Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Švietimas
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2009-01-01 iki 2009-12-31

Rikiavimas: Pagal perskaitymų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2009-05-23 0
Kai kurios šalies aukštosios mokyklos jau paskelbė, kiek kainuos mokslas pasirinkusiesiems jų siūlomas programas. Aiškėja, kad įgyti tą pačią specialybę skirtinguose universitetuose kainuos nevienodai.
(23) 2009-02-21 11
Su šiuo Mato atsiųstu straipsniuku pristatome architekto specialybės aprašymą. Prisipažinsime, straipsnis taip gerai ir įdomiai parašytas, jog labai aukštai kilstelėjo objektyvų kiekvienos profesijos pristatymo kokybinį lygį. Tačiau gal pavyzdys bus užkrečiantis ir sulauksime kitų profesijų aprašymų?
(16) 2009-10-09 0
Į geriausių pasaulio universitetų šimtuką šiais metais pateko 36 Šiaurės Amerikos universitetai, o 2008 m. šimtuke jų buvo 42.
(20) 2009-01-21 2
Dabartinės būsto statybos dabar apima kur kas daugiau nei vien tik tvirtas sienas ir ilgaamžį stogą. Dabartiniai namai skirstomi į modernius, klasikinius, ekologiškus, pasyvius, protingus ir t.t. Susigaudyti šioje įvairovėje ne taip ir lengva, ypač turint omenyje tai, jog už kiekvieno žodžio slypi saviti architektūriniai ir inžineriniai sprendimai, atsieinantys ne vienodą kainą ir stipriai įtakojantys būsimą gyvenimą tokiuose namuose. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie vieną kol kas „egzotiškiausių“ būsto sprendimų – taip vadinamą protingą namą.
(4) 2009-03-31 4
Šį kartą portalo svečiuose – profesionali psichologė Genovaitė Petronienė, kuri jau 14 metų teikia ne tik psichologinę, bet ir psichoterapinę pagalbą. Pasak pačios Genovaitės, “psichoterapeutas- tai kunigas ir detektyvas viename. Suteikimas logikos skausmui- kaip žemėlapio įteikimas. Psichoterapijos metu randama vieta ir laikas įdėmesniam įsižiūrėjimui į gyvenimą. Nedaug esama vietų ir laiko, kur žmonės susitiktų dėl tiesos.”
(29) 2009-03-15 0
Dažnai daugelį iš mūsų kankina klausimas – kokį gyvenimo kelią pasirinkti? O gal jau pasirinktas kelias yra klaidingas? Žiūrime į savo draugus, artimuosius, stebime jų gyvenimus ir bandome juos kopijuoti. Tačiau dažnai tai būna didelė klaida – mes pamirštame, jog kiekvienas iš mūsų yra unikalus ir tik nedaugelis yra suradę savo gyvenimo kelią. Tad mažiau nerimaukime, jog mes nesame panašūs į draugus ar į tėvus bei nemokame to, ką moka ar sugeba jie - verčiau ...
(5) 2009-08-05 7
Lietuvos universitetai ir kolegijos trečiadienį paskelbė papildomą priėmimą, per kurį jaunuoliai, nepatekę į valstybės finansuojamas vietas pirmojo turo metu, galės bandyti įstoti dar kartą. Papildomo priėmimo metu daugiausia pasiūlymų turės kolegijos – jose yra 2723 valstybės finansuojamos laisvos vietos.
(23) 2009-03-22 5
Paaugliai iš Ispanijos, panaudodami vos 180 litų kainuojantį fotoaparatą ir iš latekso pagamintą oro balioną, sugebėjo gauti įspūdingas Žemės nuotraukas, užfiksuotas 32km aukštyje.
(5) 2009-05-22 0
Įsibėgėjantys abitūros egzaminai daugeliui kelia aktualius klausimus – kur ir ką reiktų studijuoti ateinančiais metais. Šiame straipsnyje nesigilinsime į aukštųjų mokyklų reitingus ar studijų kokybę, o tiesiog apžvelgsime vienos iš pagrindinių dabartinio ūkio šakų – energetikos – perspektyvas ir Lietuvoje siūlomas studijų galimybes bei tendencijas.
(24) 2009-11-22 0
Kai rašome apie mokslo ar technologijų pasiekimus, dažniausiai tai būna naujienos iš užsienio – JAV, Japonijos, D. Britanijos ar kitų valstybių garsiųjų universitetų arba kitų institutų mokslo darbuotojų tyrimų rezultatai arba pasaulinių įmonių inžinieriniai projektai. Na, galbūt dar labai nestebina ir pirmaujančių mokslo įstaigų studentų pasiekimai arba jų originalūs projektai. Tačiau gabių ir svarbiausia, iniciatyvių jaunų žmonių yra ne tik kažkur „už ...
(0) 2009-05-10 0
Artėjanti mokslo metų pabaiga daugeliui abiturientų kelia rūpesčių ne tik dėl valstybinių egzaminų, bet ir dėl tolesnės ateities – kur ir ką reikės studijuoti. Įvairios aukštosios mokyklos siūlo daugybę studijų programų, iš kurių dalis yra visiškai naujos. Viena iš jų – VDU Fizikos katedros parengta studijų programa, apimanti modernią ir novatorišką sritį - atsinaujinančių energijos šaltinių fiziką.
(15) 2009-06-13 10
Kai eina būrys skautų, pažiūrėkite – kokiais smalsiais žvilgsniais ir su kokiu pavydu juos palydi kiti vaikai, berniukai ir mergaitės!
(35) 2009-02-06 1
Artėja jubiliejinė visiems gamtos mokslams data, simbolizuojanti naują pasaulio pažinimą, pamažu atsiribojantį nuo prietarais ir mistika paremtos tikrovės suvokimo. Naujos gamtos mokslų eros kaltininkas – anglas biologas, gamtininkas ir keliautojas Čarlzas Darvinas, gimęs 1809 m. vasario 12 d. Daugeliui Č. Darvino vardas asocijuojasi su jo didžiausia ir garsiausia „Rūšių evoliucijos“ teorija, kartais dar vadinamą „Darvinizmo“ vardu.
(11) 2009-05-13 0
Šiemet atliktas valstybinių aukštųjų mokyklų reitingas ne tik parodė, kokie universitetai yra labiausiai vertinami, bet ir atkreipė dėmesį į aukštojo mokslo spragas: studentai skeptiškai vertina įgyjamas praktines žinias, o net 38% abejoja, ar jų aukštosios mokyklos diplomas padės įsidarbinti.
(10) 2009-12-31 0
Kol daugelis Lietuvos mokinių džiaugėsi kalėdinėmis atostogomis, gruodžio 21–23 dienomis Vilniuje beveik šimtas entuziastingų jaunuolių atkakliai pristatinėjo savo mokslines idėjas, o kai kurie – ir pirmuosius tyrimų rezultatus.