Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Švietimas
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Švietimas

Tipas: Pažintiniai straipsniai

Laikotarpis: Nuo 2009-01-01 iki 2009-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(15) 2009-06-13 10
Kai eina būrys skautų, pažiūrėkite – kokiais smalsiais žvilgsniais ir su kokiu pavydu juos palydi kiti vaikai, berniukai ir mergaitės!
(29) 2009-03-15 0
Dažnai daugelį iš mūsų kankina klausimas – kokį gyvenimo kelią pasirinkti? O gal jau pasirinktas kelias yra klaidingas? Žiūrime į savo draugus, artimuosius, stebime jų gyvenimus ir bandome juos kopijuoti. Tačiau dažnai tai būna didelė klaida – mes pamirštame, jog kiekvienas iš mūsų yra unikalus ir tik nedaugelis yra suradę savo gyvenimo kelią. Tad mažiau nerimaukime, jog mes nesame panašūs į draugus ar į tėvus bei nemokame to, ką moka ar sugeba jie - verčiau ...
(23) 2009-02-21 11
Su šiuo Mato atsiųstu straipsniuku pristatome architekto specialybės aprašymą. Prisipažinsime, straipsnis taip gerai ir įdomiai parašytas, jog labai aukštai kilstelėjo objektyvų kiekvienos profesijos pristatymo kokybinį lygį. Tačiau gal pavyzdys bus užkrečiantis ir sulauksime kitų profesijų aprašymų?
(4) 2009-02-07 0
Pristatome dar vieną portalo interviu, kuriame klausimus uždavinėjo patys skaitytojai. Šį sykį į juos atsakė Helsinkio universiteto doktorantas Arvydas Dapkūnas, įdomiai ir išsamiai papasakodamas tiek apie Suomijos universitetus, tiek apie patį mokslininko darbą bei konkrečiai atliekamus tyrimus.
(36) 2009-01-29 2
Šis straipsnis gimė paskatintas mūsų skaitytojų - vienuose iš daugelio jūsų komentarų nuskambėjo klausimas, kas gi yra mokslininkas ir kas gi lauktų jaunimo, pasirinkusio mokslininko kelią? Apie tai sutiko papasakoti viena iš Lietuvos mokslo entuziasčių - VDU Kauno Botanikos sodo direktorė, profesorė Vida Mildažienė.
(20) 2009-01-21 2
Dabartinės būsto statybos dabar apima kur kas daugiau nei vien tik tvirtas sienas ir ilgaamžį stogą. Dabartiniai namai skirstomi į modernius, klasikinius, ekologiškus, pasyvius, protingus ir t.t. Susigaudyti šioje įvairovėje ne taip ir lengva, ypač turint omenyje tai, jog už kiekvieno žodžio slypi saviti architektūriniai ir inžineriniai sprendimai, atsieinantys ne vienodą kainą ir stipriai įtakojantys būsimą gyvenimą tokiuose namuose. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie vieną kol kas „egzotiškiausių“ būsto sprendimų – taip vadinamą protingą namą.