Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2007-07-10 0
Kinijos kompanija Golden Dragon Group pristatė pirmąją pasaulyje elektroninę cigaretę. Šis gaminys išties yra baterija maitinamas nikotino inhaliatorius, kuris atrodo tarsi įprastinė cigaretė. Įtaisas netgi išskiria dūmus imituojančius garus. E-cigaretė jau parduodama Kinijos, Izraelio, Turkijos ir kai kurių Europos šalių rinkose. Manoma, jog tai naujas rimtas konkurentas tokioms kompanijoms kaip Pfizer bei Novartis, kurios šiuo metu pirmauja cigarečių pakaitalų gamyboje...
(0) 2007-07-10 0
Gal tokie mechanizmai ir nesulauks praktinio pritaikymo (nors ką gali žinoti), tačiau pati idėja ir jos įgyvendinimas iš ties stulbinantis. Ir visa tai - puikus tikrosios mechatronikos pavyzdys. Idomu, kiek prireikė laiko ir pastangu tokiems "žaisliukams" pastatyti ant kojų.
(13) 2007-07-10 11
Turbūt daugelis esate girdėję apie paslaptingą 25 kadrą, kuris gali būti rodomas televizoriuje, kino teatre arba kompiuteryje. Apie jo poveikį žmogui jau seniai sklando gandai. Kiek tose istorijose tiesos, nelabai ir atseksi. Tačiau kas tai per istorija ir kas tas paslaptingas "25 kadras" - tą galime pasiaiškinti.
(1) 2007-07-10 1
Šiais laikais, kai technologijos vystosi ypač sparčiai ir skverbiasi praktiškai į visas gyvenimo ir gamybos sferas, neišvengiamai plečiasi automatizuotos sistemos tiek valdymui, tiek ir pačiam projektavimui. Dabartinių elektroninių sistemų, nepriklausomai nuo jų panaudojimo srities, projektavimas praktiškai visada ir beveik visuose etapuose vykdomas su automatizuota programine įranga, kurios pasirinkimas su metais vis didėja. Straipsnyje apžvelgiamos pagrindinės elektroninių...
(3) 2007-07-10 0
Visi elektronikai žino kaip pasigaminti spausdintinę montažo plokštę - tam reikia tekstolito su variu, FeCl tirpalo, būsimos plokštės trafareto, kuri vienu iš pasirinktu metodu reikia užnešti ant tekstolitinės vario plokštelės. Visur reikia tikslumo ir technologijos išmanymo. Dabar gi bus galima tiesiog ištrasuotą schemą atsispausdinti ant reikiamos ploštelės....
(0) 2007-07-10 1
Vystantis robotechnikai viena iš svarbiausių problemų - efektyvių ir mažai energijos naudojančių "raumenų" analogų sukūrimas. Mechaninės sistemos čia netinka dėl per didelio sunaudojamo energijos kiekio. Todėl į pagalbą bandoma pasitelkti nanotechnologijas.
(12) 2007-07-10 0
Tokijo universiteto mokslininkų grupė sukūrė lanksčią plastikinę dangą, kuri gali perduoti elektros energiją ant jos esantiems prietaisams, nenaudojant elektros laidų.
Ant plono ir lankstaus plastiko pagrindo elektronikos komponentai yra tiesiog atspausdinami naudojant „elektroninio rašalo“ technologiją. Apie šį „elektroninį rašalą“ mes jau rašėme prieš gerą pusmetį, o dabar tenka pakalbėti apie dar vieną šios technologijos praktinį pritaikymą, galbūt atei...
(3) 2007-07-10 0
Aukštas ir labai judrus robotas "Ballbot" judėdamas balansuoja ant besisukančio rutulio - taip atrodo naujas "Carnegie Mellon" universiteto profesoriaus Ralpho Holliso kūrinys. Jau dabar tikimasi, jog tokia originali roboto koncepcija leis įžengti į naują robototechnikos erą.
(6) 2007-07-10 0
Tai pirmas žingsnis programavimo likn, kuris leidžia susipažinti su elementariausiomis komandomis ir leidžia vaizdžiai matyti programavimo pokyčius.
(0) 2007-07-10 1
Žmogaus aistra robotikai kelia nuostabą. Paskutinis robotų mados šauksmas - jų pritaikymas ligoninėse. Šalia Tokijo esanti Aizu Centrinė Ligoninė tapo pirmąja ligonine pasaulyje, kurioje dirba androidas registratorius ir du robotai palydovai. Robotus pagamino japonų kompanija Tmsuk, bendra jų "samdymo" kaina $508000. Melsvos spalvos registratorius sveikinasi su lankytojais ir atsako į žodines komandas bei paprastus klausimus, tuo tarpu žalieji palydovai (vienas jų parodytas nu...
(0) 2007-07-10 2
Pirmas žingsnis užprogramuojant procesorių (LCD1602). Išsiaiškinę programavimo principą galėsite užprogramuoti ir kitus LCD displėjus.
(0) 2007-07-10 1
Neretai programuojant pritrūksta mikrovaldiklio išvadų norint papildomai atvaizduoti LCD indikatoriuje informacija. Čia siūloma išbandyti ekonomiškesnį variantą MV išvadų atžvilgiu.
(0) 2007-07-10 0
Japonai ir toliau stebina savo išradingumu ir atkaklumu. Japonijoje vykusioje Ceatec parodoje kompanija MuRata pristatė robotą-dviratininką, pavadintą Murata Seisaku-kun (Murata Boy) vardu. Su dviračiu robotas gali daryti praktiškai viską - važiuoti pirmyn, atgal, negriūnant stovėti vietoje. O negali iš esmės dviejų paprastų dalykų - nugriūti ir nulipti nuo dviračio.
(0) 2007-07-10 0
Automobilių giganto Toyota Motors sukurta naujos koncepcijos robotizuota koja leis būsimiems robotams judėti žymiai sparčiau ir atlikti į žmonių panašius judesius. Kojoje naudojami specialūs sąnarių ir klubų mechanizmai, leidžiantys gana greitai judėti nelygiose vietovėse. Be to tokios konstrukcijos koja gali šokinėti apytiksliai 4 cm žingsneliais.
(0) 2007-07-10 0
Dažnai įėjimo grandines reikia atskirti nuo mikrovaldiklių. Čia pateikiamas atskyrimo variantas naudojant optroną.