Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Švietimo priemonės ir įranga (Švietimas | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-07-19 4
Prieš porą metų, kai daugelis valstybių kovojo dėl „Tesla“ investuotojų dėmesio, Lietuvos kompiuterinių žaidimų gerbėjams tai padaryti pavyko unikaliu būdu – didžiausiomis virtualiomis gamyklos statybomis. Jos ne tik buvo įvertintos pasaulyje, bet ir įnešė naujovių į šalies mokyklas,rašoma pranešime spaudai.
(0) 2019-01-25 4
Jei anksčiau skaitmeninės technologijos buvo priimtinos nebent informatikos pamokose, tai šiais laikais vis dažniau įvairios išmaniosios priemonės yra pritaikomos ir kitų pamokų metu. Taip pat sukurta ir begalė nuotaikingų išmaniųjų įrenginių programėlių, skirtų padėti išmokti bene kiekvieną mokykloje dėstomą dalyką - tiek papildomai dirbant namuose, tiek pamokų metu.
(0) 2018-03-21 43
Mokytojas iš Ganos, kuris informatikos mokė piešiniais klasės lentoje, nes jo kaime nebuvo nešiojamųjų kompiuterių, tapo žvaigžde pasaulinėje konferencijoje Singapūre.
(0) 2016-12-01 5
Programavimas ateityje bus būtinas įgūdis. To būtina mokyti vaikus jau šiandien. Bet kaip tai padaryti įdomiai ir žaismingai? Harvardo universiteto mokslininkai šiam tikslui sukūrė robotą „Root“, kurį greitai galėsite įsigyti ir jūs.
(0) 2016-12-01 -4
Nors įprastai žaidimus laikome laisvalaikio praleidimo būdu, jie pamažu atkeliauja ir į klases. Mokytojai Lietuvoje pastebi, kad žaidimai praturtina mokymosi procesą, padeda lengviau įsiminti pamokos medžiagą, o svarbiausia – motyvuoja vaikus net labiau nei tradiciniai mokymosi būdai.
(5) 2016-11-25 -13
Užduotį, esą galinčią padėti geriau išnagrinėti lytiškumo, dauginimosi ir vystymosi temas, devintokams skirtose biologijos pratybose išvydusi aktorė ir laidų vedėja Beata Tiškevič neslėpė pasipiktinimo. Pratybų autorius priekaištus atmeta ir ginasi norėjęs gero.
(0) 2016-04-21 14
Ne paslaptis, kad fizikos ar chemijos pamokos mokyklose – labai nuobodžios. JAV kompanija „Lockheed Martin“ gali jas padaryti gerokai įdomesnes.
(7) 2015-01-20 22
Grubios gramatinės klaidos, vietomis susikeitusios šalys ir vandenynai – tokių liapsusų pažintinėje knygoje vaikams „Bolekas ir Liolekas. Pasaulio atlasas“ rado ją iš bibliotekos paėmęs ir vaikui skaityti bandęs vyras. Leidykla, bandžiusi vaikus mokyti, kad Atlanto vandenyno vietą užėmė Ramusis, o vietoje Airijos atsirado Islandija, senokai bankrutavo, bet klaidų knibždančių knygų vaikams netrūksta.
(23) 2014-09-10 21
<p style="font-style:italic">Ang­li­jos mo­ky­klo­se ne­tru­kus pra­si­dės di­de­lis eks­pe­ri­men­tas: kom­piu­te­rių mok­slai bus pri­jung­ti prie ki­tų tri­jų es­mi­ni
(9) 2014-09-03 2
Šiuos mokslo metus Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos-daugiafunkcinio centro moksleiviai pradės išmaniai – čia įrengta pirmoji Lietuvoje „Microsoft“ ir „Prestigio“ išmanioji klasė. Joje dalį knygų pakeis planšetiniai kompiuteriai, o kreiduotą lentą – išmanioji, lietimui jautri lenta. Taip moksleiviai bus skatinami domėtis tiksliaisiais mokslais, o mokytojai – tobulinti mokymo procesą, panaudojant naujausias technologijas.
(0) 2014-08-25 3
<p style="font-style:italic">Kamuojatės su trečiu skyriumi? Prisitaikantieji vadovėliai prireikus suteiks jums papildomą, personalizuotą pagalbą</p>
(18) 2013-11-23 0
Pasaulyje yra tikrai nemažai mokyklų, kuriose vykdomas eksperimentas: kas būtų, jei užmirštume popierines knygas, o mokiniams duotume naudotis planšetiniais kompiuteriais? Vienai Airijos mokyklai toks bandymas baigėsi gana liūdnai.
(2) 2013-04-07 0
Notrdamo universiteto studentai pristatė technologiją, kurios dėka iš plastiko galima sukurti gyvūnų skeletus. Kalbama apie spausdinimo būdą, kuriame naudojama kompiuterinė tomografija bei specialūs 3D spausdintuvai.
(9) 2013-03-15 36
Internete galima rasti daugybę virtualių kursų, skirtų įvairiausių profesijų atstovams. Jie nemokami, kursus parengia savo srities specialistai iš prestižinių universitetų, mokytis galima nekeliant kojos iš namų. Ko daugiau gali reikėti? Nebent tik užsispyrimo ir kantrybės, nes viena dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl žmonės nebaigia virtualių kursų – ryžto trūkumas.
(8) 2012-12-17 6
Paįvairinti mokymosi procesą siekiantys pedagogai vis dažniau pasitelkia informacines technologijas (IT) pamokoms ir paskaitoms rengti. Kartais ir pačios pamokos ar egzaminai vyksta ne realioje klasėje, o internetinėje erdvėje. Tokias pagalbos pedagogams priemones siūlo du IT gigantai – „Google“ ir „Microsoft“. Kurį iš jų pasirinkti?