Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2012-12-28 3
Ambicingą misiją, kurios tikslas – prasigręžti pro 3 kilometrų storio Antarktidos ledą ir pasiekti ežerą, kuris izoliuotas buvo tūkstančius metų, teko nutraukti. Prie Elsvorto ežero dirbanti komanda darbus nusprendė sustabdyti ankstyvą gruodžio 25 dienos rytą, praneša BBC.
(0) 2012-12-28 8
Stebėti, kaip praeities mokslinės fantastikos autorių vizijos tampa realybe, visuomet įdomu. Štai 1945 metais Arthuras C. Clarke'as parašė laišką žurnalui „Wireless World“, kuriame išdėstė idėją, kaip galima būtų sukurti geostacionarioje orbitoje besisukančių komunikacijų palydovų tinklą. O dabar savo gyvenimo be tokio palydovų tinklo tiesiog neįsivaizduotume. Rašytojo garbei netgi sakoma, kad palydovai sukasi „Clarke'o orbitoje“. Isacas Asimovas dažnai rašydavo apie robotus humanoidus, kurie mokslo laboratorijose vis dažniau sutinkami ir realiame pasaulyje.
(10) 2012-12-28 7
Pirmoji iš tiesų į Žemę panaši planeta greičiausiai bus aptikta jau kitąmet. Šis atradimas priverstų žmoniją iš naujo įvertinti savo vietą visatoje.
(12) 2012-12-27 8
Nuodugniausia kada nors atlikta ligų apžvalga parodė, kad pirmą kartą daugiau problemų kyla dėl valgančių per daug, nei dėl valgančių per mažai
(9) 2012-12-27 3
Šiaurės jūrą užplūdo tropiniuose vandenyse gyvenančios gigantiškos žuvys, vadinamos mėnulžuvėmis (angl. – „sunfish“). Gruodį Jungtinės Karalystės krante rastas jau trečias tokioms platumoms nebūdingos žuvies egzempliorius, sveriantis apie 1000 kg (t. y., maždaug vieną toną). Mėnulžuvių į krantą Šiaurės jūra išmetė ne tik Linkolnšyre, bet ir Kento bei Norfolko grafystėse.
(4) 2012-12-27 5
NASA zondas „Cassini“ gruodžio 23 d. Žemėn atsiuntė spalvotą fotografiją, kurioje užfiksuotas nuo smūgio su kosminiu kūnu 180º kampu galimai pasisukęs Saturno palydovas Dionė.
(3) 2012-12-27 0
Antrą Kalėdų dieną TV kanalas „Euronews“ pranešė, kad Maroke, vieno ūkininko lauke nukrito „mega meteoritas“ iš ledo. Ūkininkas rastą, kaip įtariama, kosminio ledo luito, kuris žemėje išmušė apie 0,5 metro skersmens duobę, fragmentus parsinešė ir padėjo į šaldytuvą, kad vėliau perduotų jį mokslininkams. Šie patvirtino, kad luistas išties atkeliavo iš kosmoso. O kaip... yra iš tiesų?
(0) 2012-12-27 6
Tinklaraštis „Visibles Measures“ paskelbė pačių žiūrimiausių automobilių pramonės reklaminių vaizdo medžiagų savąjį reitingą. Kokios gi automobilių reklamos buvo pačios populiariausios?

IT
(7) 2012-12-27 4
Kol vieni "Intel" partneriai bando nuraminti tradicinių stacionarių kompiuterių vartotojus, kad su "Broadwell" kartos mikroprocesorių pasirodymu taip vadinama „PC era“ nesibaigs, kiti šaltiniai bando įtikinti, kad procesorių giganto politika pasikeis, ir pasikeis kardinaliai.

IT
(0) 2012-12-27 7
Socialinių tinklų marketingas ir ypatingai rinkodaros sprendimai populiariausiame pasaulyje socialiame tinkle "Facebook" vis dar yra gana didelė paslaptis tradicinio marketingo šalininkams. Tačiau įvairių nuomonių ir vertinimų netrūksta, todėl nutarėme panagrinėti, kurios žmonių mintys neatitinka tikrovės.

IT
(17) 2012-12-27 6
Praėjusią savaitę Lietuvoje pristatyta moderni naujovė – interaktyvi vaizdo projekcijos sistema „DisplAir“. Ją galima valdyti tiesiog rankomis „liečiant“ ore skriejantį vaizdą, be jokių pirštinių ar kitų prietaisų.
(1) 2012-12-27 9
Gamta tenkina beveik visus mūsų poreikius, o jos įvairovė tokia plati kaip žvaigždėtas dangus. Tačiau egzistuoja ir tamsioji pusė. Gamtoje galima rasti pačių baisiausių dalykų, kokius tik įmanoma įsivaizduoti – baisesnių net už Stiveno Kingo vaizduotės vaisius! Jūsų dėmesiui – gamtos nuožmybių dešimtukas.
(1) 2012-12-27 10
Pilvo pūtimas, pykinimas, skausmas, deginimas – visi šie su virškinimo sutrikimais susiję pojūčiai pažįstami kiekvienam. Tačiau ne kiekvienas sugeba atskirti, kurie iš šių simptomų yra pavojingi, o kurių galima paprastai išvengti – tik pakoregavus mitybą. Todėl vieni pas gydytoją lekia su išplėstomis nuo baimės akimis, kiti atvyksta jau su užleista ligos forma.
(47) 2012-12-27 17
Mokslininkai paskelbė žinią, leisiančią lengviau atsikvėpti tiems, kurie nesužibėjo atlikdami Intelekto koeficiento (IQ) testą, rašo dailymail.co.uk. Naujausi tyrimai parodė, IQ testai yra visiškai „nereikšmingi“ ir negali parodyti tikrojo žmogaus intelekto lygio.

IT
(34) 2012-12-27 10
Kaip ir kasmet, 2012-aisiais technologijų rinkoje netrūko naujų įrenginių, o ypač arši kova vyko išmaniųjų įrenginių rinkoje. Pristatome geriausius šių metų technologijų gaminius, o nuomone apie pačius geriausius skaitytojams siūlome pasidalinti komentaruose.