Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Švietimas

Kauno technikos kolegija skelbia konkursą „Jaunasis elektronikos entuziastas“: dalyvauti gali visi, žadami prizai! (Atnaujinta!)

2020-03-06 (3) Rekomenduoja   (5) Perskaitymai (110)
    Share

Šiais metais Kauno technikos kolegija švenčia savo 100 metų sukaktį. Pasitikdami šį garbingą mokymo įstaigos jubiliejų, jaučiamės kaip niekad jauni, kūrybingi ir entuziastingi. Todėl sugalvojome pakviesti visus – ne tik šios kolegijos studentus ir dėstytojus, bet ir visus, kurie domisi elektronika, dalyvauti konkurse „Jaunasis elektronikos entuziastas“.

Džiaugiamės UAB „Lemona“, įsteigusia vertingus prizus nugalėtojams, o taip pat mūsų informaciniais rėmėjais: elektronika.lt ir technologijos.lt

Konkursas pateiktas Facebook adresu: http://bit.ly/Elektronikas2020.

Konkurso sąlygos:

1. Elektronikos sprendimas turi būti veikiantis.

2. Įgyvendintą sprendimą nufotografuoti ar nufilmuoti bei kartu su išsamiu aprašymu paskelbti šio renginio Facebook sienoje, kur visi galės balsuoti už patikusį sprendimą.

3. 2020 metų gegužės mėnesio 12 dieną 10 dalyvių, surinkusių daugiausiai Facebook bendruomenės patiktukų (like’ų) ir atitikę visus konkurso kriterijus, bus pakviesti į Kauno technikos kolegiją finaliniam konkurso etapui.

Pagrindiniai elektronikos sprendimo vertinimo kriterijai:

  • originalumas/inovatyvumas,
  • išbaigtumas, aprašymo išsamumas,
  • pritaikymo universalumas.

Finale organizatorių atstovai išrinks konkurso nugalėtoją, kuris gaus didįjį PRIZĄ! Kitiems pakviestiems dalyviams taip pat numatytas gausus prizinis fondas.

Kviečiame aktyviai dalyvauti konkurse ir dalintis savo idėjomis!

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(11)
Neverta skaityti!
(6)
Reitingas
(5)
Komentarai (3)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
87(1)
60(5)
37(0)
24(6)
23(8)
19(1)
14(0)
13(0)
13(2)
Savaitės
79(0)
74(6)
Mėnesio
109(22)
101(1)
92(0)
83(5)