Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2007-09-30 3
Pamenat senąją graikų legendą apie Dedalą ir Ikarą? Kaip pasakoja senieji graikai, senai senai Kretoje gyveno nagingiausias pasaulio skulptorius ir architektas Dedalas, kilęs iš Atėnų. Vieną kartą jis sumanė palikti salą...
(2) 2007-09-30 2
Dažnai kyla diskusijos apie tai, kas yra RPG. Pažodžiui iš anglų kalbos šis sutrumpinimas verčiamas "Vaidmenų žaidimai". Pabandysime trumpai nusakyti, kas tai yra.
(6) 2007-09-29 5
Tai 150 metų senumo mįslė – lygiai tiek laiko paleontologai bandė išsiaiškinti, kas tai per organizmas yra Prototaxites. Tokiu vardu buvo pakrikštytas paslaptingas suakmenėjęs radinys, kurio niekaip nėjo priskirti ne tik konkrečiai biologinei šeimai, bet ir apskritai jokiai karalystei. Ir tik dabar mokslininkams pavyko surasti atsakymą į šią mįslę. Ir atsakymas vertas pačio klausimo – pagarba šiam paslaptingam organizmui tik dar labiau padidėjo.
(13) 2007-09-29 9
Šiais metais gegužės 14 d. sukako 400 metų nuo dabartinių Jungtinių Valstijų teritorijoje pirmosios anglų kolonijos Džeimstaune įkūrimo. Ta proga „National Geography“ publikavo straipsnį apie Naujojo pasaulio susikūrimą. Pasirodo, teiginiai, jog kolonistai tiesiog atrado Ameriką tokią, kokia ji yra dabar – tiesiog mitas. Didžioji dalis dabartinės Amerikos ekosistemos – europiečių invazijos rezultatas. Kitaip sakant, Naujasis pasaulis buvo sukurtas, o ne atrastas. Apie tai kalbama ir Alfredas W. Crosby knygoje „Ekologinis imperializmas: Europos biologinė ekspansija, 900-1900“ (Ecological Imperialism: The Biological Expansion of Europe, 900-1900), nuo kurios ir pradėsime galbūt tikrosios Amerikos istorijos pristatymą.
(0) 2007-09-29 0
Google vardas nesiliauja skambėjęs pasaulio naujienose - atrodo, kompanija rimtai nusiteikusi plėsti savo veiklos sritis ir dar ilgai būti žinomu vardu visuose kontinentuose. Ypač smagu, jog ji pamažu įsibėgėja organizuodama ar remdama įvairius kūrybinius projektus. Naujausias Google remiamas konkursas skirtas visiems pedalų mėgėjams - reikia sukonstruoti originalų ir svarbiausia veikiantį pedalais minamą mechanizmą.
(1) 2007-09-29 0
Kompanija "Asko" gamina "HomePub" - šaldytuvą su integruota alaus išpilstymo sistema. Gaminys suprojektuotas specialiai tiems žmonėms, kurie be alaus negali gyventi - nusipirkę šį šaldytuvą tikrai neatsilaikysite traukai alaus gerti dar daugiau :) Šaldytuve numatyta vietos dviems penkių litrų talpos alaus statinaitėms.
(0) 2007-09-29 0
Norint fotografuoti žemę iš kosminės erdvės, reikalinga sudėtinga technika. Iš esmės daroma daugybė pakankamai mažos skiriamosios gebos nuotraukų, kurios vėliau sujungiamos tarpusavyje ir sukuriamas didžiulis vientisas vaizdas. Tokios nuotraukos, pavyzdžiui, yra naudojamos "Google Earth" programoje. Esminis šio metodo trūkumas - gausybė nuotraukų yra daromos skirtingu metu, todėl tie patys objektai (mašinos ir t.t.) gali vienu metu "atsirasti" keliose skirtingose vietose. ...
(0) 2007-09-29 2
Rinkos raidos tendencijas analizuojantys „Mazda“ strategai atkreipė dėmesį, kad nuo 2001-ųjų iki 2006-ųjų SUV segmento automobilių paklausa ūgtelėjo dvigubai – nuo 280 tūkst. iki 560 tūkst. vienetų per metus. Originalius ar drauge su kitais visureigių konstravimo patirtį turinčiais gamintojais padidinto pravažumo, agresyviai atrodančius keturračius pastaruoju metu karštligiškai kūrė visi, pradedant „Porsche“, „Volvo“ ir baigiant „Peugeot“ bei „Citro...
