Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 

IT
(0) 2007-11-16 0
Pietų Korėjos kompanija "LG Phillips LCD" praėjusį ketvirtadienį pareiškė, jog sukūrė purvui atsparų ekraną, skirtą nešiojamiems kompiuteriams. Kuriant ekraną panaudoti panašūs principai kaip ir gaminant nepridegančių keptuvių dangą. Kompanijos teigimu naujasis plonų plėvelių tranzistorių (TFT) skystųjų kristalų displėjus (LCD) leidžia lengvai pašalinti dulkes, pirštų atspaudus, purvą ar netgi markerio tušą. Masinę produkciją planuojama pradėti pirmojoje ...
(0) 2007-11-16 -2
Jeigu jūs niekada nesate stebėję vieno iš nuostabiausių gamtos reiškinių - saulės užtemimo, tačiau norite jį pamatyti, tai NASA paruoštas žemėlapis jums labai pravers. Jame pavaizduotos visos pilnų saulės užtemimų vietos ir datos iki pat 2025 metų. Deja, Lietuvoje saulės užtemimų nebus matyti artimiausius 20 metų, todėl teks teisingai planuoti savo atostogas.
(12) 2007-11-16 0
Tiems, ku­rie mie­go lai­ką su­trum­pi­na nuo 7 iki 5 va­landų, dvi­gu­bai pa­didėja ri­zi­ka su­sirg­ti mir­ti­na šir­dies ir krau­ja­gys­lių li­ga, ir 1,7 kar­to – nu­mir­ti dėl kitų priežasčių. Tai ro­do Var­vi­ko uni­ver­si­te­to ir Lon­do­no uni­ver­si­te­to ko­ledžo moks­li­ninkų at­lik­tas ty­ri­mas, ku­rio me­tu bu­vo nag­rinėja­mi 10 308 žmo­nių mie­go įpro­čiai ir mir­tin­gu­mas.
(0) 2007-11-16 0
„Apdorojant informaciją įprasta manyti, jog šiluma ne tik nenaudinga, bet dar ir žalinga, – teigia Nacionalinio Singapūro universiteto profesorius Bejovenas Li (Baowen Li). – Mums pavyko parodyti, jog fononai gali atlikti panašias funkcijas kaip ir elektronai arba fotonai. Tai leidžia sukurti alternatyvų informacijos apdorojimo metodą. Negana to, šilumą įmanoma panaudoti naudingai“.

IT
(9) 2007-11-16 -1
Pasaulinė interneto komunikacijos kompanija „Skype“ pristatė naują savo programos versiją, leidžiančią mėgautis nemokamais aukštos kokybės vaizdo pokalbiais. „Windows“ operacinei sistemai skirta „Skype 3.6“ užtikrina žymiai ryškesnį bei detalesnį vaizdą, gerokai pranokstantį ankstesnių „Skype“ vaizdo pokalbių kokybę. Naująjį vaizdo pokalbių internetu standartą spalio pabaigoje pristatė „Skype“ ir pasaulinė internetinių kamerų gamintoja „Logite...
(14) 2007-11-16 3
Įsivaizduokite Saulės elementus, kuriems nereikia jokių sudėtingų mechaninių konstrukcijų, kurie išoriškai atrodo tarsi plona dažų danga, konvertuojanti Saulės šviesą į elektros energiją. Tokiais elementais būtų galima padengti namų stogus, ir ne tik saulėtose šalyse, bet ir Lietuvoje, nes netgi pas mus tokius elementus naudoti bus pigiau nei deginti anglį. Štai tokią ateitį žada taip vadinami plonų plėvelių Saulės elementai. Pati technologija egzistuoja jau deš...
(14) 2007-11-15 0
Japonijos kosmoso tyrimų agentūra pranešė, jog ne per seniausiai paleistas Mėnulio tyrimo zondas Kaguya nufilmavo naujus unikalius kadrus. Šį sykį užfiksuotas Žemės „patekėjimas“ ir „nusileidimas“ stebint iš Mėnulio. Tokį efektą nufilmuoti pasisekė todėl, kad Kaguya filmavimo metu skrido virš Mėnulio ir dėl to turėjo kintančią padėtį orbitoje Žemės atžvilgiu. Todėl suminiame rezultate gavosi taip, tarsi Žemė nusileidžia ir pakyla Mėnulio atžvilgiu.
(0) 2007-11-15 0
Lietuvos studentų atstovybių sąjungos iniciatyva 17 000 litų už geriausius pasiekimus įvairiose srityse Tarptautinės studentų dienos proga skirta Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų stipendijomis. Sprendimą paskatinti studentus 500 litų šventinėmis stipendijomis, 2007 m. rugpjūčio 4 dieną vienbalsiai priėmė LSAS taryba.
(4) 2007-11-15 0
Viename Indonezijos kaime dėl neaiškios ligos žmogaus galūnės deformavosi ir tapo panašios į tropinio augalo šaknis.
Keista liga žvejys Dede užsikrėtė jaunystėje po patirtos kelio traumos. Vietiniai medikai nesugebėjo nustatyti keistų darinių atsiradimo, tuo labiau sustabdyti jų plėtimosi.
(4) 2007-11-15 0
Vizitinės kortelės - ne tik kontaktinė informacija apie jus, bet praktiškai pirmoji jūsų verslo ar veiklos pristatymo priemonė. Tad ji turi būti originali. Ir puikiai atspindėti veiklos pobūdį. Nors Lietuvoje vyrauja klasikinio stiliaus vizitinės, bet tai toli gražu ne vienintelis galimas variantas. Tuo įsitikinsite peržvelgę šį originalių vizitinių rinkinuką.

