Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Švietimas
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Pagal perskaitymų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2009-05-23 0
Kai kurios šalies aukštosios mokyklos jau paskelbė, kiek kainuos mokslas pasirinkusiesiems jų siūlomas programas. Aiškėja, kad įgyti tą pačią specialybę skirtinguose universitetuose kainuos nevienodai.
(3) 2016-07-12 466
(Filosofijos katedros vedėjo kalba, įteikiant diplomus bakalaurams ir magistrantams). Diplomuotas žmogus dažnai tapatinamas su išsilavinusiu. Bet: išsilavinimas nėra kažkas, kas išmokta. Kaip mandagumas: jeigu jūsų mandagumas išmoktas – jūs būtinai susimausite.
(14) 2010-02-12 3
Paskelbtas šių metų sausio mėnesio 8000 geriausių universitetų reitingas. Jame apibendrinami informacijos apie universitetą prieinamumas interneto erdvėje.
(10) 2010-05-17 3
Lietuvos aukštųjų mokyklų reitinge ketvirtus metus iš eilės pirmauja Vilniaus universitetas (VU), dideliu balų skirtumu lenkdamas kitas valstybines aukštąsias mokyklas. Pirmąsias penkias reitingo vietas ir vėl užėmė Vilniaus bei Kauno universitetai, tačiau šiemet į jį pirmą kartą pateko Mykolo Romerio universitetas.
(9) 2011-08-08 0
Šiandien savaitraštyje „Veidas“ paskelbtas 2011 metų gimnazijų reitingas gimnazistams ir jų tėvams pateikė naudingos informacijos – kokios bendrojo lavinimo mokyklos garantuoja sėkmingą startą į aukštąsias mokyklas, o kurių mokyklų geriau vengti, nors jos ir priklauso moksleivio gyvenamajai teritorijai.
(9) 2013-03-15 36
Internete galima rasti daugybę virtualių kursų, skirtų įvairiausių profesijų atstovams. Jie nemokami, kursus parengia savo srities specialistai iš prestižinių universitetų, mokytis galima nekeliant kojos iš namų. Ko daugiau gali reikėti? Nebent tik užsispyrimo ir kantrybės, nes viena dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl žmonės nebaigia virtualių kursų – ryžto trūkumas.
(23) 2009-02-21 11
Su šiuo Mato atsiųstu straipsniuku pristatome architekto specialybės aprašymą. Prisipažinsime, straipsnis taip gerai ir įdomiai parašytas, jog labai aukštai kilstelėjo objektyvų kiekvienos profesijos pristatymo kokybinį lygį. Tačiau gal pavyzdys bus užkrečiantis ir sulauksime kitų profesijų aprašymų?
(16) 2009-10-09 0
Į geriausių pasaulio universitetų šimtuką šiais metais pateko 36 Šiaurės Amerikos universitetai, o 2008 m. šimtuke jų buvo 42.
(20) 2009-01-21 2
Dabartinės būsto statybos dabar apima kur kas daugiau nei vien tik tvirtas sienas ir ilgaamžį stogą. Dabartiniai namai skirstomi į modernius, klasikinius, ekologiškus, pasyvius, protingus ir t.t. Susigaudyti šioje įvairovėje ne taip ir lengva, ypač turint omenyje tai, jog už kiekvieno žodžio slypi saviti architektūriniai ir inžineriniai sprendimai, atsieinantys ne vienodą kainą ir stipriai įtakojantys būsimą gyvenimą tokiuose namuose. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie vieną kol kas „egzotiškiausių“ būsto sprendimų – taip vadinamą protingą namą.
(20) 2014-10-09 530
Pradinių klasių atrankoje į mokyklas Honkonge mokiniams buvo užduotas loginis galvosūkis ir skirtas 20 sekundžių laikas užduočiai įvykdyti.
(42) 2010-02-27 3
Kenas Robinsonas gimė 1950 m., Liverpulyje (Anglija), septynių vaikų darbininkų šeimoje. Būdamas ketverių susirgo poliomielitu, kuris po komplikacijų pavertė jį neįgaliu (įvyko kojų atrofija).
(32) 2012-05-23 3
Kai buvau kūdikis, mano motina žiūrėdavo į mane ligoninės lovoje ir darė tai, kas negrįžtamai pakeitė mano smegenų vystymąsi. Kai ką, kas leido man geriau mokytis, atlikti kelias užduotis tuo pat metu ir spręsti problemas. Galiausiai tai gali netgi apsaugoti mano smegenis nuo senatvės niokojančio poveikio. Kas tai buvo? Ji pradėjo kalbėti su manimi prancūziškai.
(4) 2009-03-31 4
Šį kartą portalo svečiuose – profesionali psichologė Genovaitė Petronienė, kuri jau 14 metų teikia ne tik psichologinę, bet ir psichoterapinę pagalbą. Pasak pačios Genovaitės, “psichoterapeutas- tai kunigas ir detektyvas viename. Suteikimas logikos skausmui- kaip žemėlapio įteikimas. Psichoterapijos metu randama vieta ir laikas įdėmesniam įsižiūrėjimui į gyvenimą. Nedaug esama vietų ir laiko, kur žmonės susitiktų dėl tiesos.”
(15) 2012-05-29 -3
Šešiolikos metų indų kilmės Shouryya Ray, moksleivis iš Dresdeno, Vokietijos, išsprendė dvi dalelių dinamikos teorijas, kurios anksčiau buvo įveikiamos tik galingiems kompiuteriais.
(14) 2017-02-03 153
Tuo metu, kai Lietuva vis dar trypčioja dėl esminių švietimo reformos pokyčių, suomiai imasi itin drastiškų veiksmų – siūlo atsisakyti visų mokomųjų dalykų mokyklose, rašoma brightside.com.