Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Švietimas
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2009-01-01 iki 2009-12-31

Rikiavimas: Pagal skaitytojų rekomendacijas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(23) 2009-02-21 11
Su šiuo Mato atsiųstu straipsniuku pristatome architekto specialybės aprašymą. Prisipažinsime, straipsnis taip gerai ir įdomiai parašytas, jog labai aukštai kilstelėjo objektyvų kiekvienos profesijos pristatymo kokybinį lygį. Tačiau gal pavyzdys bus užkrečiantis ir sulauksime kitų profesijų aprašymų?
(15) 2009-06-13 10
Kai eina būrys skautų, pažiūrėkite – kokiais smalsiais žvilgsniais ir su kokiu pavydu juos palydi kiti vaikai, berniukai ir mergaitės!
(5) 2009-08-05 7
Lietuvos universitetai ir kolegijos trečiadienį paskelbė papildomą priėmimą, per kurį jaunuoliai, nepatekę į valstybės finansuojamas vietas pirmojo turo metu, galės bandyti įstoti dar kartą. Papildomo priėmimo metu daugiausia pasiūlymų turės kolegijos – jose yra 2723 valstybės finansuojamos laisvos vietos.
(23) 2009-03-22 5
Paaugliai iš Ispanijos, panaudodami vos 180 litų kainuojantį fotoaparatą ir iš latekso pagamintą oro balioną, sugebėjo gauti įspūdingas Žemės nuotraukas, užfiksuotas 32km aukštyje.
(3) 2009-09-23 4
„Dvi stačios begalybės“, - apie savo amžių juokavo 88 metų matematikas akademikas Jonas Kubilius. Naujos matematikos šakos - tikimybinės skaičių teorijos - kūrėjas, ilgametis Vilniaus universiteto (VU) rektorius ir dabar intensyviai dirba. Tik šiemet atsisakė dėstyti.
(4) 2009-03-31 4
Šį kartą portalo svečiuose – profesionali psichologė Genovaitė Petronienė, kuri jau 14 metų teikia ne tik psichologinę, bet ir psichoterapinę pagalbą. Pasak pačios Genovaitės, “psichoterapeutas- tai kunigas ir detektyvas viename. Suteikimas logikos skausmui- kaip žemėlapio įteikimas. Psichoterapijos metu randama vieta ir laikas įdėmesniam įsižiūrėjimui į gyvenimą. Nedaug esama vietų ir laiko, kur žmonės susitiktų dėl tiesos.”
(18) 2009-10-30 3
Selene, 23 metų mergina iš Aliaskos, augo gausioje šeimoje. Jos tėvai susilaukė aštuonių vaikų, ir visus juos nusprendė patys mokyti namuose. Mergina sutiko išsamiau papasakoti apie tai, kodėl ir kam to reikėjo, kaip sekėsi ir su kokiais sunkumais susidūrė. Tikimės, kad tai ne tik bus idomu skaitytojams, bet ir paskatins diskusijas apie mokymosi namuose privalumus ar trūkumus.
(11) 2009-11-25 3
Vieną šios vasaros vakarą mūsų paskutinio semestro Kembridže metu mano kambariokė Katie surengė vakarėlį. Mūsų kompanija susirinko XVII a. mansardoje, jos nuotakios lubos atrodė žaviai, o pro langą matėsi Karališkojo koledžo koplyčia, bilijardo stalo formos pievelė ir didinga upė.
(34) 2009-07-24 2
Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkai praneša džiugią naujieną: Pabradės centriniame poligone KTU Gynybos technologijų instituto (GTI) mokslininkų grupė sėkmingai išbandė sukurtą eksperimentinę raketinę paleidimo sistemą ir paleido raketą „KTU GTI-1“.
(36) 2009-01-29 2
Šis straipsnis gimė paskatintas mūsų skaitytojų - vienuose iš daugelio jūsų komentarų nuskambėjo klausimas, kas gi yra mokslininkas ir kas gi lauktų jaunimo, pasirinkusio mokslininko kelią? Apie tai sutiko papasakoti viena iš Lietuvos mokslo entuziasčių - VDU Kauno Botanikos sodo direktorė, profesorė Vida Mildažienė.
(29) 2009-12-07 2
Lietuva pirmauja pagal aukštąjį išsilavinimą įgijusių asmenų skaičių 20-29 metų amžiaus grupėje, praneša Švietimo ir mokslo ministerija.
(20) 2009-10-08 2
Vyriausybė trečiadienį nutarė leisti valstybės finansuojamose vietose besimokantiems studentams po vieno studijų pusmečio pereiti į kitą studijų programą ar kitą aukštąją mokyklą. Kartu jie išsineštų savo "studento krepšelį".
(20) 2009-01-21 2
Dabartinės būsto statybos dabar apima kur kas daugiau nei vien tik tvirtas sienas ir ilgaamžį stogą. Dabartiniai namai skirstomi į modernius, klasikinius, ekologiškus, pasyvius, protingus ir t.t. Susigaudyti šioje įvairovėje ne taip ir lengva, ypač turint omenyje tai, jog už kiekvieno žodžio slypi saviti architektūriniai ir inžineriniai sprendimai, atsieinantys ne vienodą kainą ir stipriai įtakojantys būsimą gyvenimą tokiuose namuose. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie vieną kol kas „egzotiškiausių“ būsto sprendimų – taip vadinamą protingą namą.
(41) 2009-08-28 2
Eksperimentinę raketinę paleidimo sistemą išbandę ir kietojo kuro raketą paleidę Lietuvos mokslininkai teigia esą pasirengę kurti raketas koviniam naudojimui, tačiau tam reikia politinių sprendimų.
(3) 2009-09-06 1
Su jauduliu, džiugiu bruzdesiu visose mokyklose – ir pradinėse, ir aukštosiose – sutikta mokslo metų pradžia. Mokslas yra kultūros žiedas, intelektinio, kūrybinio ir ekonominio krašto potencialo gražiausia raiška. Ilgus šimtmečius mūsų krašte mokslo ir švietimo švyturys buvo Vilniaus universitetas.