Pirmojoje nuotraukoje - skolų išieškotojo vizitinė.
(3) 2007-11-15 0
Apie tai, jog važiuoti neblaiviems ar stipriai viršyti greitį, kalbama dažnai - nukentėti galite ne tik jūs patys, bet ir kituose automobiliuose esantys žmonės. Tačiau kol kas mažai girdisi raginimų būti atsargiems ir prie geležinkelių pervažos - automobilis traukiniui menka kliūtis...O dažnai "protingesni" vis bando išvengti net ir kelių papildomų minučių pauzės prieš pervažas - peržiūrėkite šiuos video patys, kuo tai gali baigtis.

IT
(0) 2007-11-15 0
Šeši iš dešimties vakarų europiečių internetu naudojasi dažnai ir vis mažiau laiko praleidžia prie televizoriaus, rodo dešimtyje Vakarų Europos šalių surengta apklausa.

Tyrimo metu buvo apklausti 7 tūkst. respondentų Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Belgijoje, Olandijoje ir Skandinavijos šalyse. Tyrimą rengė Europos interaktyvios reklamos asociacija, rašo „The Washington Post“.
(6) 2007-11-14 0
Amerikiečių mokslininkai projektuoja vėsinimo sistemą, kurią būtų galima pritaikyti robotizuotiems zondams, ateityje važinėsiantiems Veneros paviršiumi. Aušinimo sistema yra vienas svarbiausių uždavinių, kuriuos mokslininkai turi išspręsti, norėdami, jog nuskraidintas Veneros tyrimo aparatas veiktų daugiau nei kelias valandas – planetoje tokia aukšta temperatūra, jog visa elektroninė įranga tiesiog „iškepa“.
(14) 2007-11-14 6
Tai - paprastas, tačiau įdomus eksperimentas. Daugelis žinome, jog egzistuoja elektrocheminiai elektros energijos šaltiniai, tačiau ar žinojote, jog paprasčiausią tokio tipo įrenginį galima pasigaminti iš citrinos, cinkuotos vinies ir varinės monetos? Taip iš vienos citrinos galima gauti apie 1 volto įtampą - nedaug, tačiau 4-6 citrinas sujungus nuosekliai, energijos pakanka įžiebti šviesos diodui. Kaip tai padaryti - žiūrėkite video.
(5) 2007-11-14 0
Neseniai baigėsi 2007 metų automobilių paroda "Specialty Equipment Market Association Show" (SEMA). Šiame šou demonstruoti įvairiausi originalios konstrukcijos modifikuoti automobiliai. Pateikiame Top-10 įspūdingiausių eksponatų.