Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
(1) 2017-08-20 20
Kol vyrauja įsitikinimas, kad dažniausia onkologinių ligų priežastis – paveldimumas, onkologė chemoterapeutė Edita Juodžbalienė teigia, jog nepakankamas ir netinkamas fizinis aktyvumas, nesveikas maistas ir žalingi įpročiai turi net daugiau įtakos sveikatos problemoms. Ji įsitikinusi, jog tai žinant atsiranda daugiau vilties ir galimybių išvengti ne tik onkologinių ligų, bet ir kitų sveikatos problemų, o domėjimasis savo sveikata, įsiklausymas į organizmo siunčiamus signalus bei aktyvios gyvenimo būdo korekcijos bet kuriame amžiuje gali padėti pakeisti situaciją.
(4) 2017-08-20 0
Paaiškėjus, kad kaukolė, kurią visi manė esant Adolfo Hitlerio, iš tikrųjų yra moters, viena po kitos ėmė gimti vis naujos konspiracijos teorijos. Gandų, kad nacių lyderis išgyveno, sklando gana seniai. Atrodo, kad kai kurie žmonės tiesiog atsisako tikėti, kad A. Hitleris nusižudė savo bunkeryje.
(0) 2017-08-20 -2
Kiekvienas elektroninių aksesuarų išpardavimas Kinijoje visuomet pasiūlo ką nors naujo. Pavyzdžiui, šią savaitę Kinijos elektroninės parduotuvės „Gearbest“ surengtas „Superpowered Tech Deals“ išpardavimas stebina ne savo apimtimi, bet pačių pasiūlymų įvairove.
(0) 2017-08-19 15
Dabar, kai galima žaisti atskirais atomais, ant kortos pastatytos stebuklingos medžiagos, galinčios suteikti švariai energijai antrąjį kvėpavimą. Tereikia išsiaiškinti, kaip tuos atomus išdėlioti
(0) 2017-08-19 -2
Gerai pailsėjus po atostogų sunku sugrįžti ne tik prie darbų, bet ir prie įprasto miego ritmo. Tai vienas dažniausiai pasitaikančių miego sutrikimų vasarą.
(2) 2017-08-19 16
Įsiliepsnojusios aistros dėl Šiaurės Korėjos raketų bandymų ir karingas JAV prezidento Donaldo Trumpo atsakymas daug kam atrodo gąsdinantis, tačiau bet kas, kas baiminasi, kad Pchenjanas nori sukelti karą, laimei, klysta, rašo „Business Insider“.
(4) 2017-08-19 16
Rusų socialiniuose tinkluose sklando nauja anekdotą primenanti istorija apie greičio viršijimą. Ja savo „Facebook“ paskyroje pasidalino Toljatyje esančio Civilinės saugos centro vadovas Andrejus Derbenevas.
(2) 2017-08-19 13
Jungtinės Karalystės (JK) Nacionalinė nusikaltimų agentūra (NCA) rugpjūčio pradžioje paskelbė, kad šalyje egzistuoja paralelinė visuomenė – žmonės, kuriuos vergovei išnaudoja negailestingos nusikalstamos grupuotės, rašo „The Times“.
(0) 2017-08-19 15
Jau kitais metais Vokietijos automobilių koncernas BMW turėtų į gatves sugrąžinti rodsterį Z4, kurio gamyba buvo nutraukta praėjusių metų birželį. Anot gandų, trečios kartos sportišką automobilį kuriantys bavarai šį kartą susivienijo su „Toyota“, kuri nupūtė dulkes nuo kitos asfalto ikonos ir ruošiasi atgaivinti legendinės „Supra“ gamybą.
(5) 2017-08-19 27
Viena moteris vis negalėjo laimingai ištekėti – visus keturis jos vyrus nutrenkė žaibas. Kai nusprendė nebetekėti – nutrenkė ir ją pačią, o po laidotuvių vis pliekdavo į kapą.
(0) 2017-08-19 1
Visai neseniai rašėme apie tai, jog Kinijos kompanija „Leagoo“ ketina sudaryti bendradarbiavimo sutartį su viena iš Anglijos „Premier“ lygos komandų. Ir tai įvyko.
(0) 2017-08-18 43
Jau visai netrukus visi pasaulio astronomijos mėgėjai turės progą švęsti – „Voyager“ programai sukanka 40 metų. Per tiek laiko abu erdvėlaiviai pasiekė labai daug ir tapo vienu didžiausių žmonijos laimėjimų. Visgi, svarbiausi pasiekimai vis dar yra ateityje. Kokie jie? Galbūt vienas iš „Voyager“ erdvėlaivių į Žemę atves ateivius?
(0) 2017-08-18 33
Pastaruoju metu pasaulis yra labai sunerimęs – ar gali būti, kad branduolinis karas gali prasidėti bet kuria akimirką? Ekspertai mano, kad Šiaurės Korėja pirma pulti neturėtų, tačiau ši šalis yra neprognozuojama. Dėl to ją neutralizuoti ir užbaigti ilgus dešimtmečius trunkančią kankynę su šia šalimi gali nuspręsti JAV.  Bet ar ruošiamasi tai padaryti? Teigiama, kad apie būsimą karo pradžią praneštų šie ženklai.
(0) 2017-08-18 3
Tikri automobilių entuziastai retai kada renkasi transporto priemones pagal praktiškumą. Emocija yra kur kas svarbesnė už kuro sąnaudas, o išvaizda nusveria bagažinės talpą. Šis „Infiniti“ koncepcinis automobilis yra sukurtas bandant sujungti markės praeitį su ateitimi. Tai – sportinis elektrinis elektromobilis, kuris atrodo tarsi būtų nužengęs tiesiai iš praeito amžiaus ketvirtojo dešimtmečio.
(0) 2017-08-18 4
Taip jau praėjusią žiemą nutiko, kad likau be jokių ausinių. Turėjau tris pakaitom naudojamas ausines, bet galiausiai vienos sugedo, kitos sulūžo, o trečias kažkur pamečiau. Taip likau be muzikos, radijo ir kitų smagių audio dalykų važiuojant autobusais ar klajojant po miestą. Gyventi galima ir be to, bet atvirai sakant, nepatogu. Vien kai tenka autobuse kratytis per kamščius, taip ir norisi užsimiršti ir pasiklausyti geros dainos. O kartais net ir problema atsiliepti į skambutį, jei parduotuvėje rankos užimtos krepšiais. Žodžiu, daugybė situacijų, kuriose jau buvau įpratusi prie ausinių.

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai