Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2012-12-31 10
Nuo Saulės atsidūrus tik per trečdalį atstumo, kuris skiria gimtąją mūsų žvaigždę nuo gimtosios Žemės, nereikėtų stebėtis, kad „orų“ temperatūra ten neretai viršija +400ºC. Tiesa, arčiausiai Saulės esanti planeta garsėja dar ir ypatingai lėtu sukimųsi aplink savo ašį: viena para Merkurijuje trunka 58,6 Žemės paros. Gerai, jei tai diena penktadienis ar šeštadienis. O jei pirmadienis??
(0) 2012-12-31 7
1948 metais vienas prekybos centro direktorius kreipėsi į Drekselio technologijų universitetą Filadelfijoje, turėdamas aiškų prašymą: jam reikėjo technologijos, kuri suteiktų informaciją apie jo parduodamus produktus, pasakoja „Businessweek“.
(7) 2012-12-31 9
Kitąmet prie Žemės priartės kometa ISON, kuri gali būti net 15 kartų šviesesnė už Mėnulio pilnatį. Anot astronomų, plika akimi danguje ji bus matoma net ir dieną. Teigiama, kad kometa ISON užbaigs „dangiškųjų dovanų“ sezoną, nes per 2013-uosius prie mūsų planetos priartės ir daugiau kometų, kurias galėsime stebėti.
(5) 2012-12-31 6
2012 metais Antarktidos žemynas įšilo kur labiau nei buvo tikėtasi, nustatė mokslininkai. Pasak jų, spartėjantis milžiniškos Antarktidos ledo dangos tirpimas gali pastebimai padidinti Pasaulinio vandenyno lygį.
(21) 2012-12-31 5
NASA kosminių zondų ir po Marsą važinėjančių aparatų nedidelės kariuomenės bendras šūkis yra „Ieškok vandens!“ Ten, kur yra vandens, gali būti ir gyvybės, kuriai reikalingas vanduo kaip tirpiklis, kuriame galėtų tarpusavy sąveikauti sudėtingos gyvosioms sistemoms būtinos makromolekulės, rašo „Discovery“.
(0) 2012-12-31 6
Lietuvos gamtos fondo (LGF) logotipe įkomponuotas didžiosios miegapelės atvaizdas. Tai nereiškia, kad ši nevyriausybinė institucija galbūt yra mieganti. Anaiptol. Ji budi, kad ir ta miegapelė saugiai permiegotų šalčio ir baltojo bado metą ir nuo pavasario netrikdoma triūstų miške, augintų palikuonis. Šis žvėrelis papurusia uodega pas mus itin retas ir saugomas, kaip ir Azijos bambukynuose meškutė panda, kurią matome Pasaulio gamtos fondo (WWF) logotipe.
LGF veiklos barai platūs, jie apima visą žmogaus ir valstybės rūpesčio reikalaujančią krašto biosferą nuo delne telpančio gyvūnėlio iki jūros erdvės.

IT
(1) 2012-12-31 2
Nuotraukų dalinimosi programa „Instagram“ – pati populiariausia tokio tipo programėlė pasaulyje. Jos tinklaraštyje ketvirtadienį buvo paskelbtos vietos, kurias vartotojai labiausiai mėgsta fotografuoti. Daugelio nuostabai paaiškėjo, kad Bankokas yra absoliučiai mėgstamiausia „instragramerių“ vieta Žemėje. Populiariausių vietų sąraše objektai Tailando sostinėje užima dvi pirmąsias vietas.
(4) 2012-12-31 7
Nors ir ne visiems malonu tai girdėti ir tikrai ne visi su tuo sutiks, tačiau plaukimo žvaigždė Michaelas Phelpsas buvo teisus teigdamas, kad šlapintis baseine – nieko blogo, tvirtina mokslininkai.

IT
(8) 2012-12-31 13
Kartais, deja, pasitaiko, kad elektroniniai prietaisai įkrenta į kriauklę ar tualetą; daugeliui yra tekę ant jų atsitiktinai išlieti stiklinę geriamo vandens ar kavos. Portalas Gizmodo.com pateikia patarimus, ką reikėtų daryti, į elektroninį prietaisą patekus vandeniui.
(0) 2012-12-31 19
XX a. 3-iame dešimtmetyje Argentinoje buvo įkurtas miestelis Villa Epecuen. Naujoji gyvenvietė ant sūraus ežero kranto turėjo tapti turistų traukos centru, bet jam suklestėjus ekonomiškai gamta miesto gyventojams iškrėtė žiaurią išdaigą.

IT
(0) 2012-12-31 2
Portalas "Wired" neseniai publikavo gana daug dėmesio sulaukusį straipsnį, kuriame buvo įvardinta 15 pavojingiausių 2012 metų žmonių. Pastarajame sąraše galima išvysti akivaizdžiai kriminaliniam pasauliui priklausančius asmenis, taip pat įvairių šalių diktatorius. Tiesa, sąraše gal kiek neįprastai atrodo kompanijos "Kaspersky Lab" įkūrėjas Jevgenijus Kasperskis (Евгений Касперский). Kokios gi tokios nuomonės priežastys?

IT
(13) 2012-12-31 4
Ir toliau netyla gandai apie tai, jog bendrovė „Apple“ ruošia rinkai „Bluetooth“ ryšį naudojantį išmanųjį rankinį laikrodį - šį kartą apie tai kartu su kai kuriomis techninėmis galimai būsimo įrenginio charakteristikomis pranešė portalas „TechCrunch.com“.

IT
(0) 2012-12-31 0
Ne naujiena, jog “Facebook” yra populiariausias socialinis tinklas pasaulyje. Šių metų vasario 4 dieną tinklas atšventė aštuonerių metų gimtadienį. Nors įsikūrusi 2004-iais, atrodo, jog paslauga egzistuoja daug ilgiau.

IT
(4) 2012-12-31 7
Internetinio sukčiavimo auka nūdienos pasaulyje gal tapti bet kas. Su šia mintimi portalas Gizmodo.com pateikia patarimus, kaip pasirūpinti savo asmeninės informacijos internete saugumu.
(44) 2012-12-31 11
Privalomas matematikos egzaminas neišspręstų specialistų stygiaus problemos, nebent pablogintų padėtį švietimo sistemoje. Taip teigia švietimo srities atstovai, reaguodami į Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) rektoriaus siūlymą įvesti privalomą matematikos egzaminą, kuris neva turėtų garantuoti daugiau Lietuvoje trūkstamų tiksliųjų mokslų specialistų.