(0) 2007-09-29 0
Modernūs robotai sugeba daug įvairių dalykų, tačiau šokinėjimu jie anksčiau lyg ir neužsiimdavo. Vis dėl to japonai pirmieji sukūrė tokią mašiną, kol kas sugebančią tik šuoliuoti. Robotas "Mowgli" ("Mauglis") sukurtas Tokijo universitete. Jis sugeba pašokti vertikaliai į orą apie 50cm, sugeba užšokti ir nušokti nuo kėdžių ir įvairių kitokių objektų.
(0) 2007-09-29 0
Šių metų Frankfurto automobilių parodoje „Citroen“ pristato naujausią koncepcinį modelį – „Citroen C5 Airscape“. Tai bus dar vienas žingsnis, įsitvirtinant pačių gražiausių automobilių, t. y. kabrioletų, segmente. „C5 Airscape“ yra labai veržlaus ir dinamiško išorės dizaino. Vos pažvelgus į saloną matyti – vairuoti šį gražuolį malonu ir patogu.

„C5 Airscape“ važiavimo savybės taip pat apgalvotos iki smulkmenų. Dėl naujos kartos „UrbanHyb...
(0) 2007-09-28 0
Iki šiol taikyti paukščių gripo aptikimo būdai nebuvo tinkami siekiant kontroliuoti šio užkrato plitimą vien dėl to, kad tyrimų rezultatams gauti reikėdavo keleto dienų. Džordžijos mokslinių tyrimų institute sukurtas biosensorius, kuris paukščių gripą gali aptikti tik per kelias minutes. Be to, naujasis biosensorius yra ekonomiškas, nedidelių matmenų, jautrus skirtingoms viruso atmainoms ir nenaudoja jokių reagentų. Prietaiso jautrusis elementas yra padengtas speciali...
(13) 2007-09-28 0
Ar žinojote, jog su lošimo kauliukais taip pat galima atlikti triukus? Be to, šie triukai atrodo pakankamai įspūdingai, ir tai greičiausiai ne vaizdo montažas. Įdomu tik kiek laiko reikia treniruotis, kol pasieki tokį meistriškumo lygį?.. Žiūrėkite video.
(1) 2007-09-28 0
"SIM Card Spy Ear" - neišvaizdi juoda dėžutė, savyje talpinanti didžiulį šnipinėjimo potencialą. Tiesiog įdėkite į ją SIM kortelę ir paslėpkite ten, kur niekas nerastų. Tada tiesiog paskambinate įdėtosios SIM kortelės numeriu iš savo telefono - įrenginys automatiškai jus sujungia, taip sudarydamas galimybę klausytis visko, kas vyksta kitoje ryšio kanalo pusėje. Panašu, jog ateityje privatumo turėsime vis mažiau ir mažiau... Įrenginio kaina - $85.
(0) 2007-09-28 0
Pramogų terpė per pastarąsias keletą dekadų nepaprastai stipriai evoliucionavo. Filmai, muzika ir, pastaruoju laikotarpiu, kompiuteriniai vaizdo žaidimai – visi rado savo nišas, keitė stilius ir metai iš metų vystėsi kartu su technologine pažanga. Tačiau galbūt į šiuos plataus pramogų spektro pokyčius įdomiausia būtų pažvelgti įvertinant, kokią įtaką viena terpė daro kitoms, ir kokia neprognozuojama ši įtaka gali būti.
(0) 2007-09-28 0
Kompiuterinių ir vaizdo žaidimų populiarumas stabiliai didėja nuo pat 1984–1987 metų „kompiuterinių žaidimų krizės“, kurios metu šis rinkos segmentas patyrė didžiausią nuosmukį dėl naujų technologijų – tokių kaip asmeninis kompiuteris – atsiradimo ir dėl pereinamojo technologinio efekto. Šiuo metu vidutinis kompiuterinių žaidimų žaidėjo amžius yra 30 metų, ir šis faktas paneigia mitą, kad kompiuteriniai žaidimai yra pramoga tik vaikams.