Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Švietimas
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Pagal perskaitymų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(32) 2012-05-23 3
Kai buvau kūdikis, mano motina žiūrėdavo į mane ligoninės lovoje ir darė tai, kas negrįžtamai pakeitė mano smegenų vystymąsi. Kai ką, kas leido man geriau mokytis, atlikti kelias užduotis tuo pat metu ir spręsti problemas. Galiausiai tai gali netgi apsaugoti mano smegenis nuo senatvės niokojančio poveikio. Kas tai buvo? Ji pradėjo kalbėti su manimi prancūziškai.
(15) 2012-05-29 -3
Šešiolikos metų indų kilmės Shouryya Ray, moksleivis iš Dresdeno, Vokietijos, išsprendė dvi dalelių dinamikos teorijas, kurios anksčiau buvo įveikiamos tik galingiems kompiuteriais.
(0) 2012-05-28 0
Kaip ir kiekvienais metais, tūkstančiai abiturientų suka galvas, kokią specialybę pasirinkti, į kurį universitetą ar kolegiją įstoti. Kaip visada klausimų apie studijas, stojimus ir perspektyvas po studijų daugiau nei atsakymų. Tuo labiau, jog labai sunku suprasti, kas yra tikrieji norai, o kas tik visuotinė mada ar draugų bei artimųjų įtakotas požiūris. Tad kaip susigaudyti savo noruose ir nepasimesti daugybėje galimybių? Kaip galutinai apsispręsti kur stoti šiais metais?
(6) 2012-02-25 37
Vis dar renkatės šalį studijoms užsienyje? Pats laikas pagalvoti apie Škotiją, vieną iš 4 Jungtinę Karalystę sudarančių šalių. Nors čia veikia atrodo kuklus skaičius aukštųjų mokyklų, Škotija gali pasigirti itin aukšta mokslo kokybe, senais universitetais ir išsilavinimu, kurį pasirinko pats princas Viljamas. Be to, ši šalis garsi kaip televizijos, telefono, garo variklio ir daugelio kitų išradimų kūrėjų tėvynė. Tad ką ir kaip joje rinktis?
(17) 2012-05-16 4
„Nuotolinių studijų revoliucija“ – taip savo pradėtą projektą vadina prestižiniai JAV Harvardo universitetas bei Masačūsetso Technologijos institutas (MIT), žadantys kokybišką nemokamą išsilavinimą visiems norintiems.
(50) 2012-11-13 22
Sostinės Saulėtekio rajonas kiekvieną savaitgalį virsta kone nuodėmių miestu: jaunuoliai girtauja, niokoja bendrabučius ir dažnai net nesijaučia dėl to kalti. Tam kelio negali užkirsti net privačios bendrovės, kurios ėmėsi prižiūrėti studentų bendrabučius.
(36) 2012-05-22 3
Šiuo metu Lietuvoje įregistruota 32,9 tūkst. jaunų bedarbių. Akivaizdu, kad pastaruoju metu dauguma abiturientų studijuoja ne tai, kas garantuotų darbą. Kokios profesijos bus paklausios po penkerių ar dešimties metų ir kuo remdamiesi moksleiviai turėtų rinktis kelią į ateitį?
(17) 2012-12-12 14
Ką bendro gali turėti aukštosios mokyklos kursas, kuriame dėstomos sunkiai suvokiamos diferencialinės lygtys, tiesinė algebra ir skaičiavimai, su kursu internete, neturinčiu jokių būtinųjų sąlygų? Atsisakius tipinio vadovėlio, vietoj jo naudojamas Blizzard žaidimas StarCraft – strateginis žaidimas realiu laiku, kur žaidėjai turi rinkti mineralus ir kurti gamybos įmones, kad nugalėtų savo varžovą.
(26) 2012-04-28 7
Meskite į šoną tušinukus, sąsiuvinius, vadovėlius... Maiklas Govas (Michael Gove) siūlo visai kitą būdą vaikams išmokti tai, ką paprastai tenka nuobodžiai grūsti į galvą (studentai vadina „sausos medžiagos mokymusi“). Ir kelia klausimą - kam stengtis įsiminti, jei šiuolaikinė visuomenė moka naudotis internetu? Juk jis - vartai pas visažinį.
M. Govas vadovaujasi nuostata „Jeigu vaikai nesimoko tuo būdu, kuriuo mes mokome, tuomet privalome mokyti tuo būdu, kuri...
(25) 2012-12-12 3
Tarptautiniuose matematikos ir gamtos mokslų bei skaitymo gebėjimų tyrimuose Lietuvos moksleiviai yra stiprūs vidutiniokai. Tuo metu sąrašo priekyje rikiuojasi Azijos valstybės. Tai paaiškėjo antradienį Švietimo ir mokslo ministerijoje pristačius dviejų tarptautinių tyrimų rezultatus.
(13) 2012-01-16 -2
Kaskart universitetuose prasidėjus egzaminų sesijai, studentams tampa aktualus klausimas - iki kada dirba biblioteka ir kaip ilgai joje galima būti. Pasirodo, ne visi Lietuvos universitetai geranoriškai nusiteikę studentų atžvilgiu - naktimis bibliotekas uždaro.
(6) 2012-02-23 0
Prieš beveik pusmetį rašėme apie tai, jog Stenfordo universitetas savo internetiniame portale pradėjo talpinti nemokamas paskaitas apie dirbtinį intelektą. Rezultatas buvo toks sėkmingas, jog paskaitas apie dirbtinį intelektą vedęs dėstytojas metė darbą Stenforde ir įkūrė internetinį universitetą „Udacity“.
(71) 2012-05-08 1
Mokytojai, kalbininkai, aukštųjų mokyklų dėstytojai vieningai tvirtina: mokinių raštingumas mažėja. Jau pasiektas lygis, kai pagal įvairius reitingus geriausiame Vilniaus universitete (VU) disertacijos atmetamos dėl galybės klaidų. Ieškodami kaltų, specialistai baksnoja į mokyklą – esą kalbos mokymui pakenkė prieš keletą metų priimtas sprendimas gimtosios kalbos mokyti pagal užsienio kalbos mokymo metodikas.
(4) 2012-12-29 7
Ar gali būti kas įdomiau, kaip kitoniški garsai, populiariai vadinami „kliksais“, kuriuos mitriai ir dainingai reikia įterpti tarp kitų žodžio garsų? Ši kalba, primenanti Afrikos paukščių čiulbėjimą, atveria mums dar mažai pažįstamą zulų tautos istoriją ir kultūrą.
(3) 2012-05-31 0
Neretai šalys, kurios gyvena iš energetinių išteklių gausos ir žada investuoti į mokslą, sulaukia ciniškų vertinimų, esą tai tik pinigais pertekusio verslo viešųjų ryšių akcija, kuria siekiama pagerinti pašlijusį įvaizdį, rašo BBC. Vis dėlto Persijos įlankoje įsikūręs Kataras į švietimą žiūri labai rimtai. Tiesą sakant, ši valstybė sparčiais žingsniais plečia investicijas į išsilavinimą ir visais frontais kovoja už mokslo skatinimą. Kataro švietimo ...