Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Švietimas

Mokyklai nubaudus už šortų dėvėjimą, berniukai apsivilko sijonus

2016-07-29 (5) Rekomenduoja   (52) Perskaitymai (275)
    Share

Grupei berniukų buvo uždrausta į pamokas ateiti vilkint šortus, todėl jie praeitą savaitę, užplūdus karščio bangai, į mokyklą atėjo apsivilkę sijonus.

Longhill vidurinė mokykla Rottingdean mieste, netoli Brighton‘o, nubaudė keletą berniukų dėl to, kad šie į pamokas atėjo su šortais – įstaigos vadovybė teigė, kad tai nėra leistina mokyklinės uniformos dalis.

Vietinei žiniasklaidai mokyklos direktorė Kate Williams sakė: „Jei mokiniams karšta mokykloje, jie gali gerti vandenį. Mes padarėme viską, kad užtikrintume, jog klasės būtų kiek įmanoma patogios.

Kalbant apie uniformą, turime itin aiškias jos dėvėjimo taisykles, ir šiandien, kai lauke tikrai labai karšta, kai kurie mokiniai pažeidė uniformų dėvėjimo nuostatus.“

Kitą dieną keturi mokiniai – Michael Parker, Kodi Ailing, George Boyland ir Jesse Stringer – nusprendė pasipriešinti tai tvarkai ir į mokyklą atėjo apsivilkę uniforminius mergaičių sijonus.

Michael mama Angela Parker sakė: „Mes visiškai palaikome berniukus. Aš manau, kad tai, ką mokyklos direktorė daro, yra diskriminacija ir labai didžiuojuosi savo sūnumi bei jo draugais, nusprendusiais netylėti ir protestuoti.“

Kodi tėtis „DailyMail“ pasakojo, kad mokiniams uždrausti dėvėti šortus – tikra beprotybė. „Mano sūnus ant šortų turi mokyklos emblemą ir manau, kad berniukams tikrai turėtų būti leista juos dėvėti karštomis dienomis. Pasak mokyklos vadovybės, uniforma yra privaloma, o į ją įeina ir šortai.

Puiku, kad berniukai nepabūgo ir nusprendė įrodyti savo tiesą. Nemanau, kad Kodi sijoną dėvės visą vasarą, tačiau dėmesys jam tikrai patinka.“

Berniukams buvo leista ateiti į pamokas su sijonais ketvirtadienį ir penktadienį, jiems nebus skirtos ir bausmes.

K. Williams sakė: „Mokiniai gali pasirinkti, kurias uniformos dalis jie nori dėvėti.“

Verta skaityti! Verta skaityti!
(56)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(52)
Komentarai (5)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
33(1)
26(0)
21(0)
20(1)
16(0)
14(0)
12(0)
12(2)
10(0)
Savaitės
114(22)
56(0)
Mėnesio
145(2)
116(15)
99(5)
88(8)