Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2007-07-10 0
Kompozicijos sumos skaičiavimas dažnai taikomas moedeliavimo uždaviniusoe, kuomet žinoma sistemos impulsinė reakcija, įėjimo signalas ir tenka nustatyti išėjimo signalą. Taip pat kompozcijos suma - vienas iš galimų skaitmeninio filtro realiziavimo metodų.
(0) 2007-07-10 0
Alzhaimerio ligą bus galima aptikti pačiose ankstyviausiose stadijose. „Siemens Medical Solutions“ sukūrė žmogaus smegenis atvaizduojančio instrumento prototipą, kuris padės greičiau įvertinti žmogaus smegenų veiklos sutrikimus. Instrumentą jau išbandė Tubingeno universiteto (Vokietija) ir Tenesio universiteto medicinos fakulteto Memfyje (Tenesio valstija, JAV) gydytojai. Vokietijoje prototipo bandymai bus atliekami iki šių metų pabaigos.
(16) 2007-07-10 0
Dedikuota Opelių skeptikams - vargu ar nuo Merso eis atskirti...
(0) 2007-07-10 0
Šis mažas prietaisas, sveriantis ne daugiau šimto gramų, gali nuolat klausyti embriono širdies plakimo. Greitai pasirodysiantis Didžiojoje Britanijoje jis suteiks nuolatinę embriono priežiūros galimybę.
Grupė, jau penkiolika metų dirbanti šia kryptimi, įgyvendino įvairius prototipus, bet visad iškildavo problemos dėl prietaiso dydžio. Tuo tarpu dabar jis sveria tik šimtą gramų ir yra mobilaus telefono dydžio, o jo paskitis – nuolat sekti embriono širdies plakimą. Pr...
(0) 2007-07-10 0
Skaičiuojant impulsines reakcijas dažnai paranku sistemas išskaidyti į elementarias, o suminę impulsinę reakciją surasti naudojantis tam tikrais dėsniais.
(0) 2007-07-10 0
Kalgario universiteto (Kanada) mokslininkai sukūrė pirmąjį išbaigtą erdvinį žmogaus kūno modelį. Jis leis mokslininkams stebėti savo eksperimentus, įvairių procesų vyksmą, o chirurgams padės planuoti operacijas.
„Šis projektas – tai perversmas medicinos informatikos ir sistemų biologijos moksluose“, - sako dr. Grantas Gallas, Kalgario universiteto Medicinos fakulteto dekanas
(0) 2007-07-10 0
Antra dalis nuotraukų iš Venus projekto. Praeitą kartą mes publikavome ateities namų ir meistų vizijas, šįkart - ateities transportas. Lėktuvai, laivai ir mašinos. Venus yra jungtinis įvairių specializacijų mokslininkų ir dizainerių projektas. Tad reiktų manyti, jog šios konstrukcijos pagrįstos ne vien dizainerių polinkiu į meną, bet ir praktiniais techniniais skaičiavimais.
(0) 2007-07-10 0
Olandų mokslininkai iš Utrechto universiteto pradėjo tyrimus, kurių tikslas - užauginta kiauliena laboratorinėmis sąlygomis. Mokslininkų nuomone, jei šis eksperimentas būtų sėkmingas, pavyktų pamaitinti milijonus badaujančių neskerdžiant galvijų. Nors labiau tikėtina, jog eksperimentui pavykus, rezultatai paskęstų komercinės rinkos liūne...
Jeigu pavyktų sėkmingai įgyvendinti pradėtus tyrimus, tuomet auginti, šerti, transportuoti ir skersti galvijų nebebus būtiny...
(0) 2007-07-10 0
Vaizdo atkūrimo ir nuotolinio valdymo technologijos leidžia tobulinti ir kurti naujas robototechnikos sistemas, pritaikomas praktiškai visose gyvenimo sferose. Ne išimtis ir medicininė chirurgija. Robotizuota chirurgija praktikuojama jau keliolika metų, tačiau iki šiol paprastai ji buvo panaudojama vidaus organų operacijoms. Dabar gi, projekto "neuroArm" metu sukurtas pirmasis pasaulyje neurochirurginis robotas, skirtas mikrochirurginių smegenų operacijų atlikimui.
(1) 2007-07-10 1
Lokneso pabaisos ieškantiems entuziastams tapo prieinama nauja video medžiaga, kurioje kaip teigiama matyti kaip tik šis paslaptingas gyvūnas. 2 minučių trukmės įrašas padarytas šių metų gegužės 26 dieną. Jame matyti po Lokneso ežero vandeniu judantis tamsus siluetas. Video taip pat galima pastebėti vandens paviršiuje susidarusias bangas, sukeltas judančio padaro. Kas tai - eilinis falsifikatas, paprasčiausias vandens gyvūnas ar visgi taip visus intriguojanti pabaisa?
(0) 2007-07-10 -1
Televizijos kanalo "Discovery Channel" laidų cikle "How Its Made" pademonstruota, kaip atliekama korekcinė akies operacija naudojant lazerį. Jei domitės šia procedūra, tada šis video kaip tik jums. Jei jūsų nervai ne tokie stiprūs, geriau skaitykite kitas naujienas ;)
(0) 2007-07-10 0
Kompanija "Gentag" kuria specialų medicininį pleistrą, kuriame papildomai integruojamos RFID (radijo identifikacijos) žymės-sensoriai. Toks produktas leistų gydytojams ir pacientams stebėti sveikatos būklę bevieliu būdu. Kompanijos atstovai teigia, jog taip sumažėtų sveikatos priežiūros kaina ir būtų užtikrinamas didesnis pacientų saugumas. RFID sensorių pateikiamai informacijai stebėti jau sukurti specialūs mobilieji telefonai, taip pat numatyta sukurti technologijas š...
(0) 2007-07-10 0
Lengvai ir su šypsena - pats tas nuotraukų rinkinukas savaitgaliui. Ir visai nebūtinai automanui - geros nuotaikos receptas tinka visiems ;)
(0) 2007-07-10 -2
Diskretinė sistema gali būti aprašoma įvairiomis išraiškomis. Laikinėje ašyje dažniausiai diskretinė sistema aprašoma naudojant skirtuminės lygties formą.
(0) 2007-07-10 -1
Kiekviena sistema apibūdinama laikinėje ir dažninėje ašyje. Diskretinės sistemos laikiniai parametrai aprašomi impulsine harakteristika, o dažniniai - dažnine charakteristika. Jos tarpusavyje glaudžiai susijusios ir panaudojant Furjė transformaciją galima gauti kažkurią iš dviejų charakteristikų, kai turima kita.