Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-12-04 0
Atsimenate „Žvaigždžių karus“ ir fermą, kurioje gyveno Lukas Skywalkeris su savo dėde ir teta? Vienas didžiausių jų rūpesčių buvo dykumų planetoje surinkti taip reikalingą drėgmę. Jie naudojosi drėgmės surinktuvais, kurie filmo kūrėjams aštuntajame dešimtmetyje turbūt atrodė tarsi didžiausia fantastika – bet kokie jau po truputį tampa realybe šiais laikais, vos po keturių dešimtmečių nuo pirmojo „Žvaigždžių karų“ filmo pasirodymo.
(0) 2021-12-04 0
Prieskoniais nuo senų laikų garsėja Azija, o Indija yra laikoma didžiausia prieskonių eksportuotoja pasaulyje. Tačiau vienas žymiausių prieskonių – čili pipiras – kilo ne iš Indijos, ir net ne iš Azijos.
(0) 2021-12-04 2
Mikro dydžio kameros turi didelį potencialą: nuo pagalbos tiriant žmogaus kūną iki panaudojimo įvairiose prietaisuose. Tačiau iki šiol jos turėjo vieną trūkumą: buvo fiksuojami neryškūs, iškraipyti vaizdai su riboto matymo lauku.
(0) 2021-12-04 2
Romos imperijos gladiatoriai – tiek romantika, tiek mitais apipinta profesija. Tačiau jų gyvenimas kai kuriais atžvilgiais buvo net įdomesnis, nei įsivaizduotume. Pateikiame 10 įdomių dalykų apie gladiatorius, kurie buvo vienos kruvinos senovės Romos pramogos teikėjais.
(0) 2021-12-04 1
Kiekvienais metais visame pasaulyje nuperkami šimtai milijonų naujų telefonų dėklų, tačiau šie naudingi aksesuarai dažnu atveju yra gaminami iš pigių, neperdirbamų medžiagų. Ir nors alternatyvų yra, bent Lietuvoje jos užima tik nedidelę nišą.
(0) 2021-12-04 -2
Vonios kambarys daugeliui mūsų pirmiausiai asocijuojasi su vieta, kurioje esame pratę pasitikti naują dieną ryte ir ją palydėti vakare. Dušas, vonia, praustuvas su vandens maišytuvu - elementai, kuriuos įvardintų kone kiekvienas, paprašytas apibūdinti standartinį vonios kambarį. Kai kurie papildytų sąrašą veidrodžiu ir galimai gyvatuku arba rankšluosčiu džiovintuvu. Ir jau paskutinėje eilėje turbūt išgirsime ir apie baldus, kurie yra sutinkami šioje erdvėje.
(0) 2021-12-03 14
Nuo visiško branduolinio karo iki milžiniško asteroido smūgio – nesunku įsivaizduoti, kaip žmonijos era Žemėje gali staiga baigtis. Tačiau darant prielaidą, kad yra išgyvenusiųjų, kiek žmonių reikėtų, kad mūsų rūšis išliktų?
(0) 2021-12-03 12
1941 metais Naująją Zelandiją ir jos kaimynę Australiją apėmė karo isterija. Japonijos armija sparčiai veržėsi į priekį per Pietryčių Aziją, įsiverždama į Birmą, Nyderlandų Rytų Indiją (Indoneziją), Naująją Gvinėją, Saliamono salas ir Filipinus.
(11) 2021-12-03 33
Branduolinės sintezės energijos paieškose buvo pasiektas lūžio taškas – pirmą kartą sintezės reakcijos metu buvo pagamino daugiau energijos, nei buvo sunaudota pačiai reakcijai.
(0) 2021-12-03 13
Milijonai žmonių dieną pradeda nuo rytinės kavos. Tai - savotiškas ritualas, kuris, kaip daugelis mano, suteikia jėgų ir padeda pabusti. Bet ar žinojote, kad kavos gėrimas gali pagerinti ir jūsų saugumą? Na, bent jau kai kurių iš jūsų.
(0) 2021-12-03 6
Švedijos inžinierių įmonė „Minesto“, priklausanti „Saab“ grupei, sukūrė potvynių ir atoslūgių turbinų arba „jūrų drakonų“ seriją, kurios atrodo kaip panirę orlaiviai, atskleidžiama BBC pranešime.
(0) 2021-12-03 14
Interneto platybėse rašoma, kad Rusijoje iki 2011 metų alus nebuvo laikomas alkoholiniu gėrimu. Ar tai tikrai tiesa?