Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2007-07-11 5
Rusijos patalogo anatomas Jurijus Šukinas (Юрий Щукин) prieš 30 metų pradėjo rinkti keistą kolekciją - žmonių kūnų likučius, primenančius apie jų gyvenimo nuodėmes - narkotikus, alkoholį, neištikimybę ar net vagystes. Šiandien šioje kūnų kolekcijoje - virš 300 egzempliorių. Prie įėjimo į kolekcijos saugyklą kabo užrašas - "tai vieta, kur mirusieji moko gyvuosius". Tolesnėse nuotraukose pamatysit kelis eksponatus - vaizdai nėra patys maloniausi, tad jei ...

IT
(0) 2007-07-11 0
Apdorojant įvairius duomenis, ypač didelius masyvus reikia juos arba įrašyti į tekstinę bylą, arba nuskaityti iš jos. Toliau pateikiami paprasti pavyzdžiai kaip tai padaryti Matlab terpėje.
(0) 2007-07-11 0
Gamta teikia žmogui maistą, prieglobstį. Žmogus teikia gamtai technologinę pažangą...
(0) 2007-07-11 0
Nekenčiantys tarakonų - pažvelkite savo priešui į akis! Tokių mažų sutvėrimų (nuotraukoje vaizduojamas 2 cm ilgio kubietiškas bananinis tarakonas) fotografavimas yra savotiškas iššūkis: fotografavimo metu fiksuojant kiekvieną kadrą optiką galima sufokusuoti tik į kurią nors nedidelę fotografuojamo objekto dalį.

IT
(0) 2007-07-11 0
Retas meno kurinys apgauptas tokia paslaptimi kaip Leonardo Da Vinči nutapytas nežinomos moters portretas Mona Liza. Jis žadina vaizduotę visiems - rašytojams, istorikams, menininkams ir netgi mokslininkams. Japonų mokslininkai netgi sukūrė programinį modelį, "atkuriantį" originalų Mona Lizą balsą.

IT
(4) 2007-07-11 0
Dokumente trumpai aptariama, kada verta pirkti naują kompiuterį, o kada pakanka jį tiesiog atnaujinti ar suremontuoti. Pateikiami praktiniai patarimai, ką reiktų įvertinti svarstant šias alternatyvas, paaiškinami galimi privalumai ir trūkumai.
(0) 2007-07-11 2
Satoši Kuribajaši, japonų fotografas, jau 40 metų fotografuoja vabzdžius. Iš nuotraukų matyti, jog šioje srityje yra tikras virtuozas. 2006 metais jis tapo Lenarto Nilsono vardo premijos, teikiamos Švedijoje, laureatu. Premija skiriama už pasiekimus mokslo fotografijos srityse.

IT
(0) 2007-07-11 0
Kompanija FIC sukūrė naują "protingo" telefono (angl. smartphone) modelį, veikiantį su Linux operacine sistema. Tokiu būdu kompanija tikisi kapitalizuoti tai, ką nemokamai atvirojo kodo teisėmis sukuria kiti programuotojai. Telefono OS papildyta programinės įrangos kūrimo priemonėmis - SDK (angl. software development kit). Tai leis vartotojams kurti savo programas, išnaudojančias telefono technines galimybes - įsivaizduoti programuotojų armiją, kurie savo malonumui galės ban...

IT
(4) 2007-07-11 0
Dokumente pateikiama asmeninių kompiuterių (AK) sistemų klasifikacija pagal procesoriaus magistralės plotį. Nurodomi principiniai skirtumai tarp naujų ir senesnių tipų asmeninių kompiuterių sistemų.

IT
(0) 2007-07-11 0
Asmeninis kompiuteris (AK) susideda iš įvairių komponentų, atliekančių tam tikras funkcijas - vaizdo apdorojimo, garso atkūrimo, duomenų įvedimo, duomenų saugojimo bei daugelis kitų. Šiame dokumente trumpai apžvelgiami pagrindiniai modernios AK sistemos komponentų ir periferinių įrenginių tipai. Kiekvienas komponentas bus atskirai aptariamas vėlesniuose skyriuose.
(7) 2007-07-11 0
Taip taip, vabzdžiai irgi tai "daro". Tik savotiškai ir gal kiek kitaip suprasdami "romantiką". Tačiau ne taip skirtingai, jog liktumėt nesupratę kas čia vyksta. Vat tik paskutinėje nuotraukoje iškyla tam tikrų abejonių dėl to, kas gi te iš tikro vyksta... :)
(0) 2007-07-11 0
Truputis meniškų vaizdelių iš lietuviškos vasaros...

IT
(0) 2007-07-11 0
Adobe kompanija, bendradarbiaudama su Dartmouth College, Reuters ir Canon, ruošiasi kurti programinį įrankį, skirtą nustatyti nuotraukos autentiškumą. Programinė įranga bus rengiama Photoshop programinio paketo plugin'o formoje. Pagal nuotraukoje esančio vaizdo parametrus programa turėtų nustatyti ne tik tai, ar nuotrauka tikra, ar tik montažas, bet netgi ir tai, kokiu fotoaparatu nuotrauka daryta. Plugin'as taip pat turės galimybę atsekti visus nuotraukoje padarytus pakeitimus...

IT
(0) 2007-07-11 2
Dokumente aprašomi keli svarbiausi procesoriaus parametrai - duomenų ir adresų magistralės pločiai, vidinių registrų dydis. 2 dokumento dalyje bus pateikta informacija apie kitus svarbius parametrus procesoriaus taktinį dažnį, darbo rėžimus bei spartinančiosios atminties kiekį ir jos tipus.

IT
(0) 2007-07-11 6
Be jokios abejonės, pats svarbiausias AK komponentas yra pagrindinė plokštė (dar dažnai vadinama motinine plokšte). Beveik kiekvienas vidinis AK komponentas jungiamas su pagrindine plokšte ir jos funkcionalumas didžiąja dalimi nulemia tiek jo atliekamų funkcijų įvairovę, tiek kompiuterio našumą. Nors šiame dokumente mes naudosime terminus pagrindinė plokštė ir motininė plokštė, praktikoje taip pat galima sutikti pavadinimus sisteminė plokštė ir kompiuterio plokštė. Šiame skyriuje mes aptarsime įvairius egzistuojančius pagrindinių plokščių tipus ir tipinius pagrindinių plokščių komponentus bei sąsajų jungtis.