Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Švietimas
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2015-01-01 iki 2015-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(25) 2015-09-17 56
Manote, kad esate moksliškai išprusę? „Pew Research“ socialinių tyrimų centras sukūrė trumputį, vos 12 klausimų mokslinio išprusimo testą, po kurio oficialiai pareiškė: į visus klausimus teisingai atsakyti sugeba vos 6 procentai amerikiečių.
(0) 2015-09-14 10
„Slave Tetris“ („Vergų tetris“) yra edukacinio žaidimo „Slave Trade“ („Vergų prekyba“) dalis. Jo tikslas – supažindinti mokinius su svarbiais ir įdomiais istoriniais etapais, tačiau šia „švietimo priemone“ yra patenkinti ne visi.
(37) 2015-09-12 30
Lenkijos moksleiviai į pamokas grįžo įtūžę – mokyklose nebepardavinėjami gaivieji gėrimai, saldumynai ir traškučiai. Šalies vyriausybė taip kovoja su vaikų nutukimu.
(6) 2015-09-11 29
<em>Mokslininkų teigimu, pradėti darbą nuo 9 valandos ryte itin kenkia organizmui, kadangi tai tiesiogiai veikia fizinę ir emocinę žmogaus būseną. Specialistai atliko eksperimentą ir vienoje
(18) 2015-09-11 0
Griežtu auklėjimu pasižyminti vienos Anglijos mokyklos direktorė, kuri prieš kurį laiką uždraudė moksleivėms dėvėti sijonus, nes esą vyriškos lyties mokytojai buvo pernelyg blaškomi, pirmąją šių mokslo metų dieną išsiuntė kai kurias merginas namo, nes jų kelnės, mokyklos vadovės nuomone, buvo pernelyg aptemtos, pranešė britų laikraštis „Metro“.
(0) 2015-09-11 0
Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ kosminis laivas šių metų rugsėjo 11 – 12 dienomis nusileis ir antrus metus iš eilės pakvies į ekspediciją Kauno Tvirtovės VII forte. Kartu su chemijos, fizikos, biologijos bei kitų mokslų atstovais šventės dalyviai leisis į tiriamąją kelionę po mokslo pasaulį. Dvi dienas trunkančios festivalio programos metu lankytojai susipažins su naujausiais mokslo pasiekimais ir patys išbandys įvairias technologijas, atliks eksperimentus bei diskutuos su įvairių mokslo sričių specialistais. Ekspedicijoje laukiami moksleiviai, studentai, šeimos bei visi kiti, norintys patirti pažinimo džiaugsmą.
(0) 2015-09-09 35
16-metė vilnietė Laura Steponavičiūtė pirmą kartą šalies istorijoje pateko į Google rengiamos mokslo mugės (Google Science Fair) finalą. Finale, vyksiančiame rugsėjo 21–22 dienomis Kalifornijoje, varžysis 20 jaunųjų mokslininkų iš viso pasaulio.
(0) 2015-09-08 5
Visus jaunus atradėjus kviečiame dalyvauti konkurse, kuriame galima laimėti vertingus prizus: teleskopus, stažuotes bei keliones į užsienį.
(0) 2015-09-07 17
Tepaluotą juodadarbio profesinio mokymo mundurą plauti sekasi: profesinėse mokyklose amato mokytis ne gėda nei šalies aukštųjų mokyklų absolventams, nei Oksfordo bakalaurui. Tik įpusėjus priėmimui į profesines mokyklas, čia jau suplūdo 13 tūkst. mokinių – net 5 proc. daugiau nei pernai tuo pat metu.
(0) 2015-09-04 15
Vienas populiariausių pornografijos tinklalapių studentams siūlo 25 tūkst. dolerių stipendiją. Konkurso reikalavimas – namų sąlygomis nufilmuoti vaizdo klipą, kuris atsakytų į klausimą – „kokiais būdais darote kitus laimingus?“
(3) 2015-08-31 10
Kad kalbate ne savo gimtąja kalba, išduoda ne akcentas, tvirtina Vilniaus universiteto (VU) Skandinavistikos centro vedėja daktarė Rasa Baranauskienė. Jos tikinimu, jeigu vis dėlto norima jo atsikratyti, tereikia kelis mėnesius pagyventi aplinkoje, kurioje kalbama ta kalba.
(11) 2015-08-31 -22
Vos po kelių dienų atgis ne tik mokyklos, bet ir bendrabučiai. Naujuose namuose įsikurs kelios dešimtys tūkstančių jaunuolių.
(0) 2015-08-28 10
Ar norėtumėte apsilankyti Luvre ar Niujorko Metropoliteno muziejuje, neišeidami iš namų? Greitai tai bus ne tik įmanoma, bet ir įprasta. „Virtualioji realybė susijusi ne vien su žaidimais“, – teigia Kauno technologijos universiteto (KTU) doktorantas Mindaugas Vasiljevas. Pasak jo, pastaruoju metu ypač didelis dėmesys skiriamas edukaciniams projektams. Tokiems, kaip didžiųjų pasaulio muziejų kolekcijų skaitmenizavimas, todėl muziejus bus galima virtualiai lankyti, neišeinant iš namų.
(0) 2015-08-26 33
„Nuolat perkraudami trumpalaikę atmintį ir nenaudodami ilgalaikės, naikiname smegenų gebėjimą apdoroti ir įsiminti informaciją“, – teigia KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto docentė dr. Vilija Stanišauskienė. Jos teigimu, mokymasis informacijos ir technologijų pertekliaus visuomenėje yra sudėtinga veikla, kurios reikia mokytis.
(0) 2015-08-25 1
Išradingumas – svarbiausias civilizacijos pažangos variklis. Jau dvyliktą kartą Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ ketina nustebinti jus šio išradingumo vaisiais. Festivalio programą šiemet praturtino dar keli universitetai, inovatyvios verslo kompanijos, kolegijos. Vienas iš naujų festivalio draugų - Italų kultūros institutas Vilniuje, kurio dėka Lietuvos mokslų akademijos (LMA) didžiojoje salėje išgirsite žymių Italijos mokslininkų: prof. Michele de Luca, prof. Salvatore M. Aglio-ti ir prof. Edoardo Boncinelli paskaitas apie kamienines ląsteles, užuojautos mechanizmus mūsų smegenyse ir mokslo grožio esmę.