Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Švietimas
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2012-06-26 0
Lietuvoje 18-24 metų jaunuolių, geriausiu atveju įgijusių pagrindinį išsilavinimą ir toliau nebesimokančių, pernai buvo 7,9 procento (2010 metais - 8,1 proc.).
(17) 2012-06-25 0
Įpusėjus abiturientų prašymų studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose pildymui, tapo aišku, kad šiemet populiariausios vėl išliks humanitarinių ir socialinių mokslų studijos bei ekonomika ir finansai. Itin daug prašymų studijuoti užpildyta į teisės specialybę, rašo „Kauno diena“.
(0) 2012-06-22 0
Ambicingas aukštojo mokslo sistemos pertvarkos procesas, kurį pradėjo vykdyti Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) bei jos vadovas Gintaras Steponavičius, startavo prieš trejus metus. Šiemet skubama susumuoti tarpinius reformos rezultatus ir aptarti jos tolesnę raidą, nes nežinia, kas šeimininkaus ministerijoje po rudenį vyksiančių rinkimų.
(12) 2012-06-21 0
Vasaros pradžia – tradicinis sesijos metas. Studentai, sėkmingai atsiskaitę už dar vieną studijų laikotarpį, gali ramiai džiaugtis vasaros teikiamais malonumais, tačiau po sesijos visada lieka klausimas – ar visi iš išlaikiusiųjų egzaminus sąžiningai mokėsi ir sąžiningai atsiskaitė? Taip pat verta paklausti – ar visada dėstytojai vertino studentus objektyviai?
(30) 2012-06-20 0
Dalis mokytojų pasibaisėję: dešimtokui vardą ir pavardę ant sąsiuvinio užrašo mama, motina surašo, ką dešimtokui kalbėti per lietuvių kalbos įskaitą – šiam belieka tekstą išmokti atmintinai.
(54) 2012-06-14 0
Visiems darbdaviams dabar svarbiausia patirtis ir tik antroje vietoje aukštojo mokslo diplomas. Taip tvirtina personalo atrankos įmonės „Indigroup“ vadovas Karolis Blaževičius. Interviu darbo rinkos ekspertas atskleidžia, jo nuomone, perspektyviausias specialybes ir tas, kurios rasti darbą nepadės. K. Blaževičiaus teigimu, darbdaviui dažnai nusišvilpti į išsilavinimą – jo reikšmė persūdoma.
(164) 2012-06-14 0
Moksleivių noras mokytis ir ruoštis brandos egzaminams menkėja. Taip teigia brandos egzaminų sesiją stebintys mokytojai. Tiesa, sukčiavimo atvejų pasitaiko mažiau, bet prie to prisideda ir vis griežtėjanti kontrolė, rašo „Vilniaus diena“.
(6) 2012-06-11 0
Kol vieni studentai praktikų metu kopijuoja dokumentus ir nešioja kavą, kitiems pasiseka ir žengti pirmuosius karjeros žingsnius. DELFI pašnekovai pasakoja apie praktikas skurdžiausiose Indijos teritorijose padedant žmonėms bristi iš bado bei automobilių gaminimo milžinėje „General Motors“.
(19) 2012-06-05 0
Kalbos apie perspektyvias ir niekam nereikalingas profesijas griauna visuomenę, mano ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius Nerijus Pačėsa. Jo nuomone, valstybė turi sukurti sąlygas didžiuotis bet kokiu žmogaus pasirinkimu. Tuo metu personalo paieškos bendrovės „Alliance for recruitment“ plėtros direktorius Andrius Francas specialybes skirsto į reikalingas ir nereikalingas ateičiai. Pasak A. Franco, kiekvienas universitetas perspektyviausiomis laiko savo siūlomas st...
(3) 2012-05-31 0
Neretai šalys, kurios gyvena iš energetinių išteklių gausos ir žada investuoti į mokslą, sulaukia ciniškų vertinimų, esą tai tik pinigais pertekusio verslo viešųjų ryšių akcija, kuria siekiama pagerinti pašlijusį įvaizdį, rašo BBC. Vis dėlto Persijos įlankoje įsikūręs Kataras į švietimą žiūri labai rimtai. Tiesą sakant, ši valstybė sparčiais žingsniais plečia investicijas į išsilavinimą ir visais frontais kovoja už mokslo skatinimą. Kataro švietimo ...
(0) 2012-05-30 0
Kokie pokyčiai įvyko Kauno technikos kolegijoje (KTK), kurioje baigiamas įgyvendinti vienas iš ES struktūrinių fondų projektų „Kauno technikos kolegijos inžinerinės krypties studijų programų tobulinimas“ (Nr. VP1-2.2.-ŠMM-07-K-01-115) (https://vips.liedm.lt/konferencija/2634), galėjo įsitikinti 2012 m. gegužės 25 d. atvykę į projekto baigiamąją konferenciją Lietuvos kolegijų, universitetų dėstytojai ir inžinerinio sektoriaus įmonių atstovai.
(15) 2012-05-29 -3
Šešiolikos metų indų kilmės Shouryya Ray, moksleivis iš Dresdeno, Vokietijos, išsprendė dvi dalelių dinamikos teorijas, kurios anksčiau buvo įveikiamos tik galingiems kompiuteriais.
(0) 2012-05-28 0
Kaip ir kiekvienais metais, tūkstančiai abiturientų suka galvas, kokią specialybę pasirinkti, į kurį universitetą ar kolegiją įstoti. Kaip visada klausimų apie studijas, stojimus ir perspektyvas po studijų daugiau nei atsakymų. Tuo labiau, jog labai sunku suprasti, kas yra tikrieji norai, o kas tik visuotinė mada ar draugų bei artimųjų įtakotas požiūris. Tad kaip susigaudyti savo noruose ir nepasimesti daugybėje galimybių? Kaip galutinai apsispręsti kur stoti šiais metais?
(10) 2012-05-24 0
Akademinio sąžiningumo tyrimas, kurį atliko Lietuvos studentų sąjunga, atskleidė, kad studijuojantys savo lėšomis yra linkę į akademinį nesąžiningumą ir sukčiauja tiek pat, kiek ir studijuojantys valstybės finansuojamose vietose, skelbiama Lietuvos studentų sąjungos išplatintame pranešime spaudai.
(32) 2012-05-23 3
Kai buvau kūdikis, mano motina žiūrėdavo į mane ligoninės lovoje ir darė tai, kas negrįžtamai pakeitė mano smegenų vystymąsi. Kai ką, kas leido man geriau mokytis, atlikti kelias užduotis tuo pat metu ir spręsti problemas. Galiausiai tai gali netgi apsaugoti mano smegenis nuo senatvės niokojančio poveikio. Kas tai buvo? Ji pradėjo kalbėti su manimi prancūziškai.