Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas (Švietimas | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-07-08 37
Kasmetinis JAV paskelbtas geriausių darbų reitingas nustebins ne vieną – kaip geriausia specialybė įvardinta ne medicina, ne teisė ir net ne programavimas. Ką jau kalbėti apie kitas „madingas“ profesijas, tokias kaip socialiniai mokslai ar ekonomika. Pasirodo, geriausia 2014 metų profesija JAV yra matematika.
(0) 2013-07-15 1
Kaip ir kiekvienais metais, prasidėjus stojimų karštinei, pasipila patarimai abiturientams: kur stoti ir kokios galimos perspektyvos ar nusivylimai laukia išsirinkus įvairias studijų kryptis. Kaip taisyklė, jau keleri metai žiniasklaidoje ekspertai vieningai tvirtina, kad mažiausiai perspektyvų suteikia socialiniai mokslai, o daugiausiai – inžinerijos, medicinos, bei biotechnologijų kryptys. Deja, pamirštama praktiškai visų technologinių mokslų „motina“ – fizika, nors pastarosios absolventai niekada nesiskundė darbų stoka, o pastaruoju metu darbo vietų gerokai daugiau, nei absolventų.
(0) 2012-03-22 0
Neretai žiniasklaidoje aptinkame straipsnių apie tai, kaip aukštąjį mokslą baigę žmonės priversti dirbti nekvalifikuotą darbą vien dėl to, kad darbo rinkoje trūksta darbo vietų. Bet prieš pasiduodami pesimizmui, žvilgtelėkime ir į kitą fronto pusę – pasidomėkime tikra istorija, kaip studijos Kauno technologijos universiteto (KTU) Matematikos ir gamtos mokslų fakultete (buvusiame Fundamentaliųjų mokslų fakultete) plačiai atvėrė duris į Vokietiją ir sukūrė galimybę ten kilti karjeros laiptais.
(0) 2010-04-15 3
Medicinos fizika yra taikomosios fizikos sritis, susijusi su fizikinių technologijų ir metodų kūrimu bei taikymu labai aktualioje šiuolaikinės medicinos srityje – radiologijoje, siekiant maksimaliai užtikrinti protingą paciento apsaugą nuo jonizuojančiosios spinduliuotės.
(2) 2010-01-27 2
Kaip ir kasmet, paskutinijį sausio šeštadienį, Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų 9-12 klasių moksleiviai kviečiami į prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursą. Šis konkursas Kauno technologijos universitete organizuojamas jau dvidešimt pirmajį kartą.