Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-04-15 35
Neįtikėtiname vaizdo įraše, kurį pasidalijo JAV Nacionalinė meteorologijos tarnyba, žaibas vos per sekundės dalį visiškai sunaikino pušį.
(0) 2021-04-15 30
Elektromobilių pardavimai sparčiai auga, tačiau jie vis tiek yra toli nuo to lygio, kokį norėtų matyti aplinkosaugos entuziastai, elektromobilių gamintojai ir politikai. Manoma, kad žmonės bijo rinktis elektromobilius dėl technologinių jų trūkumų - ilgo įkrovimo laiko, prastos infrastruktūros, trumpo tarp įkrovimų nuvažiuojamo atstumo. Tačiau naujas tyrimas rodo, kad didžiausia priežastis nevairuoti elektromobilio nėra technologinė.
(0) 2021-04-15 20
Salpos, be abejo, yra vienas keisčiausių organizmų, dreifuojančių mūsų vandenynuose. Tai nėra medūzos, nepaisant to, kad atrodo šiek tiek panašios į jas, ir iš tikrųjų yra labiau susijusios su žmonėmis nei su medūzomis.
(0) 2021-04-15 -1
Remiantis Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, apie 40 proc. eismo įvykių, kuriuose žūsta ar yra sužeisti žmonės, kyla dėl nesaugaus greičio. Greičio viršijimas – dažniausia tragiškai pasibaigiančių avarijų priežastis, todėl greičio mėgėjus bandoma sutramdyti įvairiais būdais. Vienas jų – greičio matuokliai. Būtent jie įvardijami kaip efektyvi priemonė, skatinanti vairuotojus neviršyti leistino greičio.
(0) 2021-04-15 21
NASA zondas OSIRIS-REx, nuo 2018 metų pabaigos tyrinėjantis asteroidą Bennu, pagaliau pasuko namo.
(0) 2021-04-15 -1
Šiuo metu su kuponu ir už ypatingai geras kainas išparduodamos išmaniosios „Xiaomi“ ekosistemos kompanijos „Yeelight“ LED lemputės. Kainuoja net mažiau nei 10 eurų, o funkcionalumas - neprilygstamas.
(0) 2021-04-15 2
Pietų Brazilijoje statoma nauja Kristaus statula, kuris bus dar didesnė už visame pasaulyje garsią Rio de Žaneire stovinčią Kristaus Atpirkėjo statulą.
(0) 2021-04-15 11
Kai šansas vienas iš milijono, dažniausiai tai laikome nereikšmingu faktoriumi. Bet išsiaiškinti vis viena reikia.
(0) 2021-04-15 10
Prieš keturis milijardus metų Marse dar buvo daug paviršinio vandens – jūros, upės, lietūs. Prieš tris milijardus metų planetos paviršius buvo panašiai sausas, kaip ir šiandien. Kaip vyko šis procesas?
(0) 2021-04-15 -2
28 metų amžiaus vyras kaimo policijos buvo sulaikytas kai išėjo nusipirkti vandens draudžiamomis valandomis.
(0) 2021-04-15 31
Tolimuosiuose Rusijos rytuose susiformavusi įdomi geologinė keistenybė. Aukštai iš dangaus atrodo, lyg ši vieta būtų po meteorito smūgio paliktas krateris. O gal senovinio ugnikalnio liekanos? Bet Kondioro masyvas iš tiesų yra intruzija.
(7) 2021-04-15 63
2007 m. mokslininkai aprašė vieną atvejį, kuomet vyresnis nei 40-ies metų prancūzas atvyko į ligoninę, skųsdamasis kojos skausmu. Dar būdamas vaikas, jis susidūrė su tokia pat problema, kai jo smegenų skilveliuose susikaupė per daug smegenų skysčio.
(0) 2021-04-15 3
Šiuolaikiniame pasaulyje mus supa gausybė technologijų, gyvenimo tempas darosi vis greitesnis. Po truputį įprantame gyventi darydami ir gaudami viską greičiau ir greičiau. Nebemokame mėgautis knyga, veikiau renkamės filmą, stalo žaidimus pakeičia greitai blykčiojantis ekranas. „Su kiekviena vaikų grupės kaita pastebiu, kad vaikams dėmesį sukoncentruoti tampa vis sunkiau ir tai darosi ne pavienių vaikų, o daugelio problema. Dėmesio koncentracijos pratimus taikome praktiškai mokykloje, tačiau juos taikyti vien mokykloje neužtenka, susitelkimo metodikos turėtų būti naudojamos ir namuose“, - mintimis dalinasi ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka“ mokytoja Justė Petkuvienė, kuri apibendrina specialistų patarimus ir pateikia praktinius pavyzdžius dėmesio koncentracijai lavinti.