Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Pažintiniai straipsniai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2012-08-24 3
Paprasta idėja – sinchronizuoti dokumentus visuose žmonių naudojamuose įrenginiuose nurungė konkurentus ir tapo debesų kompiuterijos vėliavnešiu. Tai programėlė „Dropbox“ (apie ją esame rašę), kurios sukūrimo istorija verta ne mažiau dėmesio nei pati programa.
(0) 2012-08-23 -2
Ganėtinai garsus ir gerbiamas technologijų naujienų interneto leidinys „Wired“ neseniai publikavo straipsnį, kuriuo supažindino su vienos iš stipriausių pasaulyje kompiuterių saugumo įmonės „Kaspersky Lab“ įkūrėju Jevgenijumi Kasperskiu bei pasidalino įtarimais, kad bendrovė pernelyg artimai bendrauja su Kremliumi.
(7) 2012-08-22 3
Su vienu iš didžiųjų periodinės lentelės nenuoramų – ličiu – jau susipažinome. Tačiau kalbant apie periodinių elementų reaktyvumą, litis – tik nekalta avelė, kurią dujinio pavidalo monstras, pavadinimu fluoras, surytų su visais rageliais ir kanopėlėmis. Surytų liepsnose. Taip, tai – tas pats fluoras, kurio yra kai kuriose dantų pastose. Niekai! Fluoras yra toks pavojingas, jog laikomas ypatingoje taroje. Taigi, šįkart – pažintis su chemiškai pačiu aktyviausiu elementu fluoru, kurio himnu, tarp kitko, laisvai galėtų būti „The Prodigy“ hitas „Firestarter“.
(3) 2012-08-21 1
Pradėkime nuo to, kas akivaizdu: jeigu skaitote šį straipsnį, tikriausiai šiek tiek nusimanote apie IT. Galbūt jums teko girdėti apie Gordono Moor’o dėsnį, tikriausiai suprantate, jog inovacijų kūrimas vyksta vis sparčiau ir sparčiau. Tą jau esame girdėję. Tą jaučiame intuityviai.
(2) 2012-08-20 18
„Užsikrušk! Pautai! – praeiviui nei iš šio, nei iš to pro nuleistą langą šūkteli kemperį (namelį ant ratų) vairuojantis Polas. Šalia jo – taipogi Tureto sindromo ir kaprolalijos kamuojamas bičiulis Stiuartas. Kartu su Džonu, visi trys važiuoja į vakarinę Škotijos dalį, kad rastų vietą steigiamai poilsiavietei sergantiesiems Tureto sindromu ir jų šeimoms. – Gaidy, dusk! Šiknaskyle! Žiūrėk, kur važiuoji, psiche. Aleliuja!“ Viena iš „National Geographic...
(0) 2012-08-19 0
Viešoje erdvėje netylant skandalams dėl tyčia ar netyčia socialiniuose tinkluose parašytų žinučių, paviešintų pikantiškų nuotraukų ar kompromituojančių vaizdo įrašų riba tarp žodžio laisvės ir cenzūros praktiškai susilieja. Pastaruoju metu ši tendencija ypač ryški socialiniame tinkle "Twitter".
(3) 2012-08-15 0
Visai neseniai turėjome progą stebėti „Facebook“ akcijų vertės nuosmukį. Šis įvykis verčia prisiminti „dot-com“ burbulą, rašo BBC. Nepaisant to, šiandieniniai socialiniai tinklai pinigus moka uždirbti kaip niekad sparčiai.
(19) 2012-08-14 0
Atrodytų, dar visai neseniai į savo kompiuterius rašėme „Windows 7“ operacinę sistemą, kuri po „Windows Vista“ atrodė daugiau nei nuostabi. Vis dėlto, laikas bėga iš tiesų labai greitai, kadangi jau artimiausiu metu bus pradėti platinti kompiuteriai su „Windows 8“ platforma, kuri šioje „Microsoft“ operacinių sistemų serijoje įneš nemažai pakeitimų ir naujovių.
(11) 2012-08-13 0
Kiekvienas savo gerbiantis verslas turi savo internetinį tinklalapį, o kiekvienas save gerbiantis XXI a. vartotojas naudojasi elektroniniu paštu. Bet yra kaip yra – internetas tapo vienu iš dalykų, apie kuriuos negalime neišmanyti, ypač, jei jūs – verslininkas.
(2) 2012-08-13 1
Informacinių sistemų (ir ne tik jų) apsaugos teorijoje yra sena, bet puiki taisyklė: apsaugos sistemos saugumas priklauso nuo silpniausio jos elemento. Nereikia jokių įrodymų, kad ši taisyklė – teisinga.
(7) 2012-08-12 0
Visata, regis, turi tą pačią problemą, kaip ir aš. Dulkės, visur. Spausdindamas šiuos žodžius, dairausi aplink ir mąstau, iš kur po galais, jos randasi? Kaip jos nekviestos susikaupia ant kiekvieno paviršiaus, visuose kampuose ir užkaboriuose?
(2) 2012-08-10 0
Elektroninių duomenų pasaulyje daugėja neįtikėtinais tempais: apskaičiuota, kad saugomų duomenų apimtis kas metus paauga maždaug ketvirtadaliu. Tokie informacijos augimo mastai tampa vis didesniu iššūkiu duomenų centrus valdančioms ir prižiūrinčioms bendrovėms, o taip pat ir su nemažais informacijos srautais susiduriančioms įmonėms ir įstaigoms.
(8) 2012-08-02 0
Navigacija, fotoaparatas, kamera, modemas, diktofonas, žaidimų kompiuteris, MP3 grotuvas, radijas, prožektorius ir dar daug tradicinių įrenginių telpa vos viename išmaniajame telefone. Prekybininkai žada, kad išmanusis greit perims ir piniginės funkcijas. Nejučia kyla klausimas – ar ateityje liks vietos po Saule visiems kitiems mobiliosios elektronikos įrenginiams?
(16) 2012-07-31 2
Sąmonės prigimtis, ko gero, viena iš didžiausių visų laikų paslapčių, daug amžių jaudinanti filosofus ir mokslininkus. Tad keista žinoti, kad mažai žinomas neurologas Constantinas von Economo'as atrado dėlionės detalę beveik prieš 90 metų, tačiau tik dabar aiškėja atradimo svarba.
(11) 2012-07-24 0
Nežinoma liga atsiranda iš niekur ir plinta pasaulyje, po savęs palikdama milijonus lavonų. Dar blogiau, liga pakerta ne vieną rūšį, o šimtus. Niekas negali sustabdyti epidemijos, grasinančios išnaikinti daug rūšių.