyje.
(0) 2017-11-18 2
Neurochirurgas Sergio Canavero lygina save su Peteriu Parkeriu ir Victoru Frankensteinu, ir teigia, kad sėkmingas žmogaus galvos transplantavimas įvyks jau netrukus
(0) 2017-11-18 -2
Itin sparčiai populiarėjanti ir vos prieš kelis metus išmaniųjų telefonų rinkoje debiutavusi Kinijos kompanija „Vernee“ ruošia dar vieną staigmeną savo gerbėjams. Internete pasirodė informacija, kad gamintojas ketina išleisti pirmąjį savo itin atsparų (ang. „rugged“) išmanųjį telefoną, kuris turėtų vadintis „Vernee Active“.
(11) 2017-11-18 23
Vokietijos spauda lapkričio 16 d. pranešė, kad vokiečių kariuomenė susidūrė su rimtomis problemomis. Šįkart į skandalo sūkurį pateko Bundesvero sausumos pajėgos. Pasirodo didelė dalis tankų jau seniai nebėra pasiruošę kovoti. Dar blogiau, didelė dalis jų galėtu nebent vadintis tankais pagal tai kaip buvo pagaminti, nes jau senai nebeturi ginkluotės.
(1) 2017-11-18 38
Kinų mokslininkai skelbia išvedę itin atsparių jūrinių ryžių rūšį, kurią galima auginti sūriame vandenyje. Manoma, kad tai sukels tikrą ryžių revoliuciją ir padės išmaitinti daugiau nei 200 mln. žmonių, skelbia portalas iflscience.com.
(2) 2017-11-18 1
Italijos baltųjų triufelių sostine vadinama Alba. Triufelių medžiotojai skundžiasi sausringais orais, esą randa vis mažiau prabangių grybų. Bet dėl to smarkiai kilo ir jų kaina. Baltieji triufeliai yra net 20 kartų brangesni už sidabrą. Pavyzdžiui, 100 gramų sveriantis grybas jums gali atsieiti visą vidutinį Lietuvos atlyginimą.
(5) 2017-11-18 20
Garsusis italų chirurgas Sergio Canavero paskelbė apie sėkmingai atliktą žmogaus galvos persodinimo operaciją. Tiesa, pacientui nieko blogo atsitikti jau nebegalėjo…

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai