Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Pažintiniai straipsniai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
(0) 2017-05-23 9
Kodėl kai kurie žmonės, nors tikrai labai nekaip atsiduoda, patys, rodosi, savo dvoko neužuodžia?
(3) 2017-05-23 20
Šylantis klimatas gali ne tik pražudyti saugomus augalų įvairovės pavyzdžius, bet ir atgaivinti tai, ką pamiršome kaip siaubingiausią košmarą – Žemės klimatui šylant, atgyja lede ir amžinajame įšale ilgai tūnojusios bakterijos ir virusai
(0) 2017-05-22 42
Prieš daugiau nei 15 metų Jungtinės Karalystės karininko bandymas pavogti milijoną svarų televizijos eteryje įėjo į istoriją kaip neįtikėtinos drąsos ir kvailumo pareikalavęs nusikaltimas. 2001 metų rugsėjo 9-tą dieną majoras Charlesas Ingramas atsisėdo ant žaidimo „Kas laimės milijoną?“ dalyvio kėdės ruošdamasis įvykdyti kvailą, bet tuo pat metu genialų nusikaltimą, rašo „Vice News“.
(3) 2017-05-20 22
Kai pri­ma­tai nu­si­lei­do iš me­džių ant že­mės, jų gy­ve­ni­mas ta­po daug pa­vo­jin­ges­nis – jie len­gvai ga­lė­jo tap­ti plė­šrū­nų au­ko­mis. Kai me­džio­to­jai ir rin­kė­jai nu­spren­dė baig­ti kla­jo­nes, jie pra­r­ado ir svei­katą – ar­che­olo­gi­niai ra­di­niai rodo, kad sė­slu­mas pa­blo­gi­no jų mai­ti­ni­mo­si ko­ky­bę ir su­ga­di­no dan­tis. Ir vis­gi, dėl že­mės ūkio re­vo­liu­ci­jos at­si­ra­do ir mies­tai, raš­tas ir visa tai, ką va­di­na­me ci­vi­li­za­cija. O at­sa­ky­mu į klau­si­mą „kas gi stū­mė pro­gre­są?“ vi­sai ga­lė­tų bū­ti ir al­ko­ho­lis.
(2) 2017-05-16 28
Prieš maždaug 10 milijardų metų mūsų Visata išgyveno laikotarpį, kurį galima palyginti su veržlia jaunyste. Ir kaip ir žmonės pasensta ne per vieną dieną, taip ir Visata savo veržlumą išlaikė ilgai, bet visgi stebint iš dabartinių pozicijų matyti, kad senieji gerieji laikai jau praėję.
(1) 2017-05-16 52
Per Pirmąjį pasaulinį karą šimtai jaunų moterų ėjo dirbti į laikrodžių gamyklas, kuriose piešdavo ciferblatus šviečiančiais radžio dažais.
(7) 2017-05-13 24
Mokslininkai ilgai nesijaudino dėl Antarktidos ledų tirpimo. O be reikalo – tai gali sukelti katastrofą.
(4) 2017-05-06 47

1976 metais Kalifornijos universiteto Berklyje ekonomikos istorijos profesorius išspausdino esė, kurioje aprašomi pagrindiniai dėsniai jėgos, jo nuomone, keliančios didžiausią egzistencinę grėsmę žmonijai: kvailumo.
(25) 2017-05-06 39


Neuralink – „ku­rian­ti itin spar­čias ma­ši­nos ir sme­ge­nų są­sa­jas, su­jung­sian­čias žmo­nes ir kom­piu­te­rius” – tik­riau­siai yra pras­ta min­tis. Jei su­pran­ta­te, ko­kiais moks­lo prin­ci­pais tai pa­grįs­ta ir no­rė­jo­te tai išgirs­ti, to­liau ga­lite ne­skai­ty­ti.

Bet tai būtų ab­sur­diš­kai su­pa­pras­tin­tas Neuralink api­bū­di­ni­mas, vi­sai ne­pa­de­dan­tis su­pras­ti tech­no­lo­gi­jos vaid­mens, ir ką su ja ga­li­ma nu­veik­ti. Leng­va ci­niš­kai nu­mo­ti ranka į Si­li­cio slė­nį, bet kar­tais ten su­ku­ria­ma kas nors to­kio pa­trauk­laus, ža­vin­čio ir glu­mi­nan­čio, kad ne­va­lia ak­lai atmesti; ar pri­im­ti ne­kri­tiš­kai.

(6) 2017-05-06 24
Japonija – viena iš pasaulio lyderių švietimo srityje. Absoliuti dauguma šalies gyventojų yra raštingi, įgyja privalomąjį pagrindinį išsilavinimą. Net 60 proc. japonų stoja į universitetus ar kolegijas ir gali pasigirti bent jau bakalauro mokslinį laipsnį atitinkančiu diplomu. Magistrantų ir doktorantų procentas Japonijoje bene didžiausias visame pasaulyje.
(0) 2017-05-04 9
Noras nubausti skriaudiką – esminis žmogaus bruožas. Jis neproduktyvus, tačiau savo paskirtį turi
(0) 2017-05-03 23
Žmonės stebi žvaigždėtą nakties skliautą nuo neatmenamų laikų. Sudėtinga tiksliai pasakyti, kada pakėlėme akis į dangų ir susimąstėme apie pasaulio sąrangą, tačiau senoviniai uolų piešiniai byloja, jog dangaus reiškiniai mūsų protėvius domino jau prieš dešimtis tūkstančių metų.
(0) 2017-04-30 39
Nėra tiesioginės priklausomybės tarp darbo trukmės ir rezultato. O štai atvirkštinė priklausomybė yra
(12) 2017-04-28 53
Dabar visi kas netingi, kalba apie dirbtinį intelektą ir beribes jo galimybes. Iš tiesų, jis jau dabar keičia mūsų gyvenimus ir mes priimame tai kaip duotybę, kaip technologijų vystymosi išdavą, žmogaus pergalę ir proto triumfą. Nuneigti jo galimybes sunku, juolab, nežinome viso jo potencialo. Ką ten ten potencialo, net dorai nesuprantame, kaip jis atlieka tai, ką atlieka…
(5) 2017-04-27 31
Pastarosiomis dienomis Korėjos pusiasalis atsidūrė viso pasaulio akiratyje. Šiaurės Korėja grasina „nušluoti JAV“, pastaroji ragina ateiti į sveiką protą, Japonijoje karinė parengtis yra įvedama kariuomenės daliniuose, o Australija nuogąstauja, kad Pchenjano bombos gali pasiekti ir juos, rašoma „lenta.ru“.

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai