Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Švietimas
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Švietimas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2007-01-01 iki 2007-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2007-12-28 0
Vakar, gruodžio 27 dieną, pradėjo veikti atnaujinta interneto svetainė www.mokslas.lt, praneša Švietimo ir mokslo ministerija. Tinklalapio tikslas – informuoti visuomenę ir atskiras jos grupes apie mokslo ir studijų sistemos pertvarką bei pateikti naudingos informacijos, susijusios su mokslu ir studijomis. Todėl pradžioje interneto svetainė startuoja su pagrindine informacija apie mokslo ir studijų pertvarką, o artimiausiu metu tinklalapis bus papildytas moksleiviams, studenta...
(0) 2007-12-17 1
Žiema – tai išbandymų metas mūsų krašte likusiems žiemoti paukščiams. Tai metų laikas, kai neištvėrę šalčių ir maisto stokos, žūva silpnesni, mažiau prisitaikę sparnuočiai. Mes galime jiems padėti!
(6) 2007-12-16 0
220 vaikų Excellence (Tobulas mokėjimas) valstybinėje mokykloje, esančioje Bruklino neturtingame Bedford-Stuyvesant rajone, vadinami ne moksleiviais, o mokslininkais. Skatinant didžiausius lūkesčius, mokslininkai – visi berniukai, daugiausia juodaodžiai ir kurių daugiau kaip pusė gauna nemokamus ar mokyklos dotuotus priešpiečius – skatinami galvoti ne tik apie mokslus mokykloje, bet ir apie studijas universitete. Šioje mokykloje ant kiekvienos klasės durų prikabinta metalin...
(3) 2007-12-11 0
Airidas Korolkovas, Kauno technologijos universiteto gimnazijos mokinys (jo mokytojas Virgilijus Tumavičius), lapkričio 30 - gruodžio 9 dienomis Tailande vykusioje I tarptautinėje astrofizikos ir astronomijos olimpiadoje laimėjo sidabro medalį.
(10) 2007-12-08 0
Jau kitais metais Tokijo Nacionalinis Meno universitetas (Tokyo National University of Fine Arts) pradės tai, kas netgi tokioje šalyje ypač vėluoja – rengs anime (japonų animacijos) specialistus. Studijos truks dvejus metus, ir tai yra pirmoji pasaulyje neprivati institucija, užsiimanti tokiomis studijomis. Dalykus dėstys šios srities animacijos pasaulio profesionalai. Studentai iš universiteto išeis jau turėdami savo jėgomis sukūrę du-tris pilnaverčius anime filmus.
(0) 2007-12-06 0
Šį savaitgalį (gruodžio 8-9 d.) Lietuvos studentų atstovybių sąjunga studentams bei aukštesniųjų klasių moksleiviams rengia išvykinį seminarą „Studentų mokslinės draugijos“ (SMD).

Seminaro dalyviai bus kviečiami susipažinti su studentų mokslinių draugijų veikla, susitikti su jau veikiančių mokslininkų judėjimų atstovais, įgyti žinių apie mokslinius tyrimus, mokslininko profesiją bei mokslininkus vienijančias organizacijas ir pasidalinti patirtimi.
(8) 2007-12-04 0
JAV mokytojai pradėjo akciją, nukreiptą prieš interneto enciklopediją „Wikipedia“. Kai kuriose mokyklose priėjimas prie svetainės jau yra blokuojamas, kitur moksleiviai raginami ja nesinaudoti ruošiant pamokas.
(0) 2007-12-03 1
Atsibodo metai iš metų puošiama tokia pati eglutė? Išbandykite ką nors naujo. Kalėdoms eglutė nebūtinai turi būti tikra - ją galima pasigaminti pačiam naudojant pačius įvairiausius daiktus - taip žmogus gali prisidėti prie gamtos tausojimo ir tuo pačiu praplėsti savo vaizduotės ribas. O kokių alternatyviųjų eglučių būna pasaulyje? Žiūrėkite šią fotonaujieną.
(3) 2007-11-28 0
Miao kaime (Ziyun regionas, Kinija) įsikūrusi pradinė mokykla, pavadinta "Dongzhong". Pažodžiui išvertus pavadinimas reiškia "oloje" - mokykla išties įrengta didžiulėje savo matmenimis lėktuvų angarui prilygstančioje oloje. Šis gamtos darinys natūraliai susiformavo per tūkstančius metų, veikiant vėjui, vandeniui bei seisminiams reiškiniams. Jo pritaikymas žmogaus reikmėms neįprastas, tačiau neabejotinai įdomus.
(24) 2007-11-28 17
Tai naujoviška anglų kalbos mokymo priemonė lietuviams. 15 pamokų, kurias reikia išmokti atmintinai, tiesiog klausydami. 6000 anglų kalbos žodžių ir frazių, pateiktų patentuota seka (vienoje pamokoje apie 400),- būtinas minimumas norint angliškai laisvai kalbėti ir suprasti. Atspindimos visos gyvenimo situacijos,-tai duomenų bazė, kurią turėdami atmintyje, galėsite bendrauti, skaityti laikraščius ir knygas, žiūrėti
TV ir filmus.
(0) 2007-11-18 0
Lapkričio 10 d. duris atvėrė Vilniaus pedagoginio universiteto Socialinės komunikacijos instituto Druskininkų studijų centras, kuriame nuo šiol galima įgyti aukštąjį universitetinį išsilavinimą. Kurorte surengtas oficialus Vilniaus pedagoginio universiteto Socialinės komunikacijos instituto Druskininkų studijų centro atidarymas. Minėtos švietimo įstaigos atidarymas pradėtas studentų himnu "Gaudeamus". Jį draugiškai giedojo ten dirbantys dėstytojai, studentai ir kiti r...
(0) 2007-11-15 0
Lietuvos studentų atstovybių sąjungos iniciatyva 17 000 litų už geriausius pasiekimus įvairiose srityse Tarptautinės studentų dienos proga skirta Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų stipendijomis. Sprendimą paskatinti studentus 500 litų šventinėmis stipendijomis, 2007 m. rugpjūčio 4 dieną vienbalsiai priėmė LSAS taryba.
(0) 2007-11-14 0
Lietuvos studentų atstovybių sąjunga, susipažinusi su Švietimo ir mokslo ministerijos parengtu Mokslo ir studijų įstatymo projektu, pateiktu socialinių partnerių peržiūrai š.m. lapkričio 6 dieną, kviečia Švietimo ir mokslo ministeriją atsisakyti minties LR Vyriausybės svarstymui projektą pateikti iki lapkričio 15 d.
(0) 2007-11-13 0
Lapkričio 14 d. Vilniaus universiteto Eksperimentinės ir klinikinės medicinos instituto salėje švietimo ir mokslo ministrė R. Žakaitienė įteiks pirmą kartą įsteigtas mokslo premijas užsienio lietuviams mokslininkams. Po teikimų vyksiančioje spaudos konferencijoje dalyvaus švietimo ir mokslo viceministrė Virginija Būdienė ir premijų laureatai.
(0) 2007-11-10 -1
Vilniuje, „Coca Cola Plaza“ kino centre, šeštadienį vyks moksleivių informacinių technologijų konkurso „Bebras“ nugalėtojų apdovanojimo šventė. Joje bus apdovanoti tiksliausiai konkurso metu į klausimus apie informacijos technologijas atsakę 5-12 klasių moksleiviai.